Sari la conținut

AMINTIRI DIN VARA.....


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Ma bucur tare ca Transfagarasanul e pe primul loc, in ciuda faptului ca nu prea avem foarte mare grija de el. Mi se pare fenomenal The Overseas Highway, Florida Keys. Trebuie sa ajung macar o data in viata acolo.

Sunt fanul tau ianechim!

Editat de LKss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur tare ca Transfagarasanul e pe primul loc, in ciuda faptului ca nu prea avem foarte mare grija de el. Mi se pare fenomenal The Overseas Highway, Florida Keys. Trebuie sa ajung macar o data in viata acolo.

Sunt fanul tau ianechim!

ai grija ce scrii ca s ar putea sa fii HULIT!!!!

 

sunt unii care nu au ajuns pe TRANSALPINA SAU TRANSFAGARASAN si nu ca le ar lipsi de 2 rezervoare de benzina....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mi se pare fenomenal The Overseas Highway, Florida Keys. Trebuie sa ajung macar o data in viata acolo.
In realitate nu e chiar asa, mergi o gramada pe mare, drept, si cam atat. Mi-am inchiriat special pt asta un Mustang cabrio dar fiind cald rau si limitele de viteza evervante (30-40mph), n-as zice ca ar fi o mare smecherie, in niciun caz cu moto. Merita stat insa macar o noapte la capat, in Key West, e distractie si oraselul dragut. ;)

 

Ca si peisaj si mai ales de motocicleala, Norvegia este mult mai spectaculoasa. De Alpi nu mai vorbim...

 

sunt unii care nu au ajuns pe TRANSALPINA SAU TRANSFAGARASAN si nu ca le ar lipsi de 2 rezervoare de benzina....

 

Stiu si io pe unii :D

Editat de KHK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

In realitate nu e chiar asa, mergi o gramada pe mare, drept, si cam atat. Mi-am inchiriat special pt asta un Mustang cabrio dar fiind cald rau si limitele de viteza evervante (30-40mph), n-as zice ca ar fi o mare smecherie, in niciun caz cu moto. Merita stat insa macar o noapte la capat, in Key West, e distractie si oraselul dragut. ;)

 

Ca si peisaj si mai ales de motocicleala, Norvegia este mult mai spectaculoasa. De Alpi nu mai vorbim...

 

 

 

Stiu si io pe unii :D

pai .... DA ... ca nu ai vrut sa ti imprumut moto sa te dai cu mine.... ca tu stii sa iei curbe numai in ALPI, DOLOMITI, PIRINEI.... si nici nu faci SACRIFICII....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu's fan de calatorii d'ale tale de anu trecut.

Bravo.

 

P.S.Pregateste-te ca vine valul de oameni !

man

am pus cutia de BOMBOANE LA USA....

care vrea .... SE SERVESTE..... CE GANDESTE EXACT AIA PRIMESTE....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...