Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

Bai, pe locul 2 clar nu ma asteptam sa fiu, de premii chiar nu imi pasa, nu mi-ar fi stricat, recunosc :crack: , dar mi-e ciuda de intalnire, la care din cauza fondurilor lipsa momentan nu stiu cu siguranta daca as fi reusit sa ajung, dar as fi incercat cu siguranta. Eu unul fac ceea ce fac de fiecare data si ma supun deciziei majoritatii. Dar sa nu uitam totusi ca anul trecut au fost doar 18 finalisti. Zic si eu.

Editat de RedFox200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alo,domnu "lente"! continuati cu organizarea.

vor fi 17 finalisti si multi gura casca,printre care si eu+un grup de prieteni.

acest concurs este un pretext de socializare,ocazie cu care vom cunoaste persoanele din spatele tastelor,schimbam opinii,bem o bere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau doar sa atrag atentia la numarul de participanti de anul trecut, atat la concurs cat si la festivitatea de incheiere.
Nu trebuie sa fie nimic fastuos, o carciuma ieftina undeva in centru unde sa bem toti o bere, doua, treispe e suficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, pe locul 2 clar nu ma asteptam sa fiu, de premii chiar nu imi pasa, nu mi-ar fi stricat, recunosc :crack: , dar mi-e ciuda de intalnire, la care din cauza fondurilor lipsa momentan nu stiu cu siguranta daca as fi reusit sa ajung, dar as fi incercat cu siguranta. Eu unul fac ceea ce fac de fiecare data si ma supun deciziei majoritatii. Dar sa nu uitam totusi ca anul trecut au fost doar 18 finalisti. Zic si eu.

Daca trimiteam la timp si eram in carti, te ofticai ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca trimiteam la timp si eram in carti, te ofticai ;)

 

Nu ma ofticam, ca stiam de la inceput ca n-am nici o sansa in fata ta :laugh: , ma bucuram in continuare ca sunt in top 3 :D

 

 

Si totusi, daca alegeti ceva anume, sa scrieti si pe aici, poate reusesc in vreun mod minunat sa ajung. Cum spune maestrul de ceremonii Ianachim, nu trebuie organizat de cineva anume, doar organizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, dragii mosului, nimic nu ne impieidica sa ne vedem la o bere. In plus, eu am pus varza la murat pentru eveniment :)) ma lasati cu ea in butoi? concurs-neconcurs, mancati sarmale, pai ce, sunteti de capul vostru? :))

 

Haideti sa intindem antenele dupa o carciuma. Eu stiu una in Militari, cea in care m-am intalnit cu Doctorul X si Festina Lente cand s-au strans piesele. E la Lujerului, pe pasaj. Loc suficient de parcare la orice ora, nu urla muzica, seriviciul ok, preturile ok. Rock n' Pasta se cheama, parca. Singurul inconvenient este ca nu e mai in centru, la mijloc de drum.

 

@ Foxtrot, daca vrei sa vii la o bere, vino, nu te mai codi. Impreuna cu prietena/sotia ta, va astept cu drag. Va iau de la gara si va duc la gara cand trebuie sa va intoarceti la BV. Simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor da chiar sunteti culme

daca omul a spus NU

luam o crasma undeva si ne vedem

de ce tot timpul trebuie sa ajungem sa ne faca altcineva o intrunire......

 

 

vin si eu la o bere!

 

 

Numa' ziceti locu'.

 

Vineri 6 Decembrie ...este ok ?

Ceva propuneri pentru loc ?

Pretextul il avem deja, s-a incheiat concursul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As propune sambata, pe 7 dec sau 14 dec, pentru cei care vin in Bucuresti special. Daca lucreaza vineri pana la 5-6, nu au cum sa ajunga intr-un suflet si sa se simta si ei bine. Ora 19.00 e ok?

 

Haha, rfd, gand la gand :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine e ok oricand. Si vineri, si sambata.

 

Va rog frumos sa va treceti pe lista, ca sa stiu cam cate persoane sunt ( scrieti si daca aveti insotitor/-oare/-ori :) )

 

1. Kali

2. .....

3. .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca faceti intr-o vineri pot participa ca si fost concurent, am vindut motorul din primavara, dar mi-ar placea sa cunosc lumea. Oricum eu fac 15.000-20.000 km/m dar nu pentru concurs si niciodata cu o motocicleta, toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@ Foxtrot, daca vrei sa vii la o bere, vino, nu te mai codi. Impreuna cu prietena/sotia ta, va astept cu drag. Va iau de la gara si va duc la gara cand trebuie sa va intoarceti la BV. Simplu.

 

Multumesc de intentie dar nu as vrea sa te incurc aiurea. Cat despre prietena, de 3 luni e asa liniste in viata mea de il aud pe Casper :laugh: ce sa zic, vineri era ok, chiar daca ajungeam intr-adevar tarziu, ca ma pastra Roxynel la ea peste noapte. Dar si sambata daca se decide, gasesc eu un loc in care sa raman.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Multumesc de intentie dar nu as vrea sa te incurc aiurea. Cat despre prietena, de 3 luni e asa liniste in viata mea de il aud pe Casper :laugh: ce sa zic, vineri era ok, chiar daca ajungeam intr-adevar tarziu, ca ma pastra Roxynel la ea peste noapte. Dar si sambata daca se decide, gasesc eu un loc in care sa raman.

K, s-a marcat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de intentie dar nu as vrea sa te incurc aiurea. Cat despre prietena, de 3 luni e asa liniste in viata mea de il aud pe Casper :laugh: ce sa zic, vineri era ok, chiar daca ajungeam intr-adevar tarziu, ca ma pastra Roxynel la ea peste noapte. Dar si sambata daca se decide, gasesc eu un loc in care sa raman.

vineri ma bag si eu si il iau la pachet si pe foxu.. sambata o sa trec doar sa va salut si sa fiu sigura ca apuc si eu o sarmaluta :)) bine poate de o cola mai stau dar nu prea mult ca plec din buc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...