Sari la conținut

Zetea, Harghita, 31 Aug-01Sept


beware !
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost de nota 100!! Oameni faini, locuri superbe, o iesire perfecta (asta in ciuda faptului ca a trebuit sa stau in cutiuta tat drumu'...:) )!

Multam Iulia,pentru invitatie si Criei pentru ca m-o lasat sa o ajut la transat cina...:)

Sper sa ne mai adunam la vre-o iesire si dupa ce mi-oi face si eu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost de nota 100!! Oameni faini, locuri superbe, o iesire perfecta (asta in ciuda faptului ca a trebuit sa stau in cutiuta tat drumu'... :) )!

Multam Iulia,pentru invitatie si Criei pentru ca m-o lasat sa o ajut la transat cina... :)

Sper sa ne mai adunam la vre-o iesire si dupa ce mi-oi face si eu motorul.

 

Pai fa-l repede ca acu' se incheie sezonul moto, si vrem sa te vedem si pe tine pe moto, nu numai cand depaseam Opelu' rosu, hehe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hihihi, ce de motocicleteeee!

las' ca ajung eu acasa, sa va trimit poze cu maimutza (a.k.a. Harley) :D ...hard core! n-or sa va mai recunoasca mamele voastre! :P

 

eu astept sa mai vad niste poze de dimineata, ceva. curatenia generala si cafeaua la oala m-au trezit direct. de capul patrat nu vreau sa-mi mai amintesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram sigur ca veti da un exemplu sectiunii ...''intalniri ,plimbari ....etc''....alte asteptari de la o intrunire (chiar si ...tovaraseasca ),nu doar ''citit''...baut ...limbaj ''adecvat'' starii bahice ,si alte teribilisme de 2 bani...etc. Va invidiez ....bravo organizatorilor,bravo participantilor...respect !...si in sezonul urmator va invit sa puneti corturile pe malul Dunarii,intr-un wk ,la un foc ,un bors de peste ,si alte ....povesti ...sau chiar si in acest sezon daca vremea tine cu noi ... La ses vremea nu este asa de rece ca si la munte ,asa ca se poate sta la cort !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram sigur ca veti da un exemplu sectiunii ...''intalniri ,plimbari ....etc''....alte asteptari de la o intrunire (chiar si ...tovaraseasca ),nu doar ''citit''...baut ...limbaj ''adecvat'' starii bahice ,si alte teribilisme de 2 bani...etc. Va invidiez ....bravo organizatorilor,bravo participantilor...respect !...si in sezonul urmator va invit sa puneti corturile pe malul Dunarii,intr-un wk ,la un foc ,un bors de peste ,si alte ....povesti ...sau chiar si in acest sezon daca vremea tine cu noi ... La ses vremea nu este asa de rece ca si la munte ,asa ca se poate sta la cort !

 

Like !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusine fetelor, ati uitat de masajul bine facator al lui PUFULET :stuck: !!! Doua poze va dau mai incolo ca amu is in Cluj .......

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...