Sari la conținut

Zetea, Harghita, 31 Aug-01Sept


beware !
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Abia acum am vazut topicul. Imi place zona si ideea si tare as mai veni si eu. Da' probabil ca nu e bine. Va doresc distractie la maxim.

Editat de aship
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Deci City Grill la 7:30 toata lumea?

 

* da, 7:30 e perfect! vin pe roti :)

 

*blink

Caut bancomat de unde imi pot scoate alocatia :P.

Ce sa faci cu astia mici..

 

* cel mai bine vorbeste cu postasul cand vine acasa sa ti-o bage pe sub usa, daca nu te gaseste. eu asa am facut.

 

hai ca-mi place cum clipesti! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu probabil ca o sa intarzii vre-o jumatate de ora, daca nu ajung la timp...

Dar ma gandesc ca nu o sa terminati de vorbit chiar asa repede, nu?

 

Noi la 7:30 ne intalnim, o sa fim acolo sigur o ora-doua, poate...daca avem chef de vorba :) deci veniti cand terminati treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taurus, chiar nu inteleg care e problema ta...

Cand te duci (invitat) undeva e de bun simt sa respecti regulile gazdei. Acestea au fost enuntate clar si la obiect. Nu-ti place nu vii. Simplu.

Cand ai sa faci tu invitatii faci regulile tale, corect?

BZZZZZZZZZZ....

:rusinica:

 

Gigi-contra? "ca musca-n lapte" "ca nuca-n perete"?

:funny:

:mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ia uitati-va putin aici (sambata si duminica):

 

http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.17.15168

 

:)

 

E perfect ! Azi ploua doar ca sa spele alunele. Maine si poimaine : Clear ! Adica : clar - culegem alune :)

 

Oops : seara 8-10 grade. Cred ca....imi rezerv un pat in cabana, LOL.

Editat de beware !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E perfect ! Azi ploua doar ca sa spele alunele. Maine si poimaine : Clear ! Adica : clar - culegem alune :)

 

Oops : seara 8-10 grade. Cred ca....imi rezerv un pat in cabana, LOL.

 

* Chip & Dale o sa ne ramana numele :)))

mai trebuie sa gasim veveritza din Ice Age, LOL!

 

daaa, oricum nu rezistai afara ca duduie tobele alea de la motorul lui Dan de te scot din mintzi! macar asa, mai izoleaza un poerete, un geam, ceva. hahahaha!

 

cu putin noroc va insotesc si eu asa ca +1 la rezervare deseara :)

 

* +1 - notat!

 

ia sa facem noi o recapitulare/adunare:

 

1. Iulia

2. Cria

3. Cristina

4. Daniel

5. Bogdan

6. Petru

7. Dan (duminica)

8. Gabi (prieten ne-forumist)

9. Trandafir

 

rezervare pentru 7-8 persoane la terasa la City- Grill (stie toata lumea unde e?) de la 7:30, ok? pe terasa(?), ca sa vedem si cum rezistam la frig, hihihihi!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Chip & Dale o sa ne ramana numele :)))

mai trebuie sa gasim veveritza din Ice Age, LOL!

 

daaa, oricum nu rezistai afara ca duduie tobele alea de la motorul lui Dan de te scot din mintzi! macar asa, mai izoleaza un poerete, un geam, ceva. hahahaha!

 

 

* +1 - notat!

 

ia sa facem noi o recapitulare/adunare:

 

1. Iulia

2. Cria

3. Cristina

4. Daniel

5. Bogdan

6. Petru

7. Dan (duminica)

8. Gabi (prieten ne-forumist)

9. Trandafir

 

rezervare pentru 7-8 persoane la terasa la City- Grill (stie toata lumea unde e?) de la 7:30, ok? pe terasa(?), ca sa vedem si cum rezistam la frig, hihihihi!

 

 

 

10. Tibi

11. Alex - prieten ne-forumist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Chip & Dale o sa ne ramana numele :)))

mai trebuie sa gasim veveritza din Ice Age, LOL!

 

daaa, oricum nu rezistai afara ca duduie tobele alea de la motorul lui Dan de te scot din mintzi! macar asa, mai izoleaza un poerete, un geam, ceva. hahahaha!

 

 

* +1 - notat!

 

ia sa facem noi o recapitulare/adunare:

 

1. Iulia

2. Cria

3. Cristina

4. Daniel

5. Bogdan

6. Petru

7. Dan (duminica)

8. Gabi (prieten ne-forumist)

9. Trandafir

 

rezervare pentru 7-8 persoane la terasa la City- Grill (stie toata lumea unde e?) de la 7:30, ok? pe terasa(?), ca sa vedem si cum rezistam la frig, hihihihi!

