Sari la conținut

DRUMURI PRIN TARA


edivkv
 Share

Postări Recomandate

Catre Sibiu are cineva drum frecvent cu masina ..... am de dus la un pasionat de vechituri un motor+cutie de Fiat 850 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Domnilor, în 11 iulie plec spre Constanța cu familia (deci automobilist/conservar nenorocit :laugh: ). Pe 18 iulie revin în București. N-o să am extrem de multe bagaje, deci: dacă are cineva de transportat pe această rută ceva piese, pachet etc, să mă anunțe în timp util. Anunțul e valabil și pentru dus și pentru întors.

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cicloburu tocmai am primit un pachet din Constanta :( daca anuntai cu cateva zile mai devreme, beam berea impreuna, oricum succes :ok:

 

Vreau sa fac si eu un anunt, Joi 12 iulie am drum catre Bucuresti din Bacau daca are cineva de trimes vreun colet va ajut cu mare placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi pare rău că n-am putut să te ajut, dar abia ieri m-am hotărît. Dacă nu te întorci în Espagna pînă pe 18, poate apucăm să bem berea aia împreună cu prietenul cu Planeta!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ne intalnim :( tu pleci la mare pe 11 eu ajung in Bucuresti pe 12, pe urma eu plec pe 17 si tu ajungi in Bucuresti pe 18, asta e ramane pe alta data sanatosi sa fim. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O livrare a fost efectuată! Cine mai dorește, cine mai poftește... Taraba e deschisă!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Multumesc mult Ovidiu ptr. ajutor. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

ATENĂIE

 

TheGerman este rămas în Dej - aproape de Cluj din ce am înțeles, cu motocicleta stricată - ceva probleme pe la roata spate

 

Poate fi contactat la tel 0730 040 111 sau 0749 777 965

 

Cine este de prin împrejurimi este rugat să-l contacteze să îl poată ajuta cu ce poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENĂIE

 

TheGerman este rămas în Dej - aproape de Cluj din ce am înțeles, cu motocicleta stricată - ceva probleme pe la roata spate

 

Poate fi contactat la tel 0730 040 111 sau 0749 777 965

 

Cine este de prin împrejurimi este rugat să-l contacteze să îl poată ajuta cu ce poate

 

am vb eu acum cu el are probleme cu frana spate,i-a picat de tot iar frana fata ia cedat.l-am pus in legatura cu domnu` Pedros are care zice ca are pe cineva in Cluj.aum sa vedem ce se intampla.ii uram suces!ricky.gif

 

;deci treaba ii mai nasoala: THEGERMAN nu ii merge nici o frana.lui ii trebe ansamblu cu totul pe spate.cine poate sa il ajute si are cunostinte prin CLUJ sau DEJ e rugat sa il concteze la nr de tel 0730 040 111 sau 0749 777 965.orice ajutor e binevenit!

Editat de Amendatu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbi cu Iulian(tegheman), si i sa bulit carcasa spate ce tine lantul si sabotii de fina(sau retezat suruburile).

Cit despre ajutor pauza.Viteza de deplasare este de 40 la ora si asa o sa se descurce, sa-i uram bafta caci are de mers pina in Iasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

Am ajuns cu bine la iasi azidimineatza, m-am panicat putin pe la Dej dupa de am coborat dinspre Viseu, frana de fata nu mai avea revenire, arcul s-a slabit rau. dupa o noapte lunga la cort, la prima ora miercuri dimineatza am montat arcurile de a sabotii din spate pe exteriorul carcasei franei din fatza si a mers ff bine, plus frana de motor , multumesc pt interes si spriji moral baietilor, revin cu amanunte si foto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Are cineva nevoie de transport pe traseul Oradea-Cluj-Tg.Mures-Sighisoara-Brasov-Ploiesti-Buzau-Braila sau la nevoie de la Brasov-Onesti-Adjud-Tecuci (sau Focsani)-Braila? Se mai gaseste ceva loc in TIR.Disponibil de azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratilor, cine ma poate ajuta cu o conexiune, ceva, am de trimis un cadru in Polonia si sun pe la firmele de transport care se ocupa cu grupaje marfa, toti stramba din nas. La DHL mi-a cerut 2800 lei, la TNT 1100, e un orasel langa Varsovia, disponibil ar fi 100-150 e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratilor, cine ma poate ajuta cu o conexiune, ceva, am de trimis un cadru in Polonia si sun pe la firmele de transport care se ocupa cu grupaje marfa, toti stramba din nas. La DHL mi-a cerut 2800 lei, la TNT 1100, e un orasel langa Varsovia, disponibil ar fi 100-150 e.

Pe la bucuresti circula multi TIR-isti polonezi, incearca pe la depozitele frigorifice, (importam oua, fructe,legume, si multe altele din Polonia) Sigur te descurci direct cu soferul!

 

Pe la bucuresti circula multi TIR-isti polonezi, incearca pe la depozitele frigorifice, (importam oua, fructe,legume, si multe altele din Polonia) Sigur te descurci direct cu soferul!

E posibil sa am cativa amici care se mai duc prin gradina (polonia) sa evite taxele, o sa fac o intrebare pe marti sau miercuri cand ajung acasa

 

Are cineva nevoie de transport pe traseul Oradea-Cluj-Tg.Mures-Sighisoara-Brasov-Ploiesti-Buzau-Braila sau la nevoie de la Brasov-Onesti-Adjud-Tecuci (sau Focsani)-Braila? Se mai gaseste ceva loc in TIR.Disponibil de azi.

In continuare disponibil!!! Maxim pana in seara asta/maine dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mai fratilor, cine ma poate ajuta cu o conexiune, ceva, am de trimis un cadru in Polonia si sun pe la firmele de transport care se ocupa cu grupaje marfa, toti stramba din nas. La DHL mi-a cerut 2800 lei, la TNT 1100, e un orasel langa Varsovia, disponibil ar fi 100-150 e.

 

 

 

 

Rezolvat cu Fan curier. Pentru colete internationale, recomand dpd.ro (fostul Pegasus) iar pentru cele internationale mari, Fan curier sau Posta romana, in fct. de tarifare.

 

 

In alta ordine de idei, de martea viitoare pana vineri seara sunt pe traseul Vaslui-Iasi-Botosani (vanatoare de fantome de motociclete vechi), asa ca daca e ceva de dus, spuneti-mi.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...