Sari la conținut

Extrem Adventures Buzau


Postări Recomandate

Enduro: moto, quad, atv, auto 4x4. Nu trebuie licenta de pilot si nici vizita medicala ( totul este pentru fun ). In taxa este inclusa cazarea si masa. ( taxa va fi anuntata ulterior). Sisteme de navigatie: gps sau road-book. Se admite orice fel de motociclete enduro, se pot folosi cauciucuri cu , cuie (cine poseda) . Se merge in echipe de cate 2 , 3 piloti.Vor fi 2 clase : EXTREM SI OPEN. Pentru alte informatii : lorenzo_moto@hotmail.com .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai multe informatii...?

Taxa, trasee, prognoza meteo, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intereseaza conditiile de cazare, parcare, paza si mai ales lungimea si dificultatea traseului. E traseu comun Moto, Atv, Auto? sau cu sectiuni separate.?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intereseaza conditiile de cazare, parcare, paza si mai ales lungimea si dificultatea traseului. E traseu comun Moto, Atv, Auto? sau cu sectiuni separate.?

mda...asta m-ar interesa si pe mine. nu as vrea sa ma vad in situatia de a da pedale pe o panta si cu un Land-Cruiser mugind in spate ;)

din pozele saitului extreme adventures am dedus ca e un fel de concurs enduro cu masini. :burnout: ....si eventual neshte mobre pe acelasi traseu, cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...asta m-ar interesa si pe mine. nu as vrea sa ma vad in situatia de a da pedale pe o panta si cu un Land-Cruiser mugind in spate ;)

din pozele saitului extreme adventures am dedus ca e un fel de concurs enduro cu masini. :burnout: ....si eventual neshte mobre pe acelasi traseu, cred.

 

 

Exista traseu separat pentru moto.

Pentru informatii sunati organizatorii:

 

Florin Radu GSM +40 741 217 238 email: floyota@yahoo.com

Mihai Doxan GSM +40 740 000 030 email: mdoxan@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MOTOCICLETELE ATV IAU STARTUL PRIMELE ITI GARANTEZ CA NU O SA FII CALCAT DE NICI

O MASINA ,EU AM FOST LA TOATE CONCURSURILE ORGANIZATE DE EI,SI CU TOTUL ALTCEVA

ATMOSFERA, ORGANIZARE ,PETRECERE,NU ARE LEGARURA CU COMPETITIILE DIN CAMPIONATUL

NOSTRU DE DOI BANI,EU NU O SA MAI PARTICIP LA NICI UN CONCURS DIN CAMPIONATUL NATIONAL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URGENT!!!Si eu caut coechipier!Grizzly 660 here!

 

Caut coechipier ATV!Urgent!

 

Tel : 0765471541

 

Id: swat_seb

 

sper ca ai fost multumit de coechipierul pe care l-ai avut.

eu oricum - merci pentru sportivitate si felul in care am mers impreuna.

 

in rest despre concurs...............

a fost vreme foarte frumoasa si o atmosfera deosebita, pacat ca la final organizatorii au stircat-o cu romanismele si furaciunile caracteristice, privand pe unii de adevaratele rezultate si favorizandu-i pe altii...

per total, superb, dar super dezamagitor la sfarsit.

tipic romanesc as spune.

Bravo concurentilor

RUSINE organizatorilor

 

merci sebi, te mai astept la start

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...