Jump to content
Sign in to follow this  
edivkv

DRUMURI PRIN TARA

Recommended Posts

nu stiu daca mai este un astfel de topic, dar daca mai este sa-mi fie cu iertare si sa se stearga sau inchida

asadar despre ce e vorba aici

cine face drumuri prin diferite parti ale tarii si vrea sa ajute comunitatea si are posibilitatea de a duce cate ceva din piese sau colete, sunt rugati sa scrie drumul pe care il face sau il parcurge cu plecare si destinatie

poate asa ne ajutam intre noi si putem lega ceva prietenii serioase

inca o data cer scuze daca a mai fost un topic asemanator

multumesc si SARBATORI FERICITE tuturor forumistilor

buna ideea, am vazut si pe alte forumuri!

sa fiu ontopic:

Bucuresti - Pitesti - Slatina pe 25.12, plecarea cel mai probabil va fi dimineata pana in 10:00

retur pe 27.12 undeva intre orele 14:00 - 16:00

aceeasi ruta pe 30.12 dupa orele 12:00 plecarea, cu retur pe 01.01.2012 ... nu stiu orele.

la oricare din drumuri am loc atat de pachete / bagaje / colete / 1 sau 2 pasageri insa cu bagaje pentru un singur pasager.

ma bucur ca sunt cativa care apreciaza

in alta ordine de idei, eu as avea de trimis la focsani o roata de mz es sau chiar ambele daca se finalizeaza negocierile

cine are drum in acea directie si vrea si poate sa faca un gest frumos este rugat sa posteze un posibil traseu pt eventualele puncte de intalnire din ploiesti sau din centurile aferente ploiestiului

multumesc

ma bucur ca sunt cativa care apreciaza

in alta ordine de idei, eu as avea de trimis la focsani o roata de mz es sau chiar ambele daca se finalizeaza negocierile

cine are drum in acea directie si vrea si poate sa faca un gest frumos este rugat sa posteze un posibil traseu pt eventualele puncte de intalnire din ploiesti sau din centurile aferente ploiestiului

multumesc

De acord cu edivkv.

Idee super ok...bafta :cheers:

brad-deva-cluj si retur prin ianuarie, nu stiu inca data.

sarbatori fericite tuturor!

In principiu cam acesta este programul saptamanal :

marti : Bucuresti - Slobozia - Constanta - Braila - Buzau - Ploiesti

joi : Bucuresti - Targoviste - Ploiesti

L-V : Ploiesti - Bucuresti

cat de curand cred ca o sa fac un drum mai lung, o sa anunt atunci daca este, data si orele de plecare

ruta ar fii urmatoarea. ploiesti, targoviste, pitesti, craiova, timisoara

doar dus ca de intors cred ca ma intorc cu trenu, dar ar mere la intoarcere si ceva piese mai mici ca nu ma doare mana

Marti 17.01 ora 20.00 inchid usile la duba, miercuri cu noaptea in cap plec spre: Pitesti, Sibiu, Deva, Arad, Timisoara iar seara retur Craiova, Bucuresti, de principiu ma invart in zona magazinelor Real. :cheers:

Nenea Sun_83, poți să transporți mata un Muravey din BucureÂşti până-n TimiÂşoara, iar de-acolo să aduci o Nipră cu ataÂş? AtaÂşul desfăcut, evident.

Nenea Sun_83, poți să transporți mata un Muravey din BucureÂşti până-n TimiÂşoara, iar de-acolo să aduci o Nipră cu ataÂş? AtaÂşul desfăcut, evident.

Salutare! mai ceva loc am dar pentru lucruri marunte de data asta, asa ca nici " Muravey" la dus nici "Nipră" la intors nu-mi iese, poate un surub doua acolo (glumesc evident) :cheers: PS pentru dintrastea cam trebuie dedicat transportul in cazul meu! :(

Sunt în continuare interesat Âşi-ți mulțumesc că eÂşti amabil. Cât ar costa un drum dedicat BucureÂşti-TimiÂşoara?

Sunt în continuare interesat Âşi-ți mulțumesc că eÂşti amabil. Cât ar costa un drum dedicat BucureÂşti-TimiÂşoara?

Ai pm! :cheers:

Salut. Sun_ 83, ti-am trimis un PM. Un raspuns, ceva? Numai bine.

Salut. Sun_ 83, ti-am trimis un PM. Un raspuns, ceva? Numai bine.

Salutare si tie, inca astept PM-ul de la tine pentru a-ti putea raspunde.... :cheers:

Salut. Nu stiu ce am facut de nu ai PM-ul. In el ceream un numar de telefon la care sa te contactez. La mine la profil este un numar de telefon. Trimite-mi un mesaj si te sun eu, multumesc. Numai bine.

In principiu cam acesta este programul saptamanal :

marti : Bucuresti - Slobozia - Constanta - Braila - Buzau - Ploiesti

joi : Bucuresti - Targoviste - Ploiesti

L-V : Ploiesti - Bucuresti

Salut. Nenea Banditule rosu, lasa undeva un numar de telefon, sa schimbe omul o vorba cu dumneata, ca doar n-o fi foc. Multumesc. Numai bine.

Aleagă cineva pe ruta Bacău (BuhuÂşi) - BucureÂşti? O colegă din facultate ar vrea să-Âşi aducă bicicleta la BucureÂşti.

Și eu am nevoie de ajutor pentru a transporta un motor de MZ ETZ de la București la Brașov.

Mulțumesc!

:cheers:

Ruta Brasov-Tg.Jiu o parcurge cineva frecvent cu auto? Am de adus un motor de vreo 20-25 kg la mine in judet. Urmaresc topicul! :bigstar:

Sapamanal Bacau-Iasi si retur. De regula Duminica plec din Bacau la Iasi si joi sau vineri din Iasi in Bacau.

Luni(adica maine) Braila-Focsani

Ruta Brasov-Tg.Jiu o parcurge cineva frecvent cu auto? Am de adus un motor de vreo 20-25 kg la mine in judet. Urmaresc topicul! :bigstar:

Din Iasi daca ma poate ajuta cineva cu un colet(un ambielaj de Simson ) pentru Bucuresti.

Multumesc !!

Vine cineva astăzi din PloieÂşti la BucureÂşti? Un prieten voia să îmi trimită o anvelopă Âşi s-a-ntâmplat să nu putem niciunul să ne deplasăm. Mulțumesc anticipat!