Sari la conținut

ITP moto in Iasi


Madras Service
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imi puteti spune va rog, cei cu motoretele modificate (bobbere, cafe, choppere)...unde isi fac itp-ul?

de preferat in zona moldovei.. :cheers:

Daca ai tot ce tine de lumini omologat (E-ul pe ele) ai fara xenon, tobele nu aud nesimtit de tare si motorul arata cat de cat decent treci la orice statie ITP, exceptie facand RAR-ul, aia te cauta si in poponeata numa sa iti gasesca nod in papura. In Iasi poti merge la Madras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai tot ce tine de lumini omologat (E-ul pe ele) ai fara xenon, tobele nu aud nesimtit de tare si motorul arata cat de cat decent treci la orice statie ITP, exceptie facand RAR-ul, aia te cauta si in poponeata numa sa iti gasesca nod in papura. In Iasi poti merge la Madras.

post-68223-0-48346200-1405998512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, fara suparare da' chestia aia nu e "street legal". Nu te obosi sa mergi la orice statie ITP fara macar semnalizari si oglinzi.

 

Daca ai tot ce tine de lumini omologat (E-ul pe ele) ai fara xenon, tobele nu aud nesimtit de tare si motorul arata cat de cat decent treci la orice statie ITP, exceptie facand RAR-ul, aia te cauta si in poponeata numa sa iti gasesca nod in papura. In Iasi poti merge la Madras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la Piatra Neamț...spre RAR e un nene cu o stație ITP care cred că te-ar putea ajuta... :)

Treziti-va oameni buni ... Inteleg e modificat, astia de la RAR is cretini si nu accepta nici o modificare dar nu tu oglinzi, nu tu semnalizari ... astea nu-s chestii de trecut cu vederea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionuț ce nu ai înțeles din postarea mea?...este nenea din Dumbrava sau de unde naiba e...cu o stație ITP care te lasă să treci mai ușor...este autorizat pentru moto și lumea merge la el de ani buni. Am dat un reper... spre RAR... ar trebui totuși măcar semnalizatoare...cu oglinzile mai pot lipsi...sau ceva capăt de ghidon cred că da ok...

Editat de MAN!AC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ajutat te ajuta toata lumea daca e sa o iei asa ca e in interesul lor, la Madras spre exemplu daca te duci iti vand semnalizarile si oglinzile, ba chiar ti le si monteaza, numa sa platesti(logic), in fine ... eu cel putin am inteles din ce ai scris ca il trimiti la cineva care trece cu vederea chestii de genu, ori astea tin atat de siguranta personala cat si a celor din jur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti face nici macar batranul ITP fara oglinzi si semnalizari. Isi risca autorizatia si implicit painea. Daca cineva de la RAR face verificare 'peste', l-au ars. E chestie de bun simt - plus ca semnalizarile si oglinzile trebuie sa apara in poza care e obligatorie, altfel nu poate inchide fisa aia de ITP.

 

mai inchid oamenii ochii, treci mai usor, sa zicem, dar nu in orice conditii

 

 

Ionuț ce nu ai înțeles din postarea mea?...este nenea din Dumbrava sau de unde naiba e...cu o stație ITP care te lasă să treci mai ușor...este autorizat pentru moto și lumea merge la el de ani buni. Am dat un reper... spre RAR... ar trebui totuși măcar semnalizatoare...cu oglinzile mai pot lipsi...sau ceva capăt de ghidon cred că da ok...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...