Sari la conținut

Pe Vrancea chiar nici o miscare?


grigoreionutmarius
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda..., cineva asocia sangele cu benzina la modul "sa-ti curga benzina-n vene!" Pai aici s-a infundat carburatoru`!! E de vina clima probabil!


» Post actualizat in 13 May 2015 10:51

UIte ca "io" dau o fuga cu capra pana-n Croatia sa ma intalnesc cu niste cavaleri de prin EU! In felu` asta mai spal obrazu`! De plecat o sa fie vineri dimineata! Promit poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UIte ca "io" dau o fuga cu capra pana-n Croatia sa ma intalnesc cu niste cavaleri de prin EU! In felu` asta mai spal obrazu`! De plecat o sa fie vineri dimineata! Promit poze!

 

Drumuri bune si frumoase sa ai! Si poze negresit vrem sa vedem (pe topicul cu Tangourile Celebre).

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 years later...

Ultima data cand am mers pe Lepsa (prin 2018, cand cu gazatii, in august) drumul era foarte bun, doar la iesire, cred ca de pe la manastire spre Soveja, erau cateva portiuni de drum in lucru, ori sparte si pregatite pentru reabilitare. Oricum, de atunci si pana acum cred ca au terminat si portiunile alea, iar daca nu mergi sa pui genunchiul jos, cred ca se poate merge lejer si in siguranta cam cu orice tip de motor.👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, ivan pedala a spus:

Ultima data cand am mers pe Lepsa (prin 2018, cand cu gazatii, in august) drumul era foarte bun, doar la iesire, cred ca de pe la manastire spre Soveja, erau cateva portiuni de drum in lucru, ori sparte si pregatite pentru reabilitare. Oricum, de atunci si pana acum cred ca au terminat si portiunile alea, iar daca nu mergi sa pui genunchiul jos, cred ca se poate merge lejer si in siguranta cam cu orice tip de motor.👍

 

E vorba de alt drum, Nea Ivane. Nu a fost asfaltat niciodata. Cristian a fost pe el, la o editie Apriliana.

Acum din cate stiu e asfaltat partial pe un sens, dar nu mai am informatii recente.

 

 

Editat de TETEA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era bine de stiut pt la vara, in ce priveste mobra. Dar acum presupun ca daca ninge ar fi foarte fain de vazut, chit ca doar cu masina. Si eu cand am fost ultima data era praf, am intors masina cand nu se mai putea inainta. Masina 4X2. In schimb am fost pe 2 roti anul asta la Soveja si se vedea ca e in lucru drumul cu pricina si era inchis. Eram curios de un update.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...