Sari la conținut

Ambulanta in misiune (misiunea: accident motocicleta)


Fester!
 Share

Postări Recomandate

Era vorba la modul general despre invatat, nu m-am referit strict la tine.

De suit pe mobra m-am suit doar ca pasager dar nu se pune nici asta :))...

Daca ma vezi imi trafic sa-mi tragi una la oglinda si sa ma tragi de urechi ca am pus un filmulet pe net care arata un accident in care e implicat un "coleg" deal tau care nu era tocmai ok dupa impact.

Ps: Ford Fiesta B 186 BAY

In rest toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ps: Nu am motocicleta si nici permis pt asa ceva. Am B dar nu se pune.

 

De cand asteptam asta: moarte conservarilor!!!

:))

 

Independent de asta:

Si eu am vazut azi 10 motociclete, din care 9 erau SS.

Se cheama ca sunt motociclist (feroce)???

:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba la modul general despre invatat, nu m-am referit strict la tine.

De suit pe mobra m-am suit doar ca pasager dar nu se pune nici asta :))...

Daca ma vezi imi trafic sa-mi tragi una la oglinda si sa ma tragi de urechi ca am pus un filmulet pe net care arata un accident in care e implicat un "coleg" deal tau care nu era tocmai ok dupa impact.

Ps: Ford Fiesta B 186 BAY

In rest toate cele bune!

Pai nu se pune ca si eu am circulat multa vreme pasager in masina. Din pacate tot a trebuit sa fac scoala si sa-mi iau permisul. Eu nu am "colegi" :)

 

Cu oglinda ta sau a altuia nu am nimic, doar daca arunci tu cu ea dupa mine (cu sau fara masina atasata).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum stim cui sa-i scriem cu spray pe masina "Atentie la motociclisti!". Vrei sa fii omul nostru de PR? Platim bine, primim si bonuri de masa. :crack:

Vreau vreau ca si asa sunt somer :eek:

Lasa ca imi pun si un sticker ca doar am lucrat in domeniu :crack:

Stiam eu ca sunteti o specie aparte voi astia cu 2 roti, de aia imi sunteti simpatici.

Editat de Fester!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum stim cui sa-i scriem cu spray pe masina "Atentie la motociclisti!".

Unele chestii nici macar in gluma nu mai merg, ca ajungi prin presa cu "motociclistii satanisti..bla bla", cum m-au dat si pe mine ca 'instig la violenta' :) In cazul de fata, avem o persoana deschisa la minte, care se pare ca a gustat gluma, dar cine stie peste cine dam alta data si ne mai vaneaza colegii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cum sa ma supar pentru ca am prieteni cu moto, unii dintre ei au avut accidente si au fost postate aici sa nu mai zic de Radu care a murit si care mi-a fost sef pe vremea cand lucram la o firma de constructii din Bucuresti, pe atunci avea un maxiscooter si tot asa.

Din motive financiare am doar 4 roti asa ca ma multumesc doar cu privitul, aici pe forum, pe strada prin parcari si asa mai departe.

O zi buna cu mult soare!

 

App le multumesc celor care trec in fiecare noapte/dimineata pe Dna Ghica in "rafale" de imi amesteca visele :)) ,nu am nimic cu ei si stiu ca au gasit o portiune frumoasa de jucat in serile tarzii cu asfalt bun si luminat.

Editat de Fester!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele chestii nici macar in gluma nu mai merg, ca ajungi prin presa cu "motociclistii satanisti..bla bla", cum m-au dat si pe mine ca 'instig la violenta' :) In cazul de fata, avem o persoana deschisa la minte, care se pare ca a gustat gluma, dar cine stie peste cine dam alta data si ne mai vaneaza colegii.

 

Mai, asa oricine daca vrea scandal poate intra pe aici si se poate lega de diverse afirmatii. Gandeste-te ca unii dintre voi va puneti si numarul de inmatriculare la profil... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, deci tu ai facut topicu' asta doar ca sa ai motiv sa te-mprietenesti virtual cu mobristii. Pai de ce nu zici bre asa?!



Mai, asa oricine daca vrea scandal poate intra pe aici si se poate lega de diverse afirmatii. Gandeste-te ca unii dintre voi va puneti si numarul de inmatriculare la profil... ;)

Si? Ce-o sa faca cu numaru? O sa gaseasca mobra intre blocuri si o sa-i fure caii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@speedy: Mi-am adus aminte o faza. Un tip, amic de-al meu, a ramas fara gagica. I-a 'furat-o' unul cu un bembeu. Amicu' i-a surprins odata si i-a luat numarul si l-a gasit cu ajutorul unui prieten angajat pe la MAI, deasta mic, de avea un 'pager' din ala de butonat. A aflat exact datele din buletin si permis. Sa vezi atunci scenarii in mintea astuia cred ca i-a si aruncat in aer casa de vreo 2 ori (in mintea lui doar) :) Daca ai mobra si nu ai garaj, vine da un picior, rade singur de tampit si asta a fost, se poate intampla... Gata ca m-am indepartat la km de subiectul topicului...

