Sari la conținut

targu secuiesc - 20-21 iulie


neutrino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 205
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu putin noroc o sa mai fie si altii care pleaca sambata,dar din Iasi... :peace:

tot norocul din lume atunci :cheers:

sper sa reusim si noi sa ajungem,dar vom pleca de sambata dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

!eu am umbrela mare dar nu am suport.eu cand vin d l bv o sa m opresc sa iau si apa de l lidl.e 20lei baxu de 0.5l.mai vrea cineva sa ii iau?

 

plecarea pana l urma e din petrom miorita l 4.30?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi mergem cu eusebiu odata, asa ca oprim cu totii la lidl ;)



-----

 

ca sa lamurim si cu dubele. eusebiu vine cu un transit connect, deci cu greu vor intra 2 mobre la el. eu vin cu un transporter in care intra cu usurinta 2 mobre dar locurile sunt deja ocupate. septimiu zice ca ar putea sa vina cu un sprinter in care ar intra cel putin 2 mobre. asteptam confirmarea lui daca vine sau nu cu sprinteru si vedem care vrea sa se mai lipeasca cu el la trasport. in rest locul de intalnire ramane petrom miorita, ora 16.30 la cel tarziu 17 sa plecam. restul care vin pe mobre anuntati-va de pe acum prezenta ca sa va organizati. oricum veti ajunge cu mult inaintea noastra. ar fi bine sa fie printre voi cineva care stie unde e circuitul. succes!



p.s. la circiut am vorbit eu, este totul in regula. se organizeaza nu stiu ce casting dar avem si noi loc fara probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce va trebuiesc 3 dube? Nu e mai simplu o duba care sa ia vre-o 2 motoare si bagajele celor care vin pe 2 roti?...sau aveti slick-uri pe motoare si nu vreti sa le tociti aiurea pe nationale? Din care stiu eu un Sprinter dala consuma 14 la suta deci sigur iesi la aceiasi bani ca si cum ai veni cu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca gandeai putin nu mai puneai intrebari degeaba!la o duba se baga doi baieti!corect?iesi mai ieftin asa?corect.una e sa mergi cu masina si alta e pe mobra!nu e aceeasi oboseala!ce poti lua cu duba nu poti lua pe mobra!corect?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cerebel: Care e problema ta...nu va stiti prea bine intre voi si tu vrei sa ocupi un fel de pozitie de lider de turma inainte de plecare? Eu am intrebat frumos....daca te-a deranjat atat de tare intrebarea puteai sa o ignori, lucru pe care ti-l cer sa-l faci de acum incolo cu posturile mele (considera ca nu ti se adreseaza tie), pentru a limita viitoare conversatii neplacute...

 

@neutrino: Ai dreptate ...e tare omu...daca-l puneti sef o sa te numeasca pe tine adjunt pentru sustinerea oferita in postul de mai sus. PLM am pus o intrebare cat se poate de civilizata si omu a raspuns ca un mitocan...ce ti se pare de laudat?

 

@restu: Am pus intrebarea pentru ca mie mi s-ar parea suficienta doar o duba in care sa intre doua motoare si bagajele tuturor, restu avand ocazia sa se dea si pe Cheia, cheltuind pe benzina cam cat ii costa consumul unui Sprinter impartit la doi. Poate am inteles gresit dar din ce scrie aici se intelege ca mergeti cu 3 dube.

Editat de Luke_highwalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tie raspunsul meu ti se pare de mitocan atunci ma abtin!

si inca ceva.aici nu e nimeni seful.suntem niste baieti care vrem sa mergem l o plimbare si cum e normal si frumos incercam sa ne organizam!fara sefi sau sefuleti!

scuze daca te-a deranjat asa tare raspunsul meu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...