Sari la conținut

Bursa locala Arad


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Vand pantaloni Held OUTLAW noi nepurtati au eticheta pe ei. Sunt marimea M. Ii dau pt ca imi sunt mari ca nu am putut sa ii probez. Eu am dat pe ei 110 Euro dar ii dau cu 400 Ron ca vreau sa imi cumpar altii. Mai multe detalii despe ei http://www.motoin.de/Clothing/Pants/Textil...TLAW::5473.html. Avand in vedere ca euro tot creste e momentul potrivit sa ii cumparati ca in magazin sunt mult mai scumpi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai nene, da si tu un pret ca poate poate.......si...inteleg multe, da cu deltaplan????? sa-nteleg ca nu mai ai loc pe asfalt si vrei in aer..... :)

E mai sigur in aer decat in traficul asta :D

post-7003-1231932579_thumb.jpg post-7003-1231932619_thumb.jpg

An Fabricatie: 1994, Carburant: Benzina, Rulaj: 49,000 km Capacitate: 1.100 cmc, unic proprietar, consumabile schimbate, frane brembo cu discuri flotante, Pret 2500 euro, sau schimb cu motodeltaplan.

Telefon: 0722504402

Email: eugen@earad.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai sigur in aer decat in traficul asta :)

post-7003-1231932579_thumb.jpg post-7003-1231932619_thumb.jpg

An Fabricatie: 1994, Carburant: Benzina, Rulaj: 49,000 km Capacitate: 1.100 cmc, unic proprietar, consumabile schimbate, frane brembo cu discuri flotante, Pret 2500 euro, sau schimb cu motodeltaplan.

Telefon: 0722504402

Email: eugen@earad.ro

 

Mi se pare un pret fff bun.Cel care v-a avea mobra asta v-a fi fericit!Ce nu as da eu sa fiu ala...Bafta la vanzare Eugene iar pentru cei care pot sa conduca mobra asta si pot sa o cumpere eu zic sa nu mai ezitati atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, asa e!..l-am vazut si eu si l-am incercat!...e brici si are pret bun pt un bmw!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare un pret fff bun.Cel care v-a avea mobra asta v-a fi fericit!Ce nu as da eu sa fiu ala...Bafta la vanzare Eugene iar pentru cei care pot sa conduca mobra asta si pot sa o cumpere eu zic sa nu mai ezitati atat.
da, asa e!..l-am vazut si eu si l-am incercat!...e brici si are pret bun pt un bmw!..

E un motor cumparat de unchiul meu cu 45oo de euro anul trecut de la Avramutiu. Nu s-a circulat mai mult de 5oo km de atunci cu el, si sta in garaj de aproape un an. Isi merita toti banii, tinand cont ca in Germania preturile lor sunt peste 2800.

Multumesc de urari si sper sa isi gaseasca un proprietar care sa aibe timp sa il exploateze la adevarata lui capacitate.

Pretul e 2500 negociabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un motor cumparat de unchiul meu cu 45oo de euro anul trecut de la Avramutiu. Nu s-a circulat mai mult de 5oo km de atunci cu el, si sta in garaj de aproape un an. Isi merita toti banii, tinand cont ca in Germania preturile lor sunt peste 2800.

Multumesc de urari si sper sa isi gaseasca un proprietar care sa aibe timp sa il exploateze la adevarata lui capacitate.

Pretul e 2500 negociabil.

M-ai bagat in boala :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai bagat in boala :lol: :crack:

L-ar da si mai ieftin pentru ca nu il foloseste, dar i-am spus sa nu-l dea sub pretul asta, pentru ca motorul merita mai multi bani decat 2500.

Poti sa il suni direct la numarul 0740181764. Te atentionez ca la pretul acesta deja s-au mai anuntat 2 doritori. Anuntul l-am publicat de vreo 2 zile aici prima data, si in seara asta pe celelalte site-uri.

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda XL600V Transalp,an 97, 66.000km, inmatriculata, stare buna, ulei+filtru ulei schimbate, cauciuc spate schimbat, crash-baruri...2500euro neg.

 

BMW-ul ii pe drum?Spor la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzit fratilor....

yo cat sa cer pe trotineta mea?

ca as vrea sa ma orientez spre un bmw f650 gs

buna alegere dar daca te razgindesti are un prieten de vinzare un st (are cutiile originale laterale originale,topcase si vreo 26000 km), nu prea la scos la vinzare dar ultima data cerea vreo 2000 neg

Editat de CSABY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna alegere dar daca te razgindesti are un prieten de vinzare un st (are cutiile originale laterale originale,topcase si vreo 26000 km), nu prea la scos la vinzare dar ultima data cerea vreo 2000 neg

 

in teorie e ok

numa sa vand cbr-ul

daca auziti pe cineva interesat dati un Buzzz!!!

:yikes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ca noua.Dyno-Jet 4,filtru aer K&N,furtune frana racing,cadru,jenti si bascula cromate.Coada model 954.Mai multe det pe mes sau la tel. 0727272828-0743511106.pret 3650 eu neg.

post-44678-1232469371_thumb.jpg

post-44678-1232469382_thumb.jpg

post-44678-1232469398_thumb.jpg

Editat de 14mad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in teorie e ok

numa sa vand cbr-ul

daca auziti pe cineva interesat dati un Buzzz!!!

:yikes: )

ai putea sa vorbesti cu baietii de la allmotowear de pe scarisoarei sa ti-l expuna la magazin daca nu umblii cu el, s-ar putea sa ai mai multe sanse (nu toata lumea stie de motociclism.ro)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai putea sa vorbesti cu baietii de la allmotowear de pe scarisoarei sa ti-l expuna la magazin daca nu umblii cu el, s-ar putea sa ai mai multe sanse (nu toata lumea stie de motociclism.ro)

Da,dar sa nu-l scoata afara,pacat de el saracu,arata prea bine.Inauntru in magazin ar arata bine.Eventual pe Saguna la Florin...magazinul cu etaj de langa pompieri,asta daca mai are loc.Bafta la vanzare1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...