Sari la conținut

Snowmobile


Postări Recomandate

Sper sa nu se supere nimeni ca am postat aici dar cum am vazut in ultimele zile iarna a venit si s-a cam incheiat sezonul moto dar totusi sunt unii care se distreaza si iarna cu snowmobile. Voi aveti, sau a-ti mers pe asa ceva? Ce parere aveti de "jucariile" astea pt. sezonul de iarna?

post-6777-1162581504_thumb.jpg

post-6777-1162581526_thumb.jpg

post-6777-1162581542_thumb.jpg

post-6777-1162581564_thumb.jpg

Editat de Sasa25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici de asta?

 

Parca este mai aproape de ce ne place noua.

 

Asta le intrece pe toate. Cred ca as fi ,,motociclistul total", mai ales daca m-as da cu asa ceva ... vara :cheers:

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am gasit. vreau si EUUUUUUUUU !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=PhpkuaQanhQ

 

DECI, SUNT TOPIT !!!!!!!!! DE UNDE SE POATE CUMPARA? CAT COSTA? SE FABRICA IN PRODUCTIA DE SERIE? SA-MI SPUNA CINEVAAAAAAAAA, ORICINEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!

 

Asa ceva ar fi pentru mine leacul la perioadele monotone cere mi le ofera iarna. Imaginativa ca ar cadea o ninsoare abundenta si circulatia auto ar fi inchisa. AS FI REGE !

 

Vorbesc foarte serios, VREAU ASA CEVA. Nu cred ca sunt singur ! Daca este cineva care dispune de mai multe informatii, I-L ROG SA NU EZITE !!!!!

 

Ce, caiciucuri cu cuie ........ :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata !!! http://www.snoxcycle.com/installation.html

 

pretul e pe la 3000$ si se poate adapta aproape pe orice tip de moto (enduro-cross)

 

heheeee :)

 

Sunt niste bani !!!!! :)

 

Dar, face !!! Cine stie, poate ma combin . :cheers:

 

Bafta si multumesc ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut chestia cu senile si pentru scutere de 50 dar nu mai stiu unde si ma interesa.

Stie cineva de asa ceva?

A, da si aceeasi chestie pentru atv-uri de viteza, cu 2 senile pe spate si skiuri pe fata.

Nu mai stiu unde le-am vazut si acum caut.

Help! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo doua ierni am vazut in Brasov un Snowhawk. De vanzare bineinteles :drink: Nu stiu pretul, era expus la un magazin moto intr-o zona centrala pe unul din bulevardele cu sens unic care ies la Hotelul Aro. Foarte aproape de magazin este o statie de troleu. Poate un brasovean va poate lamuri mai bine in privinta adresei. Aha ... parea un dealer multi marca.

 

Bafta :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo doua ierni am vazut in Brasov un Snowhawk. De vanzare bineinteles :drink: Nu stiu pretul, era expus la un magazin moto intr-o zona centrala pe unul din bulevardele cu sens unic care ies la Hotelul Aro. Foarte aproape de magazin este o statie de troleu. Poate un brasovean va poate lamuri mai bine in privinta adresei. Aha ... parea un dealer multi marca.

 

Bafta :friends:

Da, era pe Iuliu Maniu la Motto, l-am văzut si eu. Dar cred că cei de la KTM Romania s-au dat si importau asa ceva. Misto scula, dar mare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg ce costa 3300 euro ?! adica nu e mare tehnologie acolo. ..doar idea de senila pe moto sa fie asa scumpa?

 

Costa 3300 euro, faptul ca(banuiesc) doar ei fabrica acest ,,dispozitiv".

 

Mai sunt si altii ?

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...