Cria inteleg ca ai facut rost de solutie anti-depresie din alta parte de nu ma mai treci pe lista...!:P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cria inteleg ca ai facut rost de solutie anti-depresie din alta parte de nu ma mai treci pe lista...! :P :)

 

* ufff! ma scuuuuzi! ...am desfacut o sticla de Chianti asearaaaa.... mea culpa! am copiat lista incompleta :)

deci, rezervare ptr. masa cea mai mare diseara!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* confirm rezervarea la City Grill Primaverii de la 7:30 (Cria)

 

see ya!



...si va anunt pe aceasta cale, ca nu mai am nici un chef de munca azi. pfff!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ia uitati-va putin aici (sambata si duminica):

 

http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.17.15168

 

:)

Ni aci http://vremea.kappa.ro/harghita/zetea.html

 

Momentan aici la mine la Gheorgheni a iesit soarele de dimineata si nori sunt doar trecatori nu de ploaie, dar e miros de toamna, iar dimineata e destul de racoare 8-10 grade.

Dar la Zetea sigur e mai cald 12-15 grade :crack:

 

Oricum si telefonul imi zice ca maine ceva ploita asa usoara si Duminica soare si nori.

 

Cria chiar asa o ajuns motorul meu = trompeta de dimineata?

sau
Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* mie imi place muzica tobelor, dar sa fie de chopper ;) si ti-am zis ca nu dorm :D

mi-e frica doar sa nu sperii animalele padurii cand vii, ca eu vreau sa ma imprietenesc cu ele.

 

la Miercurea Nirajului cand s-a dat desteptarea duminica, tu unde erai, aaa? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care nu aveti un combinezon de ploaie (si nici nu sunteti dispusi sa dati 300 rom pe unul special de moto, exista o varianta ieftina nu neaparat de moto, deci, nu foarte aratoasa (dar daca ploua, nu se uita nimeni la cum esti impracat, haha), si la fel de eficienta. Am probat-o personal pe ploaie si si-a facut datoria : a tinut uscat si cald. Eu ma duc azi sa-mi cumpar o bucata...sa fie acolo ;)

Este echipament de protectie si costa 42 ron. Uitati link :

http://www.magazin.renania.ro/imbracaminte/combinezon-essen-art-3060-3060.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care nu aveti un combinezon de ploaie (si nici nu sunteti dispusi sa dati 300 rom pe unul special de moto, exista o varianta ieftina nu neaparat de moto, deci, nu foarte aratoasa (dar daca ploua, nu se uita nimeni la cum esti impracat, haha), si la fel de eficienta. Am probat-o personal pe ploaie si si-a facut datoria : a tinut uscat si cald. Eu ma duc azi sa-mi cumpar o bucata...sa fie acolo ;)

Este echipament de protectie si costa 42 ron. Uitati link :

http://www.magazin.renania.ro/imbracaminte/combinezon-essen-art-3060-3060.html

 

Am sunat la magazin (undva in Baseasa, pe langa Academia de Politie). costumul ala il au in magazin doar masura XXL, restul in Tg. Mures.

Dar mai au variant asta din doua bucati, pe Kaki (vernil inchis) masurile : M, L, XXL = 40 ron. Daca mai vrea cineva, va iau eu azi, cand trec pe acolo si vi-l aduc ramburs, lol, la intalnire diseara. (magazinul inchide la 17)

http://www.magazin.renania.ro/imbracaminte/costum-bonn-art-3040-3040.html#prettyphoto[product]/2/

ma gandeam ca o sa va sperie ploaia :)

 

Sa ne sperie??? Niciodata!! haha. Doar gasim solutii la ploaie, nu anulam nimic !!!

Editat de beware !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la magazin (undva in Baseasa, pe langa Academia de Politie). costumul ala il au in magazin doar masura XXL, restul in Tg. Mures.

Dar mai au variant asta din doua bucati, pe Kaki (vernil inchis) masurile : M, L, XXL = 40 ron. Daca mai vrea cineva, va iau eu azi, cand trec pe acolo si vi-l aduc ramburs, lol, la intalnire diseara. (magazinul inchide la 17)

http://www.magazin.renania.ro/imbracaminte/costum-bonn-art-3040-3040.html#prettyphoto[product]/2/

 

Sa ne sperie??? Niciodata!! haha. Doar gasim solutii la ploaie, nu anulam nimic !!!

Cum n-am, ma gandeam sa te rog sa imi iei si mie..., dupa care mi-am adius aminte ca la tura asta n-are cum sa ma ploua decat daca merg cu trapa deschisa... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...