Sari la conținut

bucuresti - kavarna, duminica 2 iunie


Postări Recomandate

excursie de 1 zi,

bucuresti - bac - dobrich - kavarna

plecare in jur de 09 00 din petromul de la intrarea in localitatea 1 decembrie

mergem la o terasa pe malul marii, putem trece si pe la balcic (20 minute de mers cu moto )

cam 260 km

 

rectific,,,ne intalnim in alta parte fiindca mergem pe la silistra,,,

cadem de comun acors asupra locatiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-ar fi mai bine, daca tot mergeti pe la Silistra, s-o luati pe autostrada pana la km 64 apoi sa faceti dreapta spre Calarasi? In acest caz, va puteti intalni la Mol-ul de pe Th Pallady, de la intrare pe A2. Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

lanceloate ce mai faci frate? nu te-am vazut din dobrogea parca. hai ca incerc sa vin si eu. hai si tu. lasa dracu' ruta ca de cate ori vor unii sa merga undeva, apar 100 ca nu e buna ruta, ca aia nu e bine, ba aialalta le pute, in final nu merge nimeni nicaieri.



hai ma mai bine la dalboka la o scoica.



il sun si pe pompi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu de alta, dar fac alergie la palatele tiganesti. Le-as da foc. :kali:

 

Mi-ar conveni mai mult sambata, insa ideea asta cu tereasa de pe malul marii, la Kavarna, imi surade :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ach so... nu mai spun la nimeni :)

Pai atunci, musai ar trebui sa vin... Ultima data ne-am vazut in Bucovina, la Gura Humorului. Eu am ceva leve de-o chiftea, acolo...



Aoleu, frate, voi vorbiti de Dalboka??? M-am saturat, vreau si altceva, alte terase n-ati mai gasit? Mai bine un schnitzel la Viena ha, ha! :laugh:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu, dar nu cred ca pot tine pasul cu Doru si cu Mihai. Eu merg cu 160 doar pe ploaie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat acum pe accuweather sa vad cum va fi vremea pe traseu. Dumineca ploua cu spume de la Ploiesti pana la Varna. Sambata se anunta o zi cu soare si cer partial noros. Ce zici de o iesire culinara maine, pana la Dunavatul de jos? Sau undeva la o terasa, la Balcik, etc...

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

la dunavat numai cu programare. cand vrei mergem dar trebuie sa vorbesc inainte sa stabilim ce sa ne gateasca... cati suntem, la cat ajungem...etc. nu e carciuma, e pensiune, nu mai stiu daca ai fost.

 

p1020024u.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, n-am fost atunci cu voi la Dunavat... Nici eu nu ies pe ploaie ca m-a plouat suficient la Nikolovo. Deci, maine voi fi la km 19 de pe A2 (prima parcare) la ora 9.45-10.00. Vad eu incotro o iau B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa vin si eu dar nu garantez. E vorba de "palatele tiganesti" de pe soseaua Giurgiului? http://goo.gl/maps/3K3UY

 

PS: Nu era mai fain de azi, cu cazare lowcost in sudul litoralului romanesc, si retur lejer maine, in loc de 10 ore pe motor si o ora in terasa? N-o sa inteleg niciodata de ce unii prefera sa aloce 90% din buget pe benzina. Exceptandu-i pe cei sub papucii nevestelor.

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...