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si? Ce-o sa faca cu numaru? O sa gaseasca mobra intre blocuri si o sa-i fure caii?

 

Pai nu stiu dar ziceam, daca e sa fim paranoici ca vede unu' si altu' ce scriem pe aici si aparem la stiri ca suntem rockeri satanisti si violatori de babe (la mine nu e cazul :D ), se afla si nr de inmatriculare si vine Politia si ne salta direct de acasa - ultraj contra bunelor moravuri? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@speedy: Mi-am adus aminte o faza. Un tip, amic de-al meu, a ramas fara gagica. I-a 'furat-o' unul cu un bembeu. Amicu' i-a surprins odata si i-a luat numarul si l-a gasit cu ajutorul unui prieten angajat pe la MAI, deasta mic, de avea un 'pager' din ala de butonat. A aflat exact datele din buletin si permis. Sa vezi atunci scenarii in mintea astuia cred ca i-a si aruncat in aer casa de vreo 2 ori (in mintea lui doar) :) Daca ai mobra si nu ai garaj, vine da un picior, rade singur de tampit si asta a fost, se poate intampla... Gata ca m-am indepartat la km de subiectul topicului...

Da ma, teoretic stiu si eu ce poa' sa faca. la mine nici macar nu-i nevoie de numar, sunt doar vreo 10 KLE-uri in Bucuresti. Doar ca, ce sa vezi? Nu-l gaseste la adresa din buletin... Ghinion. Plus ca, si in eventualitatea in care ar face ce zici tu, la cat de antishoc e mobra poa' s-o puna jos si sa-i dea si niste picioare, ca tot degeaba.

Glumesc, desigur... daca prind pe careva la mobra va rup chisioarele!

 

Pai nu stiu dar ziceam, daca e sa fim paranoici ca vede unu' si altu' ce scriem pe aici si aparem la stiri ca suntem rockeri satanisti si violatori de babe (la mine nu e cazul :D ), se afla si nr de inmatriculare si vine Politia si ne salta direct de acasa - ultraj contra bunelor moravuri? :D

Fuuugi, bre... Cine poa' sa dovedeasca ca eu am scris ce-i scris de mine pe forumu' asta?! Agentul 007? Sa fim seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Glumesc, desigur... daca prind pe careva la mobra va rup chisioarele!

Pui prelata pe mobra? Vin eu si-ti pun cateva pisici sub prelata, am vazut ca la altii a functionat. :D

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, teoretic stiu si eu ce poa' sa faca. la mine nici macar nu-i nevoie de numar, sunt doar vreo 10 KLE-uri in Bucuresti. Doar ca, ce sa vezi? Nu-l gaseste la adresa din buletin... Ghinion. Plus ca, si in eventualitatea in care ar face ce zici tu, la cat de antishoc e mobra poa' s-o puna jos si sa-i dea si niste picioare, ca tot degeaba.

Glumesc, desigur... daca prind pe careva la mobra va rup chisioarele!

 

Fuuugi, bre... Cine poa' sa dovedeasca ca eu am scris ce-i scris de mine pe forumu' asta?! Agentul 007? Sa fim seriosi.

Stai calm ca la tine sunt 10 la mine e o singura masina :)) esti mai castigat ca mine.

In cel mai rau caz te salut pe strada cand o sa am motoreta peste cativa ani si nici nu o sa-ti dai seama ca sunt eu :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca n-ai pus si mana pe ele, nu!

 

Aha. Pai nu pot sa le prind, ca eu am Pegaso.

Daca sunt oprite, e ok?

 

Kollar, iti imprumut eu catelusul meu, daca ai nevoie.... Ii plac tare pisicile. La micul dejun... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i nevoie sa o bagi tu. Sunt urme de labute in fiecare zi pe mobra. E garaj d-ala mare, subteran, cu multe locuri, nu d-ala mic, personal.

Normal ca nu o baga ea..ca doar nu are ce :crack:

Bun Kollar dar lamureste-ne si pe noi..aia care lasa urme de labute is pisici masculi pe 2 picioare? sau miauna ca au scapat de la balamuc? :pics:

No offence dar in mintea mea de om in priza de >16h care nu poate sa doarma mi se pare amuzant :rusinica:

Editat de iFeel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu o baga ea..ca doar nu are ce :crack:

Bun Kollar dar lamureste-ne si pe noi..aia care lasa urme de labute is pisici masculi pe 2 picioare? sau miauna ca au scapat de la balamuc? :pics:

No offence dar in mintea mea de om in priza de >16h care nu poate sa doarma mi se pare amuzant :rusinica:

No problem. Chiar e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...