Sari la conținut

Bisnitarul de la Ducati


ccalugaru_mihai
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Irinel Stiulete

nu iubita, tu esti printesa. mie poti sa-mi zici Iubitule sau printul meu.

 

te-am pupat papusico

 

ba crazy ti se incetoseaza mintea de la balegar, vad ca doar aceleasi texte le dai pe toate topicurile.......

 

las-o jos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 648
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba crazy ti se incetoseaza mintea de la balegar, vad ca doar aceleasi texte le dai pe toate topicurile.......

 

las-o jos...

la mine e de la balegar datotita meseriei. spre deosebire de tine care e de la prostie, datorita evolutiei sarace psihic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mult va iubiti voi doi.

Din cate vad nu este reciproca:)))

 

vezi ca is moldovean de la tara si sar la bataie daca te bagi peste mine. geaca e a mea ma. gata. daca vrei si tu ceva, poate ma duc la salon am sa smulg niste plastic chinezesc ieftin, si iti dau si tie.

Moldovene, moldovene, (si eu am sange de moldovean)...... ma multumesc si cu plastic ieftin, daca pun mana macar pe el si il vand si iau 5 geci ducati:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stim (printeso,parca asa-ti place sa te alinte baietii pe acolo,nu?)

Frecventezi cluburi de rasuciti??

 

 

 

Balacarelile se vorbesc in privat, aici ne balacarim la adresa bisnitarului de la Ducati.

 

eu propun sa-l facem un fel de Mecca sau dalailama unde se duc aia sa se roage. sau cum se cheama.

 

Nu ar fii rea ideea dar raman la varianta mea cu impaiatul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frecventezi cluburi de rasuciti??

Nu ar fii rea ideea dar raman la varianta mea cu impaiatul

el frecventeaza nu numai cluburile de rasuciti, dar presteaza si la adresa clientului.

 

oricum, nu-i zi lui de privat, ca nu stie despre ce e vorba

 

cat despre bisnitar, pai cu siguranta trebuie impaiat si pus in vitrina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SMAEB se prelungeste o zi pentru moderatorii lu` Dobrescu.

 

Gasca de moderatori de pe forumul motociclism.ro, condusa de Crazy-devil a obtinut astazi o facilitate la care multi motociclisti romani viseaza, prelungirea SMAEB 2013 cu inca o zi. O zi speciala, in care accesul publicului larg va fi interzis iar ei, mozii, se vor putea bucura de programul artistic ticluit special in cinstea lor.

 

La standul Ducati se va organiza un concurs unde, in varianta gratuita, doritorii vor trebui sa loveasca cu pumnii si picioarele un manechin din silicon inchipuindu-l pe bisnitarul de la Ducati. In varianta cu plata, manechinul va fi inlocuit chiar cu bisnitarul de la Ducati. Deasemeni, va fi pus la dispozitia vizitatorilor un covoras de 2 m.p unde se poate exersa vestitul LEGO, cu piese si componente de motocicleta.

 

 

Organizatorii s-au gandit la toate. In acest sens, gratarele cu cabanosi vor sfarai incepand cu ora 9 a.m.

 

 

 

 

 

 

acest post trebuie tratat ca un pamflet

Editat de Crazy-devil
publicarea datelor cu caracter personal fara niciun drept.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apreciez ideia ta. le vom comunica organizatorilor pentru a fi pusa in practica.

 

sa aduc si niste vaci sa le mulg? pardon, sa le ranesc balegarul, ca asta fac eu.

 

P.S. cred ca am sa mut topicul la Motociclisti in timpul liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

"Bisnitarul" asta reprezinta vanzatorul/furnizorul tipic roman. De ce? Te intrebi de ce?!?!? Pai...ori se uita la tine si te crede un parlit (fiindca esti imbracat decent si vorbesti alta limba, adica civilizat, manierat, cu bun simt....ori esti imbracat intr-un costum de "firma"-MADE IN CHINA- MURDAR SI NEINGRIJIT dar ii pui caramida [de bani nu rosie] la vedere, ii vorbesti in dialectul "cocalarus inapoiatus" si zice "Gata p-asta il prostesc si-mi iau o gramada/morman de bani" si ma duc sa prostesc pitipoancele (nu vad nici o diferenta fata de prostituate, doar ca cele din urma sunt sincere). Asa ca vorba romanului: "Pana nu prostesti un CONFRATE/CONCETATEAN/ROMAN parca nu te simti implinit TIGAN(nu de alta, dar tot sunt la moda)".

Hai BAFTO DELO DELO! (nu fac reclama la acumulatorii delo)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

"Bisnitarul" asta reprezinta vanzatorul/furnizorul tipic roman. De ce? Te intrebi de ce?!?!? Pai...ori se uita la tine si te crede un parlit (fiindca esti imbracat decent si vorbesti alta limba, adica civilizat, manierat, cu bun simt....ori esti imbracat intr-un costum de "firma"-MADE IN CHINA- MURDAR SI NEINGRIJIT dar ii pui caramida [de bani nu rosie] la vedere, ii vorbesti in dialectul "cocalarus inapoiatus" si zice "Gata p-asta il prostesc si-mi iau o gramada/morman de bani" si ma duc sa prostesc pitipoancele (nu vad nici o diferenta fata de prostituate, doar ca cele din urma sunt sincere). Asa ca vorba romanului: "Pana nu prostesti un CONFRATE/CONCETATEAN/ROMAN parca nu te simti implinit TIGAN(nu de alta, dar tot sunt la moda)".

Hai BAFTO DELO DELO! (nu fac reclama la acumulatorii delo)

Cocalarus retardus, parca suna mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...