Sari la conținut

Reportaj In Cazul Accidentului Radu Decu


catutza
 Share

Postări Recomandate

multumim celor de la departamentul de stiri din PRIMA TV pentru amabilitatea de a face un reportaj cu detalii de la accident si inmormantarea prietenului nostru Radu Decu.

(vineri ora 22.30 emisiunea FOCUS PLUS)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat si dincolo....din pacate, se pare ca este ceva putred la mijloc cu niste pers de nu au dat reportajul si au rpeferat sa dea ce au facut alesii nostrii in cluburi si baruri, etc...am mai spus-o...suntem prea mici sa ii deranjam p-aia mari...pacat... :) tot sistemul asta joaca dupa cum canta unii...macar, daca aveti inregistrarile, postati-le aici pe forum, sa le vedem...va rog...

 

RIP Radu...sper ca acum esti acolo sus si ne veghezi...sper ca zambesti cand vezi cata lume te iubeste... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim celor de la departamentul de stiri din PRIMA TV pentru amabilitatea de a face un reportaj cu detalii de la accident si inmormantarea prietenului nostru Radu Decu.

(vineri ora 22.30 emisiunea FOCUS PLUS)

_I_ _I_ _I_ _I_ _I_ _I_ _I_ _I_ _I_ _I_ _I_ :-O :-O :-O @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

 

si eu am asteptat sa vad ce pot cei de la prima' ..si am vazut ..ce tare a fost ...nici umbra de reportaj ..... :cheers: :) :D :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa lamurim unele lucruri:

eu lucrez in prima tv si am discutat personal cu producatorul ,iam explicat situatia ,si iam dat tot ce am avut (materiale, poze)cu RADU ,probabil ca reporterul care se ocupa de acest reportaj fie nu a terminat reportaju la timp fie sau gandit sa reprogrameze acest reportaj,

voi afla de ce nu sa dat acest reportaj si va voi instinta, veti fi primi care veti afla

nu este vorba de alte chestii ,musamalizari si altele de genul asta

 

ok...asteptam...anunta-ne...nu e timpul pierdut ca acest caz dureros sa fie luminat si scos la suprafata si sa fie trase semne de intrebare

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 5 minute am vb cu producatorul , reporterul care trebuia sa faca reportajul nu a avut timp pt treaba asta pt ca urma sa mearga la un direct ,si mi-a promis ca se va difuza luni 6-11-2006 in cadrud stirilor de noapte (focus plus)

 

am luat legatura si cu cineva din realitatea,dar asteptam un raspuns

 

merci mult ombre..sper ca acest material sa apara la tv...pt Radu :cheers: RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa-mi multumesti pt ca nu o fac pt tine sau altul ,o fac pt RADU care a fost prietenul meu

 

se vede...si pt asta iti multumesc atat tie cat si tuturor...dumnezeu sa il ierte :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radu este baiatul dela galati care a cazut si a intrat in spectatori?

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

bai ' nene '...Radu al nostru era prea meserias ca sa omoare un om ....

 

am pierdut un mare suflet si un mare caracter....multi au invatat de la el si se mai putea inca invata...dar asa a fost sa fie.. :cheers: :)

 

totusi avem o speranta ..pe Nae lafel de bun si cu acelasi suflet ca si al lui Radu..

 

porecla v-a fii vesnica .." LA GEMENII DI GIULESTI "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne cerem scuze dar astazi nu putem difuza materialul la Focus Plus.

va anuntam din timp data difuzarii. vrem sa facem si cateva interviuri.

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit prin gazete ca joi s-a schimbat directorul de stiri de la PRIMA TV. A plecat Emil Pop, a venit Vlad Sterescu. Poate asta sa fie o explicatie. Oricum, ca fost stirist, cred ca materialul este perimat.

 

P.S. Nu-mi sariti in cap! Stirile au regulile lor si cea mai importanta este ca evenimentul sa se fi intamplat azi. Daca nu s-a difuzat cel tarziu in ziua inmormantarii sau, maximum maximorum, a doua zi, sansele de difuzare scad exponential. Si a trecut deja mai bine de o saptamana. Sorry to say, but kiss it good bye! Pacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit prin gazete ca joi s-a schimbat directorul de stiri de la PRIMA TV. A plecat Emil Pop, a venit Vlad Sterescu. Poate asta sa fie o explicatie. Oricum, ca fost stirist, cred ca materialul este perimat.

 

P.S. Nu-mi sariti in cap! Stirile au regulile lor si cea mai importanta este ca evenimentul sa se fi intamplat azi. Daca nu s-a difuzat cel tarziu in ziua inmormantarii sau, maximum maximorum, a doua zi, sansele de difuzare scad exponential. Si a trecut deja mai bine de o saptamana. Sorry to say, but kiss it good bye! Pacat!

 

Am o rugaminte ..la inmormantare s-a filmat toata ziua....daca se poate acel film sa fie seruit aici pe site....

ar fii cred eu bine ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte ..la inmormantare s-a filmat toata ziua....daca se poate acel film sa fie seruit aici pe site....

ar fii cred eu bine ...

 

Daca filmarea este in DV sau DVCAM, ma ofer sa fac un premontaj (curatat de mizerii), sa encodez materialul si sa-l pun de CD, intr-un format pe care sa mi-l spuna cei care se pricep mai bine la formate de net. Dupa care un hacker care se pricepe sa-l puna pe forum. Problema este insa cine a filmat: PRIMA TV sau persoane particulare? E o mica problema de copyright etc., dar cred ca se poate aranja. Mr. ORL, care lucreaza in Prima, ma poate contacta pe mail si ne-om descurca noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca filmarea este in DV sau DVCAM, ma ofer sa fac un premontaj (curatat de mizerii), sa encodez materialul si sa-l pun de CD, intr-un format pe care sa mi-l spuna cei care se pricep mai bine la formate de net. Dupa care un hacker care se pricepe sa-l puna pe forum. Problema este insa cine a filmat: PRIMA TV sau persoane particulare? E o mica problema de copyright etc., dar cred ca se poate aranja. Mr. ORL, care lucreaza in Prima, ma poate contacta pe mail si ne-om descurca noi.

*************************************************************************************

cred ca Nae stie cine a filmat sau lipoveanu...dar cred ca stiu mai multi ..

pe aceasta cale rugam pe cei care cunosc persoana care a filmat s-o anunte sa ia legatura cu Sorin Avram..aici pe forum...nu trebuie sa uitam asa de repede....nu se merita ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catuta a filmat iar eu lucrez in prima , nu cred ca ar conta daca este sau nu curattat de mizerii , este filmat cu mini dv

am sal pun pe sit

iar materialul va promit ca va aparea ,

daca ar fi aparut ieri sar fi inteles ceva de genul " aveti grija pe unde circulati atata voi motociclistii cat si voi automobilistii" ceea ce nu cred ca ar fi fost in regula pt prietenul nostru

hai sa nu garabim treburile mai repede decat merg ele , pt ca totusi ne a fost prieten .

trebuie totusi facut un reportaj mai altfel nu pur si simplu "a mai avut loc un accident"

 

p.s. mai intai de asta trebiue sa cerem si parerea lui NAE ,sa vedem daca este de acord sa sheruim filmul

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

SCUZE...NU AM STIUTA CINE A FILMAT ..ESTE OK CUM SPUI TU..SI AI PERFECTA DREPTATE ...

NU CRED CA NAE NU AR VREA SA FIE SHERUIT...!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...