Sari la conținut

BELGRAD 27-29.09.2013


MIHAI VARADERO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai e careva cu kavasaki care nu e suparat pe vik? :)

Suparat e mult spus. Pai nu sunt suparat nici macar pe ia_na_chin, in a carui lista de fixatii am intrat cu brio, ca nu se poate lepada de spectrul remorcii nici cand pleaca in concediu. Pentru mine sunt doar niste nume de pe un forum pe care ma uit din cand in cand. Iar asta inseamna o parte atat de mica din timpul si preocuparile mele, incat chiar nu conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiti mai veseli ca o sa ajungem ca motoveteranii :) poza a fost facuta de la mine de pe motor pe la vreo 60 la ora, vik a pus-o la caterinca voi ati sarit pe skilurile lui cu frustrari mai vechi ca nu v-ati dat cum trebuie cu bmw la zarnesti.

E un pic funny :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROAD-RUNNER:Bogdan,tu esti fratele meu,nu trebuie sa-ti ceri scuze.Eu incerc sa gasesc participanti pentu ca nu imi place sa merg singur,din acest motiv sunt foarte flexibil si chiar daca ma mai supara cate unul,imi trece foarte repede.

 

Knox,Vik,astept confirmarea voastra ca sa fac rezervarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROAD-RUNNER:Bogdan,tu esti fratele meu,nu trebuie sa-ti ceri scuze.Eu incerc sa gasesc participanti pentu ca nu imi place sa merg singur,din acest motiv sunt foarte flexibil si chiar daca ma mai supara cate unul,imi trece foarte repede.

 

Knox,Vik,astept confirmarea voastra ca sa fac rezervarile.

decat sa mergi cu cineva cu care nu ai mai mers si nu stii ce-i poate pielea .. mai bine pleci singur .. sincer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posted Today, 10:25 AM

Fiti mai veseli ca o sa ajungem ca motoveteranii :) poza a fost facuta de la mine de pe motor pe la vreo 60 la ora, vik a pus-o la caterinca voi ati sarit pe skilurile lui cu frustrari mai vechi ca nu v-ati dat cum trebuie cu bmw la zarnesti.

E un pic funny :)

 

Oare de ce posesorii de bmw-uri au mai multe minte decat posesorii celorlalte marci de mobre ???????????? desigr Niko stia ca acea poza pe care cu greu am gasit-o in puzderia de poze facute de knox [ ms frumos pt poze ] facuta la 60/70 km/h era pusa la misto ,,,,, multa minte va mai trebuie fratilor ...........[ de cand un turing face o vitezeana ] .

 

Iar chestia aia cu Zarnestiul pe care am zis sa o ignor vad ca mai sunt si alti care pun bot...l la niste prosti ..........da era prima data cand am intrat pe off dar din pacate nu cu un motor pe care il cunosteam adica 1200 gsa ci cu un F800 total diferit in maniera de conducere / NU AM PUTUT SA INTRU PE OFF CU UM MOTOR CA AL MEU DIN CAUZA FOMISTILIOR CARE S-AU REPEZIT SA VAD SI EI CE INSEAMNA UN 1200 GSA ,,,, da asa se invata sa mergi pe off punand si motorul jos si cu asta gata am INCHEIAT DEFINITIV DISCUTIA .

 

 

 

 

Knox,Vik,astept confirmarea voastra ca sa fac rezervarile.

 

Knox ,,,,,te bagi si tu omule ??????

Toate cele bune pt toti mobristi .

 

* sun pe seara pt confirmare .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...........

 

Oare de ce posesorii de bmw-uri au mai multe minte decat posesorii celorlalte marci de mobre ???????????? desigr Niko stia ca acea poza pe care cu greu am gasit-o in puzderia de poze facute de knox [ ms frumos pt poze ] facuta la 60/70 km/h era pusa la misto ,,,,, multa minte va mai trebuie fratilor ...........[ de cand un turing face o vitezeana ] .

 

.................

Mai multa minte trebuia sa ai tu si daca ai vazut ca sunt suparat ca am probleme cu motoreta sa nu te apuci sa faci glume pe aici cum mi-am ars eu simeringurile incercand sa ma tin dupa tine si cum aduci tu la urmatoare plimbare si ULEI la tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU AM PUTUT SA INTRU PE OFF CU UM MOTOR CA AL MEU DIN CAUZA FOMISTILIOR CARE S-AU REPEZIT SA VAD SI EI CE INSEAMNA UN 1200 GSA ,,,, da asa se invata sa mergi pe off punand si motorul jos si cu asta gata am INCHEIAT DEFINITIV DISCUTIA .

 

 

.

tu te justifici?

:lol:

 

da mah vik e pe lista pe prosti'

puneti-ma si pe mine ca as pleca cu vik la plimbare fara ezitare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vik,se pare ca esti ultima speranta!

 

Mai exista o posibilitate pentru cei care nu pot pleca vineri dimineata.Sa plecam vineri la pranz si sa ramanem prima noapte la Drobeta(350km).Restul de 250km facem sambata dimineata,in asa fel sa ajungem la Belgrad cam pe la 13.Ne cazam si apoi vizitam orasul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vik:avem tot ce ne trebuie inclusiv compresor.Singura problema este la tine.Vremea se anunta chiar foarte buna de motociclit.Doar acum doua ore mi-ai spus ca participi in varianta propusa de mine si acceptata de tine.Sunt curios ce mai apare.Daca nu vrei Belgrad nu este nici o problema,doar sa-mi spui clar ca sa nu fac rezervari aiurea.



Dimineata asta Vik mi-a confirmat participarea la excursie.Eu cu Gabi Varadero voi pleca cam pe la ora 14,urmand ca Vik sa plece pe la ora 16(din cauza serviciului).Ne vom grupa la Drobeta unde dormim in prima noapte.



Roxinel:mergem nici tare,nici incet.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat sa mergi cu cineva cu care nu ai mai mers si nu stii ce-i poate pielea .. mai bine pleci singur .. sincer

 

Hai ca este tare " fata " ,,,,,,,,,,,,,,,,,,cred ca o sa ma apuc de gatit chestia asta cu motociclismul o lasam pt alte sexe........

99% plecam impreuna la 14:00 de la Mc d , mai vb pe seara .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata. Rezervari facute in Belgrad.

 

In Drobeta nu am facut rezervare.

 

Mihaita, daca nu te superi, iti pot propune o mica schimbare de traseu dupa Drobeta.

 

Adica: Drobeta TS - Moldova Noua - Bela Crkva - Pancevo - Belgrad

 

L-am facut in sens invers, Drumul de-a lungul dunarii prin Ro e mai bun decat in Srb.

 

Are doar 610 km, nu se merge pe autostrada, deci nu avem de platit taxe.

 

Putem sa dormim la pensiuni prin cazane. Am mai dormit pe acolo si cand am fost in Alpi mit Vlad 1. E ok.

 

Cred ca daca plecam la 14:00 din Buc, ajungem pe la 20:00 pe acolo.

 

Ne vedem maine!

Editat de delta X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca este tare " fata " ,,,,,,,,,,,,,,,,,,cred ca o sa ma apuc de gatit chestia asta cu motociclismul o lasam pt alte sexe........

99% plecam impreuna la 14:00 de la Mc d , mai vb pe seara .

mai bine pui mana pe o carte (fara poze).

poate mai inveti si tu sa scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...