Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

vreau sa particip si eu :D. poza de start o pun aici si sunt automat bagat in concurs? poza de final cand trebuie sa o pun, pe ce data? stiu ca probabil scrie mai sus dar din pacate nu am timp sa caut prin tot forumul, imi cer scuze. oricum, regula de baza am inteles-o :D. Daca e suficient sa bag poza aici, iat-o: post-4434-0-44810000-1362413560_thumb.jpg si deja am facut vreo 40 km inainte sa vad topicul, sa-mi bag :D

 

este vorba despre o Honda NTV 650 Revere din 1991/92

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator MosRahao

poza de final cand trebuie sa o pun, pe ce data? Daca e suficient sa bag poza aici, iat-o

 

Da, e suficient sa bagi poza aici si sa precizezi moto, asa cum ai facut. Esti inscris!

 

Poza km de final o sa o pui la sfarsitul sezonului, - nu mai tarziu de o data pe care o sa o anuntam (anul trecut parca a fost 1Dec - sa ramana asa ori sa fie mai devreme putin? ce ziceti?).

 

O sa trec toti inscrisii pe o lista, pe blog, intrucat se inscriu oamenii si pe probike cat si dinafara forumurilor. Bafta de km si vreme frumoasa!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca e bine 1 decembrie, pt ca uneori sunt zile faine pana tarziu. imi amintesc foarte bine cum am fost prin 2006 pe 6 decembrie (!!) , sau era 2005 6 dec? fine, am fost cu inca vreo 10 motoristi la cota 1.400 la data aia, unul din ei si-a serbat ziua acolo, tot de pe forum. :lol: e adevarat ca la intoarcere a fost cam frig (3 grade), dar tot am facut ceva km in ziua aia.

 

imi pare rau ca nu m-am inscris si anul trecut, nu stiam de topic. nu castigam (am vazut lista), dar pe un loc 4 tot eram, am ajuns cu motorul pana la Geneva + inca 2 excursii prin tara si fataiala prin oras :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

imi pare rau ca nu m-am inscris si anul trecut, nu stiam de topic. nu castigam (am vazut lista), dar pe un loc 4 tot eram,

 

bine ca nu te-ai inscris: ca astfel ma detronai pe mine de pe locul 7, ma aruncai tocmai pe 8... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma inscriu si eu! moto: suzuki sv 650 2003 cu 39 de mii si ceva:D (se vede in poza).

am o intrebare: daca imi schimb moto si imi iau alta, se aduna km facuti?:D

 

have fun in noul sezon!



scuze

post-39276-0-29725700-1362506654_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma inscriu si eu! moto: suzuki sv 650 2003 cu 39 de mii si ceva:D (se vede in poza).

am o intrebare: daca imi schimb moto si imi iau alta, se aduna km facuti? :D

 

have fun in noul sezon!

 

scuze

daca vinzi trotineta pui poza cu km la momentul vanzarii apoi poza cu km de la mobra cumparata ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reintru si eu in acest concurs si sper ca la final sa trimit si foto cu kilometrajul de final

 

Moto: Suzuki VS800 Intruder

 

Kilometraj inceput: 51482

 

img-20130308-00013.jpg?w=549&h=411

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Dupa descriere si mesajele postate suna tare interesant si amuzant. Clar particip si eu :D. Vin cu o poza cu kilometrajul saptamana asta.

 

Sa stii ca a fost happy anul trecut, hai si tu!

 

@ all: cat de curand sistematizez inscrierile, adica in acest we. bafta de kilometri frumosi fiecaruia, lista e deschisa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza mea e pe pagina 10. Dacă nu o iei pe aia mâine sau duminica o atașez din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista o explicatie, nu ma "executati" :tomato:. Joi mi-a venit frumusetea, dupa lungi asteptari si nu apucasem sa-mi editez profilul (eram ocupat cu primile plimbari :D ). Inca doua poze care sper ca o sa ateste autenticitatea. :peace:

 

 

post-73218-0-56243800-1362853411_thumb.jpg post-73218-0-00023200-1362853443_thumb.jpg

Editat de Phor Marston
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

sa stapanesti sanatos vfr-ul, fara incidente si cu multi km frumosi! la fel si d-lui Rosca (rfd) care si el a schimbat motocicleta - anul trecut a participat cu un F 650 , daca nu ma insel...

 

sa fie de bun augur schimbarile si sa ne vedem sanatosi, domnilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Poza mea e pe pagina 10. Dacă nu o iei pe aia mâine sau duminica o atașez din nou.

 

Stai linistit, nu e nevoie s-o atasezi iarasi, e vizibila poza.

 

si oameni buni, nu aruncati micile piese uzate ale motocicletei! trimiteti-le lui tiranspider, ca sa aive omul material pentru trofeu...

 

pentru "cei ce au deschis televizoarele mai tarziu", primul trofeu iesit din mainile camaradului nostru asa a iesit:

 

 

post-67793-0-36000300-1362858970_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stapanesti sanatos vfr-ul, fara incidente si cu multi km frumosi! la fel si d-lui Rosca (rfd) care si el a schimbat motocicleta - anul trecut a participat cu un F 650 , daca nu ma insel...

 

sa fie de bun augur schimbarile si sa ne vedem sanatosi, domnilor!

Multumesc Rares , sa ne vedem sanatosi.

Daca nu se face o petrecere de deschidere, ramane cea de inchidere de sezon. :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

pai atunci o sa ma ocup sa antamez si "o veselie" de deschidere, Dan; de ce nu?

 

mai ales ca si altii au zis ca sa fie mai multe d`astea si bineinteles ca si mie (si oricui, cred) nu-i e peste mana sa vie de mai multe ori la carciuma... deci ma ocup si de un party de deschidere. sa fie si cu lautari? :-)))

 

am sa anunt, atat aici cat si pe blog si pe probike, public si (pe cat posibil) din timp, ce, unde si cum. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...