Sari la conținut

Bursa locala Arad


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de vanzare Honda VTR 998 cmc , inmatriculat , stare f. buna , tobe Remus , filtru aer K&N , plexiglas Puig negru , lipsa oglinda dreapta,culoare rosu ,32000 km , pret 3000 eu, in care primiti si geaca piele IXS cu protectii cot ,umeri , spate , casca IXS negru mat cu 2 buc viziere aglinda si transparenta , manusi IXS piele cu protectii carbon si Kevlar .

telefon 0724202710

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...motocicleta este super intretinuta, an fabricatie "95, 105.000. km reali (o trime din viata), toate consumabilele noi, ABS-integral, geam reglabil electric, sea reglabila in 3 pozitii in inaltime, incalzire in ghidon ,incalzire cu aer cald la maini si picioare, (**radio-casetofon clarion-bmw cu comanda la ghidon(**optional - intra la capitolul pret negociabil), filtru de aer K&N, (**3 genti monokey originale bmw(** optional), 2 prize 12 v, cauciucuri noi, carte tehnica, carte de service, excelent tourer!!!...si ce este cel mai important pretul este negociabil!!...

...pe lista cu probleme as putea pune : mici zgirieturi pe carena frontala datorate traficului din romania si a pietrelor aruncate de masinile patriei...atit!

...va rog nu faceti comentarii doar de dragul de a va vedea scrisul pe monitor!!...este o motocicleta scumpa si sunt convins ca exista undeva in lume o alta muuuuult mai ieftina dar aia este acolo si asta este aici!!...atentie, BMW-urile intotdeauna au fost scumpe si vor fi in continuare!!...nu este o motocicleta pt necunoscatori!!!!...cei interesati, pune-ti intrebari si vi se va raspunde in cel mai scurt timp posibil!!!....

...daca aveti propuneri referitoare la pret sau oferte scrieti nu va sfiiti, mai am destule poze asa ca ....

....5.500.- euro negociabil!!...relatii aici sau la tel: 0721408941-florian...

 

 

(** ....pretul este negociabil,in functie de dotarile pe care le doriti!!...casetofonul si gentile fac obiectul negocierilor!!

post-7057-1228982341_thumb.jpg

post-7057-1228982426_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau o motocicleta sport, de preferat: CBR 1oooRR, SP1, SP2, 954, R1, zx10r, gixer, 636, 6ooRR. (fabricatie dupa 2003)

Motorul poate fi si zgariat, cu carene crapate, sau cu mici defecte reflectate in pret.

Din cauza aparentei crize economice prefer sa achizitionez motorul la schimb (decat cash) cu oricare din masinile de pe site-ul www.autoarad.com ofer sau primesc diferenta.

Se pot discuta orice fel de oferte in limita bunului simt, nu doresc sa jignesc pe nimeni si ma astept la acelasi lucru de la ofertanti.

Gixer de 1300 R ?????? ce zici ?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent adus in tara.an 1999, 600 cmc, 43000 km reali demonstrabili prin carte service. Stare estetica si tehnica buna, necazuta, carene si vopsea originale . Toba sport de carbon, crash paduri, aparatoare roata spate. Consumabile in stare buna aproape noi .pret 2300 E. Tel 0745909147

post-39076-1229282151_thumb.jpg

post-39076-1229282372_thumb.jpg

post-39076-1229282408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu de vinzare 2 fiere, 1-suzuki gsx r 1300 hayabusa

2-suzuki tl 1000 r

informatii la tel-0728828667sau e-mail natunael_ro@yahoo.com

preturi promotionale !!!!!! de criza financiara mondiala :laugh: :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honda cr 1996 250 2t 1500eu, ktm lc4 620 1992 1200 eu, si mai e unu fara poza ktm sxc 540 1999 1650 eu....TOTUL NEGOCIABIL IN SPIRITUL ARADEAN!!am vre-o 2-3 fiere...cam astea ar fi.....si daca intereseaza pe careva, ma gasiti pe draqqora(mess yahoo) sau 0724804464

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...