Sari la conținut

3-4 ore pe langa Bucuresti Duminica 03 nov 2013


jupanu77
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

There's always a reason. Il cunosc pe stimabil, i-am dat si din sprayul meu de lant dar nah, lumea mai uita. ;)

 

Vreme buna sa aveti, excursia e faina. :)

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

There's always a reason. Il cunosc pe stimabil, i-am dat si din sprayul meu de lant dar nah, lumea mai uita. ;)

 

Multumesc pentru spray.Sa sti ca nu am uitat cu cine am mers pe Siriu-Cheia ,tocmai de aceea vazand stilul tau de mers am avut curaj sa te provoc prin acel pariu .

 

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

 

Multumesc pentru spray , sa sti ca nu am uitat cu cine am mers pe Siriu. Tocmai de aceea vazind stilul tau de mers am avut curaj sa te provoc prin acel pariu .

 

Ti-a dat rusinica pe curbe? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e usor e sa va dati rotunzi pe net .

Pun pariu pe o naveta de bere ca tu nu reusesti sa ajungi din Bucuresti la Velico in 2 ore.

 

P.S. Poate doar pasagera pe motoreta lui Niko. :lol:

Haha, buna asta cu pasagera la Niko. :crack:

 

Pune pariu pe ce vrei tu. Cand am fost la Veliko cu Niko&Co am ajuns cu totii in 2h. Eu nu m-am uitat la ceas, altii au zis ca asta ne-a fost timpul. Nu mi se pare asa mare realizare, sunt 180 km pana acolo pe drum aproape drept, cu cateva curbe largi si asfalt bun, foarte aderent. O medie de 90 km/h mi se pare mai mult decat decenta cu pauze cu tot - pauzele au fost mici si nu s-a mers cu 90 km/h. Duminica am facut cam tot atat, doar ca pauzele au fost mai mari si am mers mai tare. De la 4h (dus-intors) la 9h nu ti se pare o prapastie cam mare? Ce usor e sa "punem pariu" si sa ne luam de altii...

Ce-i fata, iar zice lumea ca nu stii sa mergi? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma amuzati cand va vad cum va intepati dar nici unul dintre voi nu stie sa mearga.

Pai e frumos, e colegial? :)

 

daca as fi instructor.... Te as da in judecata.....

adica cum nu stiu sa mearga.... DOAR AU PERMIS CAT. AAAAAAA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti se pare ca intrebarile tale legate de "cum vireaza motocicleta mea cu guma sate 180/60" sunt puse de un expert?

In nici un caz nu. Si ti-am raspuns punctual la intrebare ca sa intelegi ce aveai de facut.

Practic trebuie sa mergi mai tare. Nici in momentul asta nu sunt sigur ca intelegi de ce dar pe masura ce vei exersa, vei capata experienta si vei intelege de ce se comporta guma aia asa.

Daca te luam la misto (ca esti pardaf, ca de abia te tii pe doua roti, ca mergi drept) ti-ai fi mutat atentia pe un conflict virtual si n-ar fi fost un schimb de replici constructiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Cum distrugi tu toata caterinca.Lasa ne pe noi muritorii de rand cu ignoranta noastra in ale contravirarii...citeste si cand am spus ca n-am calcat pe circuit nici ca spectator(adica sunt pardaf)

 

 

Inclin sa cred ca simtul umorului iti lipseste cu desavarsire

 

Suna-ma intr o seara cand treci pe strada mea si ai un suc de la mine daca imi explici live treaba cu 60 ul si abordarea virajelor....pana cand si cat te mai ofuschezi?....chiar ai mentalitate de copil

 

P.S vorbesc cat se poate de serios

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am spus ca n-am calcat pe circuit nici ca spectator(adica sunt pardaf)

 

Pai eu stiu ca esti pardaf. Nici n-am afirmat altceva :)

Niciodata n-a fost vorba despre mers pe circuit. Este vorba strict despre strada.

 

imi explici live treaba cu 60 ul si abordarea virajelor

 

Nu e nici un secret si explicatie mai pe larg decat asta nu am: trage mai tare de gaz!

 

Im rezerv dreptul de a nu intra in alte discutii cu tine si sa nu-ti raspund la orice fel de afirmatii si presupuneri faci. Din experienta stiu ca orice discutie cu tine (exceptand strict discutiile despre moto) nu duce la nimic bun.

 

Succes in toate iti doresc!

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Ce alt subiect in afara de moto crezi ca ma intereseaza sa vorbesc cu tine? Iar suferi de scenarita ori halucinezi

 

Cand iti faci curaj sa te opresti pentru 5 min langa blocul meu,da un telefon.nu te injur si nici nu te alerg cu bastonul telescopic.discutam ca doi oameni maturi(daca crezi ca poti sa faci asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROMANIA TREZESTE TE!!!!!!!

 

pentru un topic de plimbare in noiembrie

pe sosele cu inca' ceva frunze ruginii, cu soarele'n viziera si cu papica buna

MAI AVETI UN PIC SI VA OMORATI

 

ALOOOOO.......

 

ps fratilor macar asa mai pe lumina sa pot sa fac si eu niste poze cu ISO mic sa nu iasa ZGOMOT pe imagine cand fluturati telescopicele....da , va rog eu mult

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

WTF?

Exact ce spuneam mai devreme :)

Ba chiar as veni daca as sti ca iesi cu arme si munitii la inaintare. Si da, vorbesc serios.

Uff.....nu te dezminti

Cand o consideri ca reusesti sa porti un dialog civilizat si o sa ai un comportament de om normal(fara frustrari).Putem avea oricand un dialog(fara spectatorii din lumea virtuala)

 

 

MAI AVETI UN PIC SI VA OMORATI

 

 

ps fratilor macar asa mai pe lumina sa pot sa fac si eu niste poze cu ISO mic sa nu iasa ZGOMOT pe imagine cand fluturati telescopicele....da , va rog eu mult

nea iachim...nu te baga,noi suntem amici,nu ne certam.

Ce naiba,cine se cearta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai waine, nu stiu de unde le scoti dar pe unde ajungi mereu iti pute ceva sau cineva.

 

Motociclistii din militari nu-s buni ca nu-stiu-ce. Nici aia nu pot discuta civilizat, corect?

Aia de pe FB la fel, si aia sunt toti niste distrusi dupa spusele tale.

Pe la nu-stiu-ce service iarasi nu e ok - nici aia nu pot sa fie civilizati.

 

Pana la urma, orice discutie cu tine ajunge in acelasi punct invariabil - oamenii sunt frustrati :) Nu toti, doar 99%

Cum iti explicit tu ca lumea asta e plina de frustrati si tu ii gasesti intruna. Eu nu dau de ei nici prin tara, nici in Europa, nici pe internet. E un mister :)

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

WTF?

Exact ce spuneam mai devreme :)

Ba chiar as veni daca as sti ca iesi cu arme si munitii la inaintare. Si da, vorbesc serios.

 

Pana la urma, orice discutie cu tine ajunge in acelasi punct invariabil - oamenii sunt frustrati :) Nu toti, doar 99%

Cum iti explicit tu ca lumea asta e plina de frustrati si tu ii gasesti intruna. Eu nu dau de ei nici prin tara, nici in Europa, nici pe internet. E un mister :)

te contrazici singur

 

Da un tel cand te maturizezi....asta sa incheiem discutia

 

Im rezerv dreptul de a nu intra in alte discutii cu tine si sa nu-ti raspund la orice fel de afirmatii si presupuneri faci. Din experienta stiu ca orice discutie cu tine (exceptand strict discutiile despre moto) nu duce la nimic bun.

inca una...cine bate campii?

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...