Sari la conținut

Pe 01.12 plimbare, ceva?


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

Asa e, ramana cum am stabilit. :grinbandit:

Si inca o data, La Multi Ani! :cheers: Tuica de zetea a fost buna, vremea neasteptat de frumoasa, gasca vesela, compania foarte placuta. Pacat ca am facut jonctiunea asa tarziu. iar din cate am obeservat unii s-au pierdut pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 120
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare tuturor inca o data!

nu-i bai ca ne-am pierdut pe drum, nu e nicio suparare ;), placerea a fost de partea mea ca v-am cunoscut ;)

noi ne-am invartit prin sate, dupa ce ne-a recuperat de pe drumul catre Slanic baiatul din Ploiesti, cu GSXF-ul, am ratat de vreo 2 ori drumul bun catre Campina, dar ne-am distrat. Nu am ajuns asa departe ca voi, ne-am oprit in Breaza la o cafea apoi i-am dat drumul catre casa, si am ajuns pe la 5 destul de inghetati.

Bafta si asfalt uscat la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor inca o data!

nu-i bai ca ne-am pierdut pe drum, nu e nicio suparare ;), placerea a fost de partea mea ca v-am cunoscut ;)

noi ne-am invartit prin sate, dupa ce ne-a recuperat de pe drumul catre Slanic baiatul din Ploiesti, cu GSXF-ul, am ratat de vreo 2 ori drumul bun catre Campina, dar ne-am distrat. Nu am ajuns asa departe ca voi, ne-am oprit in Breaza la o cafea apoi i-am dat drumul catre casa, si am ajuns pe la 5 destul de inghetati.

Bafta si asfalt uscat la toata lumea!

Sa nu te superi, dar nu puteai merge pe unde am fost noi, cu motorul tau nu aveai sanse, mai bine ca ai ramas, daca vrei sa faci ture schimba utilajul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce are bre, utilajul? E destul de bun. Trebuie doar sa capete experienta cu virajele pe drumuri de munte...

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Tuica de zetea a fost buna

Vad ca tuica se asorteaza cu mobra.. :burnout:

PS:Cred ca se refera ca tobele alea sunt foarte joase si le poliza pe curbele alea stranse..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-a placut mobra? sau culoarea? :grinbandit:

Vezi ca nici tu nu ai trecut testul, de ce te bagi pentru altul? DN nu se compara cu Secaria?! mai ai de lucru.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe, ai devenit Forjator? Eu am trecut multe teste :peace:

P.S. Incep sa nu te recunosc... Ma bag pt ca nu e frumos sa lasi un camarad de drum. Este o regula nescrisa si de bun simt. Parerea mea! :friends:

Oricum se vroia a fi o plimbare de placere, un fel de defilare moto de1 Decembrie. Sau nu? :wave:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe, ai devenit Forjator? Eu am trecut multe teste :peace:

P.S. Incep sa nu te recunosc... Ma bag pt ca nu e frumos sa lasi un camarad de drum. Este o regula nescrisa si de bun simt. Parerea mea! :friends:

Oricum se vroia a fi o plimbare de placere, un fel de defilare moto de1 Decembrie. Sau nu? :wave:

Da, ai dreptate, a fost o plimbare de placere, dar noi trebuia sa ne sincronizam cu alti participanti, era vorba de intilnire si punctualitate, nu am lasat pe nimeni pe traseu si daca ma acuzi de asa ceva, adu-ti aminte de Provita!!!!!multumesc ca ne-am intilnit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Ploiesti sau zone invecinate, ajungem la LUKoil in jur de 11-11.30.

 

Uite că și noi cei din Ploiești am ieșit cu steaguri prin oraș, păcat că n-am știut de voi să fi ieșit împreună.

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Superbe mobre aveti voi!

O nebunie..

Bravo voua.. :06Biker:

Chiar daca ne intalneam nu aveati cum sa tineti pasul, la un moment dat aveam 150/160 pe DN..

De, daca i-am avut pe baietii aia nervosi cu Kawasaki printre noi :grinbandit:

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite că și noi cei din Ploiești am ieșit cu steaguri prin oraș, păcat că n-am știut de voi să fi ieșit împreună.

 

 

 

 

Felicitari pentru motoare, arata incredibil, sa le purtati sanatosi! sa stiti ca iesiri sint in fiecare wk, numai sa va alegeti,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate, a fost o plimbare de placere, dar noi trebuia sa ne sincronizam cu alti participanti, era vorba de intilnire si punctualitate, nu am lasat pe nimeni pe traseu si daca ma acuzi de asa ceva, adu-ti aminte de Provita!!!!!multumesc ca ne-am intilnit!

 

Bai, parca ai fi copil, ce naiba...Parca eu eram "Pustiul" :) Mult zgomot pt nimic. Eu zic "Sa ne impacam" :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superbe mobre aveti voi!

O nebunie..

Bravo voua.. :06Biker:

Chiar daca ne intalneam nu aveati cum sa tineti pasul, la un moment dat aveam 150/160 pe DN..

 

Ba bine cu nu! Mutam steagurile pe japoneze, că avem și d'alea, uitați-vă la profil.

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai, alea "vechi" pe care le aveti sunt superbe.. :dropsmilie:

Nici n-am vazut asa ceva.

Sunt restaurate?

 

Da, și încă în poze nu sunt toate. Mai sunt încă 3 în Ploiești. A mea e cea cu ataș și cea roșie, pe care i-am făcut-o cadou fetei mele când a împlinit 18 ani în iunie. Am adus-o odată cu tortul, în restaurantul unde avea petrecerea majoratului. Acum are A-ul și merge cu noi.

Acum doi ani am fost în vacanță în Muntenegru cu toată familia și mi-am luat și V-strom-ul pe remorcă. Acum un an, mi-am luat MZ-ul.

Dacă nu vă plictisesc filmulețele, luați-vă câteva pungi de semințe și vedeți pe canalul meu de pe youtube în vreo câteva ore bune, toate restaurările la cel mai mic amănunt.

 

 

 

 

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...