Sari la conținut

N-am crezut vreodata...


Dogg
 Share

Postări Recomandate

Si-a luat suspendare 7 zile, il mai cautati saptamana viitoare pe aici, poate se racoreste intre timp.

n-am fost pe faza, dar pt cum s-a manifesta, probabil ii dadeam de la 30zile in sus. ;)

 

as fi de parere ca atunci cand te stii ca ai gresit, ar fi frumos sa lasi capul jos si sa-ti recunosti vina, si incercat sa faci pe restu sa nu faca aceiasi greseala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

coleg cu Sora Ciprian si nu ca voi ci la kickboxing.

Asta e un motiv pentru care mai merg...

eu cred ca motivul pentru care mai mergi e ca cineva acolo sus te iubeste dar zic sa nu il mai enervezi ca poate o sa mori inecat cu saliva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Eu imi fac griji pentru Dogg, fara gluma. Pare ca a ramas cu ceva sechele la etaj in urma accidentului.

S-ar putea sa ai dreptate, si nu-i deloc de ris, greu si riscant mersul pe moto - doamne fereste de mai rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate din cauza unor nebuni de soferi....unii dintre noi raman cu sechele toata viata

Sa inteleg, ca n-ai decit o mobra, hai fi consternat, multi, dar multi care au mobre, au si masini, care-s nebunii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isus, felicitari! Off topic: chestia aia cu "sa fim civilizati, sa dam exemplu"....fuck this! Frica pazaste pepenii. Ma sicanezi in trafic?jbam oglinda! Si de frica o sa beleasca ochii...eu am pierdut 2 zile din viata (inconstient) din cauza unuia... si de atunci am renuntat la doctrinele pu**lii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna mentalitate. am oprit pe trotuar langa o baba care mi-a sarit in fata mobrei la vreo 10 metri de trecere. ii zic ca era s-o mierleasca, sa beleasca ochii data viitoare si-mi raspunde: da voi noaptea cand faceti galagie cum e?

sunt convins ca smardoiala in trafic are un efect MEGA pozitiv pentru noi ceilalti care mergem curat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dc e asa, sa nu te puna satana sa te vad ca deschizi topic "acilisa", ca daca da unu\una cu tine de pamant, tu esti prost...ca tu esti curat, mergi cu 50.Dc esti curat nu cazi. Problema romanilor, vb mult, facem putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...