Sari la conținut

3-4 ore pe langa Bucuresti Duminica 03 nov 2013


jupanu77
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu la 10, cum am spus.

Petrom-ul asta este pe partea dreapta in directia noastra de mers, la 500-600 m de la trecerea peste calea ferata de la CFR PRogresul (iesirea din Bucuresti).

Asadar, pe soseaua Giurgiului, treceti de Dedeman (pe partea stanga), ajungeti la CFR Progresul (capatul autobuzelor si tramvaielor pe partea dreapta + sine de cale ferata), iar la 600 m pe dreapta este un Petrom.

Acolo.

 

Pot sa intru in Bulgaria cu copia RCA-ului?

Nu ca m-as ocupa si de asigurari, da' nu gasesc originalul...

:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma bag pt ruse....ASA k asfalt uscat...dak mai vrea kreva sa iasa la plimbare prin imprejurimile bucurestiului pe LA 12 sa ma anunte.EU oricum ies .nr Meu :0769410986

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa multumesc micii comunitati care s-a deplasat azi la Ruse si care m-a acceptat fara rezerve adhoc la Petrom.

 

Domnilor, a fost foarte placut sa va cunosc si sa petrecem impreuna cateva ore. Poate ca ati fi mers mai repede fara mine dar ati avut rabdarea si eleganta de a NU o face. Multumesc!

 

Scuze daca am omis pe cineva la saluturile de despartire din benzinarie, fara nici o intentie.

 

s'auzim de bine pana la o data viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Everybody safe home.

 

O parte ne-am despartit la Daia si am mers prin Oltenita, si apoi acasa, Bucuresti.

 

@anpetre - s-a mers special asa, spre ruse, in acest regim de viteza, ca sa putem merge toti grupati. Ma bucur ca a fost viteza ok.

 

@everybody - sper ca v-a placut la happy ;) Poate data viitoare mergem la Veliko Tarnovo, si acolo se mananca foarte bine,.

 

Cateva poze, pe transfer, aici http://we.tl/Y5moxBZskD.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Am ajuns si eu acas'.Mie mi-au placut oamenii cu care am plecat la plimbare catre Ruse...cu toata reticenta aratata ieri seara in privinta turei asteia.A fost forte ok.Imi pare rau pentru colegul care a trebuit sa se intoarca

 

La Intoarcere catre bucale am mers si eu dupa grupul de 4 motoare dar am prins o dacie si o caruta pret de cateva viraje si m-am pierdut de card.Drumul nu il stiam iar pasagerul se tot fataia in spate (deh saua pasagerului e confortabila la ss).Voi mergeati peste 60, eu nu puteam sa merg mai repede cu pasager pe curbele alea..asa ca am mers incet

La prima padure am facut o pauza,unde ne-am intalnit cu alti doi moteristi.In prima faza am plecat impreuna.Pe o curba unul dintre ei a sarit in padure cu tot cu motor....

Am scos mobra pe sosea avand pagube minime.Riderul a avut doar orgoliul ranit..foarte baftos de altfel

Am hotarat sa scurtam drumul catre Bucuresti,facand stanga inainte de oltenita,...Pasagerul fiind din ce in ce mai extaziat de durerile provocate de sa....Uneori ma punea in dificultate cand se tot misca de pe o buca pe alta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...