Sari la conținut

....pentru Ca Ma Simt Darnic Azi...


Postări Recomandate

Sint pasionat de peisaje, si in mai mica masura de fotografie, dar din pacate nu prea am cu ce. Daca eram pasionat cu adevarat, acum aveam un SLR si poate chiar faceam bani din poze. Asa..ma descurc cu KM Dimage Z5.

 

Fara un aparat bun, degeaba ai ce poza. Cei care au asa ceva si spun ca mina/ochiul conteaza, ar trebui sa incerce un point&shoot sa vada cu ce mai ramin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint pasionat de peisaje, si in mai mica masura de fotografie, dar din pacate nu prea am cu ce. Daca eram pasionat cu adevarat, acum aveam un SLR si poate chiar faceam bani din poze. Asa..ma descurc cu KM Dimage Z5.

 

Fara un aparat bun, degeaba ai ce poza. Cei care au asa ceva si spun ca mina/ochiul conteaza, ar trebui sa incerce un point&shoot sa vada cu ce mai ramin...

 

Lasa ca ai un aparat bun 'SLR like'. E foarte aproape the un entry level SLR. Atata doar ca nu stocheaza pozele RAW si nu poti sa-i schimbi lentila, care de altfel nu e rea. In schimb marimea senzorilor e cam ca la un SLR si asta conteaza pt. calitatea pozei.

Si se pot face poze proaste si cu un SLR. Am prea multe dovezi in sensul asta prin computer.

 

Cat despre facutul banilor... ala e business nu pasiune si astea doua foarte rar se intalnesc.

 

Asa ca zi 'merci' pt. compliment primit si mai pune niste poze cand mai ai, ca arata bine. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...