Sari la conținut

Aprilia rs 125 streetfighter :D


the hunter
 Share

Postări Recomandate

Salut ! ma numesc Dragos si astazi am sa pun cateva poze cu noua mea jucarie...se numeste aprilia rs 125 an 2003 si e facuta de mine street...inca este in lucru necesita o vopsea si pe viitor o masca noua :D alte sfaturi daca aveti sa imi dati o sa le ascult cu placere , Multumesc! Sa auzim de bine, Asfalt uscat!

post-67403-0-89976900-1350636029_thumb.jpg

post-67403-0-29212000-1350636144_thumb.jpg

post-67403-0-10145700-1350636368_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos! :peace:

 

Am o intrebare totusi...ce intelegi voi prin streetfighter? De ex mie nu imi place cum arata...adica mi se parea mult mai draguta stock cum era...un proiect de genul il vad de la 0, adica proiectat special pentru streetfighter de la cadru pana la cel mai mic detaliu...parerea mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos! :peace:

 

Am o intrebare totusi...ce intelegi voi prin streetfighter? De ex mie nu imi place cum arata...adica mi se parea mult mai draguta stock cum era...un proiect de genul il vad de la 0, adica proiectat special pentru streetfighter de la cadru pana la cel mai mic detaliu...parerea mea :)

 

ideea e ca la mine in fata carenele sunt distruse ca a fost lovita ....si nu am banii necesari sa investesc in carene si tot din fatza....si singura solutie asta am avut-o oricum vreau sa mai lucrez la ea o sa ai mai aduc schimbari:d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! ma numesc Dragos si astazi am sa pun cateva poze cu noua mea jucarie...se numeste aprilia rs 125 an 2003 si e facuta de mine street...inca este in lucru necesita o vopsea si pe viitor o masca noua :D alte sfaturi daca aveti sa imi dati o sa le ascult cu placere , Multumesc! Sa auzim de bine, Asfalt uscat!

Ma bucur ca a iesit cum trebuie!

Sa ai grija de ea si ea de tine :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a mea e modificata la fel. E bine, prefer sa o fac tehnic cat mai buna, nu ma intereseaza carenele.

Plus ca e mai usoara si vei avea senzatie de putere pentru ca te bate vantul si vezi in fata ta doar drumul. semighidoanele si bordul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca la noi orice mobra fara carena si cu o masca pe fatza se numeste streetfighter. cand de fapt majoritatea streetfighterelor misto sunt facute din piese de la 3-4 mobre diferite.

taie-i coada, inalta scaunu, pune-i o roata mai groasa si pe urma poti s-o botezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca la noi orice mobra fara carena si cu o masca pe fatza se numeste streetfighter. cand de fapt majoritatea streetfighterelor misto sunt facute din piese de la 3-4 mobre diferite.

taie-i coada, inalta scaunu, pune-i o roata mai groasa si pe urma poti s-o botezi.

 

depinde pe cine intrebi

 

o vitezana fara carena "fata", eventual cu alt far e street fighter pt mine

 

unii mai schimba ghidonul, dar parca e mai agresiva cu semighidoanele din fabrica. :)

 

nu-i strica bucuria omului ;)

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai domne ca nu-i stric bucuria. sunt doar un profil de pe un forum, plm, el stie ce-l gadila mai mult. mobra nu arata rau, dar nu-i streetfighter inca. acu ca imi dau seama ce am scris ma simt bou ca am intrat sa specific asta.. parca as fi unu dintre aia care te corecteaza cand ai scapat o litera gresita intr-un cuvant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...