Sari la conținut

Bucuresti - Targoviste


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Maine, la 12.30 (sa-l prindem si pe Niko :P ) ne stragem in Victoriei sa plecam spre Targoviste.

Traseul exact nu-l stiu inca, e posibil sa fie Bucuresti - Ploiesti - Targoviste - Bucuresti, dar revenim diseara cu traseul exact.

 

Vrem sa mergem la Targoviste sa vizitam cetatea, Turnul Chindiei si daca avem timp si gradina Zoo de acolo si apoi evident, mancam.

Mers oarecum lejer, max. 120-130 pe unde se poate, cu cateva opriri de pisu', benzina sau ce-o mai fi.

 

Vreme frumoasa, cald afara, la Ploiesti in jur de 15 grade, la Targoviste in jur de17.

 

Cine e interesat, ne auzim la telefon (0724.467.113).

Cine e interesat si vrea sa vina, dar stie ca intarzie, la fel, sa ma sune, ca-l asteptam si sa nu se grabeasca sa ajunga, sa faca alte prostii. Desigur, intarziere in limita bunului simt. :P

 

 

Este inceput ...........

 

Posted Yesterday, 04:28 PM

In urma unor lupte crancene dintre un grup de fanarioti din zona Bucurestiului si pasnicii locuitori ai localitatii Calugareni a fost inregistrata o adevarata victorie a invadatorilor bucuresteni.

Luptele au durat aproape 2 zile.Va rugam tot cei care detineti probe audio-video sa le postati aici pentru a se putea analiza strategia din timpul desfasurarii asediului asupra localitatii Calugareni.

Un combatant. :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 366
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu sunt de parere ca trebuie deschis unul nou sau potati tot aci ;p

.............................

Posted Yesterday, 04:28 PM

In urma unor lupte crancene dintre un grup de fanarioti din zona Bucurestiului si pasnicii locuitori ai localitatii Calugareni a fost inregistrata o adevarata victorie a invadatorilor bucuresteni.

Luptele au durat aproape 2 zile.Va rugam tot cei care detineti probe audio-video sa le postati aici pentru a se putea analiza strategia din timpul desfasurarii asediului asupra localitatii Calugareni.

Un combatant. :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia grupul vesel, am bagat niste filmulete educative aici, bagati ochiul si deschideti bine urechile. Si asa e iarna, aveti timp sa rumegati informatie,

la primavara va dau extemporal! :D

 

/index.php?/topic/686819-filmulete-educative/

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand vin filmuletele . Va dau PM celor de pe'aici pe care va cunosc si o sa pun lista celor care au primit linkurile sa stiti cu cine sa luati legatura daca nu sunt online. Daca nu va cunosc nu va dau :P

 

Am dat PM:

 

Justin

gigivarga

Sei

bruno

beatrice

Micla

Vik

Miha

Niko

 

ENJOY :givemebeer:

 

+Tiz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, aia mica se lauda la baiatu' lu' Costel ca a jucat cu "un adult" si l-a si batut de 3 ori! :crack:

 

Haideti ca am facut topic separat sa ne mai desfasuram si acolo :P

/index.php?/topic/686838-grupul-vesel-de-la-9/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...