Sari la conținut

CONSTRUCTORI DE MOTOCICLETE ..CATI SUNT IN ROMANIA?


tudy55
 Share

Postări Recomandate

Organizatia este in curs de infiintare .

O sa postam si pe forum Datele expozitiei in momentul in care avem totul aranjat .

 

Multumim pt sustinere !

E bine de stiut, oricum saptamana asta te caut. Ne auzim si vedem!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Organizatia este in curs de infiintare .

O sa postam si pe forum Datele expozitiei in momentul in care avem totul aranjat .

 

Multumim pt sustinere !

Imi place ca se misca ceva si la noi! Felictiari pt tot ce s-a facut pana acum, astept sa vad ce se face in continuare si bafta multa! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Acum am vazut topicul asta.Multam,Basty,ca te-ai gandit la mine.Ma simt onorat,dar noi am mai avut discutia asta,la mine in garaj:eu nu sunt ''customizator'',sunt doar un bun executant,ca sa spun asa.Eu sunt capabil sa fac exact ce isi doreste clientul,dar nu gandesc artistic.Munca mea,tot ce fac aici,e strict din imaginatia clientului.Departe de ceea ce inseamna customizator.Departe de ceea ce faceti voi.

Felicitari pentru initiativa si la mai multe realizari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare la toata lumea! Dupa cum unii stiu si altii nu, pe 24 Mai se va desfasura a doua editie a evenimentului "Iubim 2 Roti" in cadrul carui va avea loc o expozitie de custom bikes.Evenimentul este organizat de clubul moto Free Riders in parteneriat cu BMW Motorrad Romania si va avea loc la Bucuresti in complexul Romexpo. Prin urmare, orice atelier care fabrica motociclete custom, sau orice posesor de astfel de motocicleta este invitat sa participe la expozitie pentru a-si promova garajul (prin expunerea unei motociclete) sau pur si simplu pentru a-si etala bijuteria pe doua roti. Motocicletele inscrise vor putea fi votate de public, iar castigatorul va primi un premiu din partea organizatorilor. Prin aceasta expozitie incerca sa scoatem la suprafata si sa facem cunoscute cat mai multe ateliere care isi castiga existenta de pe urma fabricarii motociletelor, sau talente reprimate din lipsa banilor,a spatiului etc.

 

Asadar va asteptam cu placere, si pana atunci sa aveti parte de sarbatori cat mai relaxate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Gata si contul pe Motociclism.ro !!! In curand va fi gata si site-ul.

Ahoi!

NICE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare, sunt Alf de la Bandisca Duhul Motocicletei (Bucuresti) nu prea ma pricep sa scriu pe forum-uri pentru ca romana nu este limba mea de nastere si scriu foarte gresit gramatical...

Ne ocupam cu brat, scramblers si cafe... si alte tampenii care ne trece prin cap, pana acum nu ne am promovat foarte mult in tara dar ma bucur ca se misca ceva pe aici...

 

Pentru contact telefonul al meu este 0740317699, la vorbit ma pricep mai bine decat la scris... sunt deschis si interesat de orice miscare pro-constructori din Ro.

 

Cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

au inceput filmarile pt Asociatia custom Romania !

 

Tony , baroc custom , umbla chiar acum prin toata tara ca sa faca video uri la toate atelierele !

 

un scurt trailer cu Tony Baroc Custom ( asociatia Custom Romania ) pe poiana !

 

https://www.youtube.com/watch?v=UmKBAcX2JW4&feature=youtu.be

 

video-ul complet incurind !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Asociatia Custom Romania va invita la petrecerea de deschidere, Custom Wheels - Brasov. Detaliile, participanti, locatie, data - in afisul de mai jos. Va asteptam pe toti !!! (II rugam pe cei care ne sustin sa distribuie si pe retelele de socializare https://www.facebook.com/events/1396555947236028/?ref_dashboard_filter=upcoming. Multumim)

post-83913-0-45589300-1407313117_thumb.jpg

Editat de Asociatia Custom Romania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pai de ce nu v-ati inscris si la intalniri moto? Eu acum aflu ca ati fost, si mi-e o ciuda... Ramane pe data viitoare. Sa postati adresa siteului web daca aveti. Deocamdata am sa "join" pagina de facebook.

Asociatia Custom Romania va invita la petrecerea de deschidere, Custom Wheels - Brasov. Detaliile, participanti, locatie, data - in afisul de mai jos. Va asteptam pe toti !!! (II rugam pe cei care ne sustin sa distribuie si pe retelele de socializare https://www.facebook.com/events/1396555947236028/?ref_dashboard_filter=upcoming. Multumim)

attachicon.gifPoster prima expozitie.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Salutare, sunt Alf de la Bandisca Duhul Motocicletei (Bucuresti) nu prea ma pricep sa scriu pe forum-uri pentru ca romana nu este limba mea de nastere si scriu foarte gresit gramatical...

 

Ne ocupam cu brat, scramblers si cafe... si alte tampenii care ne trece prin cap, pana acum nu ne am promovat foarte mult in tara dar ma bucur ca se misca ceva pe aici...

 

Pentru contact telefonul al meu este 0740317699, la vorbit ma pricep mai bine decat la scris... sunt deschis si interesat de orice miscare pro-constructori din Ro.

 

Cheers!

Si presupun ca asta este Site-ul http://www.bandisca.ro/web/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...