Sari la conținut

I.T.P.


qri57i
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti! am o si eu o mica intrebare.... pe unde pot face ITP-ul ma motocicleta? in afara de RAR :) ... Multumesc !

salut,

cum iesi spre filiasi, dupa omv petromul de la hanul craiovita, imediat dupa magazinul ala mare (praktiker sau baumax nu mai stiu care e primul) se face un drum la dreapta, sunt multe tiruri parcate pe acolo de obicei. mergi cam 300 de metri si se face o curte la stanga, cu niste hale. este hala de pe colt. niciodata nu am avut probleme sa trec itpul. super de gasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De anul trecut ITP-ul la motociclete se face numai la RAR.....

gresit. se face oriunde au stand de testare pentru motociclete. unde am zis eu se face, si nu e rar.

 

salut, un pret? :D

in toamna era 80 de ron aici in craiova, nu stiu daca merita drumul din bucuresti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Am facut ITP-ul. Pentru cei interesati statie itp pentru motoare este intre isalnita si sere ... pe dreapta, inainte de rezervoarele alea de la rompetrol. E usor de vazut. Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O stati de itp pt moto in craiova?unde sa fie baietii de treaba? nu am probleme cu ea, doar ca e un enduro si toba se aude oleaca mai gros... nu bubuie de sa iti sparga capul, e de bun simt... merg mai mult pe dealuri cu ea doar ca , ca sa ajung acolo tre sa o iau si oleaca prin oras. Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut ITP-ul. Pentru cei interesati statie itp pentru motoare este intre isalnita si sere ... pe dreapta, inainte de rezervoarele alea de la rompetrol. E usor de vazut. Asfalt uscat !

 

 

O stati de itp pt moto in craiova?unde sa fie baietii de treaba? nu am probleme cu ea, doar ca e un enduro si toba se aude oleaca mai gros... nu bubuie de sa iti sparga capul, e de bun simt... merg mai mult pe dealuri cu ea doar ca , ca sa ajung acolo tre sa o iau si oleaca prin oras. Ms

 

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare intrebatoare:

 

daca pic itp-ul, sunt trecut intr-o baza de date ca respins? si daca trebuie sa platesc ceva in cazul in care sunt respins

da, ai un termen in care sa rezolvi problema pentru care ai fost respins ,si sa vii pentru refacearea itpului si se plateste din nou o parte din itp. nu stiu ce se intampla daca nu te duci la termenul respectiv, ca nu am patzit-o inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

cum iesi spre filiasi, dupa omv petromul de la hanul craiovita, imediat dupa magazinul ala mare (praktiker sau baumax nu mai stiu care e primul) se face un drum la dreapta, sunt multe tiruri parcate pe acolo de obicei. mergi cam 300 de metri si se face o curte la stanga, cu niste hale. este hala de pe colt. niciodata nu am avut probleme sa trec itpul. super de gasca

 

am fost la astia de langa baumax, dar nu mai fac itp pt motociclete

 

am sa ma duc maine la isalnita

 

 

last edit:

 

 

gata am trecut itp-ul

 

foarte ok astia de la isalnita

 

daca va stiti cu ceva in neregula la mobra, mergeti vinerea dupa 15:30 si cu o mica atentie

pana la 18 au deschis

Editat de delete636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai vinerea dupa 15:30 sau in orice zi?

 

poti sa mergi oricand sa faci itp, vineri dupa ora 15-16 nu mai au controale si trec cu vederea anumite "nereguli"

 

eu am o motocicleta destul de "ciudata" si am fost prima data la ei marti, si cam strambau din nas(erau si unii de la politie pe acolo)

mi-au zis sa vin vineri, si vineri s-au sucit la 180 de grade, nu mai era nici o problema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare intrebatoare:

 

daca pic itp-ul, sunt trecut intr-o baza de date ca respins? si daca trebuie sa platesc ceva in cazul in care sunt respins

ai terminato ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

as vrea sa fac si eu itp-ul motocicletei mele si nu pot decat sambata acum inainte de paste, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie despre o locatie ITP Moto si eventual un numar de telefon. am cautat pe net in lung si in lat si nu am gasit nimic...

Multumesc de info!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...