Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

La 1 octombrie sa declaram niste km si niste poze sa vedem cum stam? Unii se mai dau, altii ca mine s-au oprit, dar la 1 octombrie cred ca se poate face un clasament preliminar.

 

La mine cred ca asta va fi poza finala (7856):

 

KLE_km_FS.jpg

 

 

S-au aliniat aiurea planetele in ultima perioada (stricat ansamblu melc-butuc la intoarcerea din concediu, ramas pieton pana pe 7 noiembrie, asigurarea expira azi), asa ca o sa fiu norocos daca voi mai inregistra cativa kilometri in noiembrie-decembrie.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Din pacate pentru mine, anul asta nu am sarit de 6.000 km, cred, iar din astia nu pot justifica decat vreo 1.000 de km cu bordul CBR-ului si inca pe atat cu acela al Pacificului. Mi s-a stricat cablul de kilometraj venind de la nord de Belfast si a inregistrat milele (Pacificul are bordul in mile) din 2 in 3. Nici chef de poze n-am avut pe drum, m-am bucurat de senzatia de libertate si de peisaje.

 

Daca organizarea permite insa, pun la bataie niste sarmale 'oațe, cu mamaligutza si ardei iute atunci cand ne-om vedea :) sunt codașă, asa ca trebuie sa-mi spal pacatele :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate pentru mine, anul asta nu am sarit de 6.000 km, cred, iar din astia nu pot justifica decat vreo 1.000 de km cu bordul CBR-ului si inca pe atat cu acela al Pacificului. Mi s-a stricat cablul de kilometraj venind de la nord de Belfast si a inregistrat milele (Pacificul are bordul in mile) din 2 in 3. Nici chef de poze n-am avut pe drum, m-am bucurat de senzatia de libertate si de peisaje.

 

Daca organizarea permite insa, pun la bataie niste sarmale 'oațe, cu mamaligutza si ardei iute atunci cand ne-om vedea :) sunt codașă, asa ca trebuie sa-mi spal pacatele :)))

zi-mi pe ce loc trebuie sa fiu pt sarmalele alea si se rezolva :D ( bormasina merge inainte, dar merge si inapoi )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

 

Daca organizarea permite insa, pun la bataie niste sarmale 'oațe, cu mamaligutza si ardei iute atunci cand ne-om vedea :)

 

Mie imi suna genial, e o super idee! O sa mearga perfect cu tzuica buna cu care Incognito ne-a rasfatzat si anul trecut !

 

Anul asta m-am gandit sa facem festivitatea la "Clubul Tzaranului" - nu cred ca vor avea nimic impotriva ! O sa vorbesc la momentul potrivit, din nou, cu tartorul locului dar sunt sigur ca nu vom avea vreo piedica in sensul asta - caz in care, daca o sa aiba mofturi (dar nu cred) am sa caut un alt loc - asa oferta ca a ta, Kali, nu este de ratat!

 

Saru`mana! :10:

 

( bormasina merge inainte, dar merge si inapoi )

 

:laugh:

 

S-au aliniat aiurea planetele in ultima perioada

 

Pai si la mine parca se mai aliniaza doua, hai trei -pentru scurt timp insa- dar restul tot cam nealiniate raman... noi sa fim sanatosi; ai dreaqu de kilometri!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

@Ianachim: Mai stai, unde-i graba?! Nu vezi ce-i afara?

imi e frica ca imi ia KOLLAR premiul....

nu vezi ca TRAGE" tare ......a facut TA sambata+duminica......cred ca a vrut sa iasa la consum si l a impins la urcare, crezand ca e prin padure

 

 

vineri liber..... O TRANSALPINA??? Pana nu o ia si pe asta KOLLAR, am auzit ca isi ia concediu O SAPTAMANA sa traverseze si ne impiedicam de KLE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))

@paianjenul tiranic: sper ca n-ai baut piesee de la mine, da? ca-mi amintesc ca prin ceata cand ti le-am dat...era...devreme!

pai tu esti singurul care a donat piese pt trofeu ... la ce oferta literara era acolo...peste tot carti, brosuri,, lectura...

 

Ma scormonesc de piese, tiranule. Cum facem sa-ti parvina?

mai trec eu din cand in cand prin bucuresti. ia legatura cu festina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi e frica ca imi ia KOLLAR premiul....

nu vezi ca TRAGE" tare ......a facut TA sambata+duminica......cred ca a vrut sa iasa la consum si l a impins la urcare, crezand ca e prin padure

 

 

vineri liber..... O TRANSALPINA??? Pana nu o ia si pe asta KOLLAR, am auzit ca isi ia concediu O SAPTAMANA sa traverseze si ne impiedicam de KLE

Gand la gand cu bucurie (legat de TA, ca de KLE-uri nu ma leg :nono:). Sunt in Sibiu si maine pe la 12-1 plec spre Bucuresti. Ma gandeam sa o iau pe TA, cu intrare ori din Sasciori, ori chiar prin Paltinis->Valea Frumoasa. Daca ai ganduri "serioase" de calatorie, PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleo iar mi-aduceti aminte de lectura .. eu am continuat sa citesc si saptamana asta ce incepusem la rasnov :)) cui dau piese ca vreau si eu o sarmaluta de la kali ..daca nu ne-am intersectat pe drum macar la sarmaluta ca nu am mai vazut-o din primavara :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi e frica ca imi ia KOLLAR premiul....

nu vezi ca TRAGE" tare ......a facut TA sambata+duminica......cred ca a vrut sa iasa la consum si l a impins la urcare, crezand ca e prin padure

 

 

vineri liber..... O TRANSALPINA??? Pana nu o ia si pe asta KOLLAR, am auzit ca isi ia concediu O SAPTAMANA sa traverseze si ne impiedicam de KLE

 

Nu radeti de KLE ca anul trecut un KLE a luat locul 4, pe primele trei fiind numai tractoare dedicate touring. :D

Dupa ce am mers tot sezonul fara melc de kilometraj, acum ma pregatesc sa il montez, asa ca la anu' sigur ma infig in top din nou. :tempted:

Editat de zu1u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu radeti de KLE ca anul trecut un KLE a luat locul 4, pe primele trei fiind numai tractoare dedicate touring. :D

Dupa ce am mers tot sezonul fara melc de kilometraj, acum ma pregatesc sa il montez, asa ca la anu' sigur ma infig in top din nou. :tempted:

NIMENI nu rade de NIMIC

avem si noi DISCUTII cu unii baieti cu KLE

povesti MOTOCICLISTICE....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...