Sari la conținut

Lup Singuratic de 1 Mai 2012


Postări Recomandate

Asa cum au mai scris si alti colegi motocliclisti am profitat si eu un pic de zilele de inceput de Mai si mai ales de primele zile de primavara adevarata din anul 2012. Vremea a fost cum nu se poate mai buna , nici prea cald ca nu e bine ci numai soare si asfalt uscat.

 

Traseu 1 Mai.doc

 

Pozele si povestirea aici : http://alin-gabor.blogspot.com

 

Bafta! :ok:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar cand facei poze in Bran , eu alergam spre tine , si saream ca un tzap in sus , dar nu mai vazut blbl.gif ........ daoar cand am ajuns langa tine si te-am batut pe umar beer.gif

 

Ai descoperit poza sau pozele in care m-ai prins ???

 

 

Bravos pentru excursie !!!

Am eu impresia , sau te pregatesti cumva pentru una mai lunga in afara tarii ???

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaaaaa !!!!! Ce puii mei?! Ce mega intalnire de la care am lipsit... Voi, Andrei Bruja, Claudiu si Loredana... Ai trecut si prin Bran exact cand eu eram la 10 minute, la casa de la Magura, langa Zarnesti si nu ai dat un telefon. Urat.

Cand mai ajungeti in zona, da si tu un semn ca poate sunt la casa, la gratare, si va si cazez cu ocazia asta.

Ahh, cat ma oftic, dar asa imi trebuie daca nu bag ochiu pe forum cu lunile...

 

Toate bune,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana mea, asta chiar ca e naspa faza ... de unde sa stiu Andrei ca tu esti tocmai atunci la Magura ? Si apropo nu ma certa foarte tare ca eu nu am numarul tau de telefon ... doar Marius si Mircea de la Deva il au. Da-mi un PM cu numarul tau si pe viitor ne mai auzim cind plec la munte.

 

Bafta ! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum au mai scris si alti colegi motocliclisti am profitat si eu un pic de zilele de inceput de Mai si mai ales de primele zile de primavara adevarata din anul 2012. Vremea a fost cum nu se poate mai buna , nici prea cald ca nu e bine ci numai soare si asfalt uscat.

 

Traseu 1 Mai.doc

 

Pozele si povestirea aici : http://alin-gabor.blogspot.com

 

Bafta! :ok:

Asa e prima evadare,cu emotii, apoi prinzi gustul :grinbandit: Faina tura. Sa umbli si singur uneori, nu e de fapt rau pentru ca faci ce vrei, nu depinzi de toanele nimanui :) Tipul ala cu pensiunea, merita propus prim ministru! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc pensiunea respectiva... Anul trecut am oprit la ei, aveau niste pui de ciobanesc de vanzare. Am mancat o omleta cu branza si am plecat la pachet la cerere cu niste gogosari murati meseriasi.O batrana pregatea in curtea din spate ceva bulion sau zacusca intr-un ceaun mare. Ai facut o iesire frumoasa si bine documentata. La mai multe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite-l și pe bețivanu' de Bruja cu a lui nevăstuică.

Faină de tot tura.

 

La cât mai mulți km fără incidente și cât mai multe poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de aprecieri la toata lumea, dar mai ales ca vine din partea unor oameni care au experienta in motociclismul de aventura ca si Galen. Respect si sper sa te urmez indeaproape. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...