Sari la conținut

12-!


cristi 57
 Share

Postări Recomandate

 

Programul sărbătorilor de iarnă:

 

- 20 decembrie 2012 – pregătirea pentru sfârșitul lumii

 

- 21 decembrie 2012 – începutul sfârșitului lumii

 

- 22 decembrie 2012 – sărbătorirea oficială a sfârșitului lumii

 

- 23 decembrie 2012 – sfârșitul oficial al sfârșitului lumii

 

- 24 decembrie 2012 – Mahmureala de după sfârșitul lumii

 

- 25, 26 decembrie - Crăciunul

 

- 31 Decembrie 2012 – pregătirea pentru anul nou Brad.. Șampanie..Cadouri …etc…

 

- 1 ianuarie – începutul noului an…

- 2, 3 ianuarie – mahmureala după anul nou

 

- 4 ianuarie – pregătirea pentru sfârșitul lumii… pe stil vechi…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

...şi... cum să zic.... dacă te uiţi aşa pizdiş înspre fund... vezi gaura... d-a dreacu gaură că p-acolo nu vezi lumină! mă-nţelegi... şi.... ăla de respira greu, ştii? i-am zis bă fratili meu, mai lasă-te de fumat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Pentru unii., sfîrşitul lumii e pe 14. Ia salariul, se îmbată, bagă toţi banii la păcănele. Ajunge acasă, îi dă femeia omor, mai be de ciudă ceva tărie pusă deoparte pentru zile negre... (culmea cum rupt de beat tot ţine minte unde a ascuns-o....) şi... s-a sfîrşit de tot. S-a tăiat filmul.

A doua zi o ia de la capăt: se duce să recupereze muierea de la soacră-sa, face scene de sfîrşitul lumii, boceşte, ...pînă în seară reintră totul în normal... de bucurie iar se mucifică alcoolic.. iar i se sfîrşeşte lumea.... dimineaţă vine la serviciu că e de tură.

Jumate de zi nu e de pe lumea asta.

Aşa că... pînă pe 14.14.2014 cică se ma jorează salariile... ce-mi place că-s bujetar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru unii., sfîrşitul lumii e pe 14. Ia salariul, se îmbată, bagă toţi banii la păcănele. Ajunge acasă, îi dă femeia omor, mai be de ciudă ceva tărie pusă deoparte pentru zile negre... (culmea cum rupt de beat tot ţine minte unde a ascuns-o....) şi... s-a sfîrşit de tot. S-a tăiat filmul.

A doua zi o ia de la capăt: se duce să recupereze muierea de la soacră-sa, face scene de sfîrşitul lumii, boceşte, ...pînă în seară reintră totul în normal... de bucurie iar se mucifică alcoolic.. iar i se sfîrşeşte lumea.... dimineaţă vine la serviciu că e de tură.

Jumate de zi nu e de pe lumea asta.

Aşa că... pînă pe 14.14.2014 cică se ma jorează salariile... ce-mi place că-s bujetar...

:crack: :crack: :crack: nu stiam ca 1 an are14 luni ,,,,,ma rog poate ai spus-o pentru ca nu se vor mari salariile.......oricum amuzanta treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intreb-- sfarsitu'lumii, asta de care zic aia, vine la toti in acelasi timp??? inseamna ca la unii vine mai devreme, daca e sa ne uitam la ceas, ca e diferentza de fus orar....

 

..da' pana la urma, de la ce vine??? se stinge becu' si gata??? sau pica vro comeata, bubuie o teava de gaze, scapa astia dejtu' pe nucleare...??? :crack: da' apuc sa scot de la bancomat salariul si prima de porc??? :alcy: s'o beu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...