Sari la conținut

Bucuresti - Targoviste


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 366
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Duminica este ultima cursa de MotoGp a sezonului si noi mergem sa o vedem cu niste prieteni pasionati si ei de curse. Pe data viitoare!

Bine, bine, duminca...

Da' sambata seara? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, bine, duminca...

Da' sambata seara? :wink:

 

Asa racoleaza lumea in grup...prin intimidare, la sentiment. Apoi ii face pensionari care se uita seara la TV in loc sa iasa la o bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna .

Ce se pune la cale pt weekend ......?

Gata sunt cuminte nu mai plec de nebun cu Cristi nu de alta dar s-ar putea sa ramnem fara plasticurii in ritmul in care am mers in ultimile iesiri ........deci ce se pune la cale ...?

Inca odata la MULTI ANI TUTUROR MIHAELE-LOR ,MIHAILOR SI GAVRILI-LOR [ o fi corect].

* Apropo daca aveti in plan un chiolhan de sfarsit poate este mai bine pt sambata sa ne putem si noi drege duminica si poate o intalnire vineri seara la Victorie .

seara buna .

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOT:

Varianta 1: plecare sambata dupa amiaza cu posibilitate de ramanere peste noapte pentru "betivani" si refacere a doua zi pentru munca, cu plecare duminica dupa amiaza.

Varianta 2: plecare duminica dimineata in jur de 10-11, si intoarcere seara.

 

Si atunci haideti sa ne vedem maine la 20 in Victoriei ca sa stabilim exact.

 

Vezi, Victor? Toate ca sa te multumesc. Si tu ne dai teapa. :P

 

Hai, START VOT! :))

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VOT:

Varianta 1: plecare sambata dupa amiaza cu posibilitate de ramanere peste noapte pentru "betivani" si refacere a doua zi pentru munca, cu plecare duminica dupa amiaza.

Varianta 2: plecare duminica dimineata in jur de 10-11, si intoarcere seara.

 

Si atunci haideti sa ne vedem maine la 20 in Victoriei ca sa stabilim exact.

 

Vezi, Victor? Toate ca sa te multumesc. Si tu ne dai teapa. :P

 

Hai, START VOT! :))

 

Ce variante sunt pentru ramanerea peste noapte? Exista posibilitati de cazare prin zona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa se faca o planificare de iesire cu conservele.....daca mai multi au bagat deja mobra la iernat si oricum este si destul de frig....mai bine iesim la gratar cu ....... CONSERVELE. Asa as putea sa beau si eu un vin ceva....am soferita care sta la volan iar eu in dr....

 

@Beatrice.....iei "copilasii" numai daca sunt cuminti , daca nu sunt cuminti si fura mancarica de pe gratar.....atunci nu e de bine...

salutare...si noi vrem sa venim cu choppy daca nu e foarte frig si daca nu ploua...deci nu o sa fii singurul cu doua roti...abia astept sa vina week-end-ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ce ora la Victoriei ?

 

salutare...si noi vrem sa venim cu choppy daca nu e foarte frig si daca nu ploua...deci nu o sa fii singurul cu doua roti...abia astept sa vina week-end-ul...

 

Si eu cred ca vin motorizat :P

 

si noi venim cu choppy al nostru daca e caldut si nu ploua...dar pana la urma unde se merge la gratar???

 

Undeva aproape de Calugareni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. La 20.

 

Mergem la mine la tara, unde s-au mutat ai mei, in Calugareni. Casa e ca la tara, dar daca vrei sa ramai acolo, o zi e ok. In principiu cei care conduc si vor sa bea vor ramane. Dar daxa mai vrea cineva, ne organizam si e loc pentru toata lumea. :)

 

Sei, nu e obligatoriu sa ramai daca nu vrei; oamenii au zis asa ca sa se refaca dupa bauta.

 

Asadar, ne vedem maine.

 

Cristi, acum principalul obiectiv e gratarul si beutura, mai mult decat traseul. :P

 

D-asta si noi venim tot cu conserva.

Asa ca asteptam :)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cristi, acum principalul obiectiv e gratarul si beutura, mai mult decat traseul. :P

 

 

M-am prins dar incercam sa fiu ironic.

 

Propunerea mea pentru cei care vin cu motoarele este urmatoarea .......O lasam pe Beatrice sa incinga gratarul si noi dam o fuga pe la Giurgiu- Oltenita si retur ...... pana se face friptura ne intoarcem si apoi stam la palavre.

 

Votez varianta 2 cu iesire Duminica

 

P.S. La multi ani Miha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai omule tu chiar vrei sa ma lasi fara carnet acum in prag de iarna ...................... :crack: .

Cristi hai ca trebuie sa vb ceva referitor la o varianta pt tine/si mine ,trimite-mi pe pm id-ul tau sa vb pe mess .,sau daca vrei putem si pe tel sa le facem burta groasa la compani .

Nu merge pi....l asta de net .

Beatrice Ms. mult chiar apreciez dar nu am fost eu vinovatul principal ,nu mai este cazul sa spun cine ............................ :tomato: .

Daca nu sunt eu singurul pt. varianta Nr:1 eu as incepe o beuta de sambata ,vb desigur maine la 20:00 .

 

Pupici si noapte buna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...