Sari la conținut

Flat tracker-ul lui Dani Otil


->Bullet<-
 Share

Postări Recomandate

Dupa umila mea parere personala, rotile alea sunt exagerate pt un tracker ...Cu toate astea , felicitari pentru munca depusa! Poate o zarim live prin oras :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o tona de stima pt Essad al nostru, ca face totul cu mainile lui, dar pt. danut asta... nimic. Oare stie asta cum arata o cheie de 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ciuda faptului ca nu-mi place de nicio culoare rahatul ala de emisiune matinala la care era(sai ma este?) moderator, am citit un articol in Moto Bikes. Omul este mare fan Hard Enduro si a participat in ultimii doi ani la Red Bull Romaniacs. Articolul era interesant si parea ca stie despre ce vorbeste. In rest, ce naiba face, cu cine se cearta si cu cine se mistocareste la tv imi e egal cu zero.

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari , mie mi se pare ca arata genial . Dupa umila mea parere ar mai fi mers si un atas in acelasi stil :)



Nu ma intereseaza a cui este sunt doar curios cat costa una de aia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atat stiu si eu despre el, ca practica enduro si ca-i la tv. dar mi se pare penala emisiunea respectiva, d-aia nici nu prea ma uit la tv pr programe romanesti...

motoreta mi se pare un mic tanc pt oras hahaha

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un Rat Rod ?

Nicio treaba... Se vrea a fi Flat Tracker dupa cum zice titlul insa nu prea si-a atins tinta cu rotile alea. Arata fain totusi! Aduce putin si a Scrambler :)

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a inchiriat o mobra din Fagaras (ceva enduro 250 ), a spart motorul ! dupa un timp era reparata cu kit nou si servisata complet ! asta e Dani Otil ! nu-l cunosc personal si povestea o stiu de la proprietarul mobrei ! on ; frumoasa jucarie !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce flat tracker ca el prezentat o in emisiune ca fiind cafe racer :)



ce flat tracker ca el prezentat o in emisiune ca fiind cafe racer :)

s ii critica pe baietii cu "vitezanele" care i deranjeaza somnu

 



ce flat tracker ca el prezentat o in emisiune ca fiind cafe racer :)



s ii critica pe baietii cu "vitezanele" care i deranjeaza somnu

 

PRIVITI AICI http://neatza.a1.ro/faze-tari/Dani-si-a-prezentat-motocicleta-cafe-racer_14481.html CAM PENIBIL "MOTORISTUL"

A UITAT CAND SCURTCIRCUITA(VB SERIOS) TRASEELE DE ENDURO POATE POATE PRINDE SI EL UN LOC MAI ONORABIL CA NA E VEDETA SI SA NU SE FACA DE RAS

Editat de ionutpopoiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...