Sari la conținut

Bikes On Ice 2006


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea motociclistica "BIKES ON ICE" se va desfasura in perioada 3-5 februarie 2006 in judetul Hunedoara, pe malul lacului Cincis, aflat la o distanta de 12 kilometri de orasul Hunedoara. Aceasta intalnire are un caracter aparte, fiind mai speciala decat cele cu care ati fost obisnuiti pana acum.

post-8130-1136028259_thumb.jpg

 

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.roadpatrol.ro

 

CLUBUL ROAD PATROL M.C. TIMISOARA UREAZA TUTUROR MOTOCICLISTILOR "LA MULTI ANI" !

 

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ati pus poza cu bike on ice , dar nu pot da click pe ea pt info !!

Pana la urma cand aflam informatii clare despre desfasurarea intalniri???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati pus poza cu bike on ice , dar nu pot da click pe ea pt info !!

Pana la urma cand aflam informatii clare despre desfasurarea intalniri???

 

 

Daca vrei sa vezi afisul, atunci poti sa dai click pe el, am incercat si eu, merge foarte bine.

Dar daca vrei sa vezi detalii, hai sa-ti mai scriu o data: www.roadpatrol.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mor io de vad vreau n detaliu despre intalnire !!!!!! :peace: :ok: :D

 

Sa mor io de vad vreaun detaliu despre intalnire !!!!!! :) :) ;)

da exact linku catre detalii nu imi da siteu in general !! ca io nu gasesc acele detalii !!!!! :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte rau dom'ne foarte rau .... sunt oameni in ultimul an, care ar face un drum dar este exact in sesiune intre examene. daca pic un examen stau un an fara licenta. am ceea ce se numeste un morcov infipt in esapament.. lasa ca la anul vin cu trenul si tot ajung :peace:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mor io de vad vreau n detaliu despre intalnire !!!!!! :peace: :ok: :D

 

Sa mor io de vad vreaun detaliu despre intalnire !!!!!! :) :) ;)

da exact linku catre detalii nu imi da siteu in general !! ca io nu gasesc acele detalii !!!!! :P :)

 

 

uite linkul

 

http://www.roadpatrol.ro/ice.htm

 

:lol: Uitativa si la linkul acesta :

http://www.oltremarephoto.com/pages/elefanten.html

 

http://www.cimina.net/images/elefanten04/index1.html

Deja mie'pofta sa merg pe zapada!!! :lol:

 

In afara de muzica non-stop ce mai contine programul intalnirii "BIKES ON ICE" ?

Editat de Nagy_Arpad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte rau dom'ne foarte rau .... sunt oameni in ultimul an, care ar face un drum dar este exact in sesiune intre examene. daca pic un examen stau un an fara licenta. am ceea ce se numeste un morcov infipt in esapament.. lasa ca la anul vin cu trenul si tot ajung :D)

Si eu sunt in aceeasi situatie,chiar mai rau am examen pe 3 :peace: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine cu examele e la fix ca din 6 incep sesiunea!

Faza cu siteu e de la serveru nostru din retea ! Daca bag fara www merge si la mine !!

http://roadpatrol.ro/ice.htm

 

De abia astept intalnirea !! sper sa pot veni cu moto!!

 

De abia astept intalnirea !! sper sa pot veni cu moto!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de muzica non-stop ce mai contine programul intalnirii "BIKES ON ICE" ?

 

Am specificat ca va fi o intalnire "mai altfel" decat cele de pana acum. De noi toti depinde atmosfera pe care o vom avea acolo. Tinand cont ca vom fi un grup mai restrans decat la festivalurile de vara, avem ocazia sa ne cunostem mai bine si sa :peace: sau sa :ok: . Adu-ti sania, sacul de nylon sau orice alt obiect cu care te-ai putea distra pe timp de iarna. Poti sa faci aproape tot ce vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca o sa fie drumu uscat ! Ca daca nu e drumu bun nu ma bag !!! Si asa sunt probleme cu drumu de la Petrosani la Hunedoara ! Dai din groapa in groapa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite linkul

 

http://www.roadpatrol.ro/ice.htm

 

:D Uitativa si la linkul acesta :

http://www.oltremarephoto.com/pages/elefanten.html

 

http://www.cimina.net/images/elefanten04/index1.html

Deja mie'pofta sa merg pe zapada!!! :ok:

 

In afara de muzica non-stop ce mai contine programul intalnirii "BIKES ON ICE" ?

 

 

Multumim Arpad. :peace: sper sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mama drept in mijlocul sesiunii ati pus intrunirea.As veni mancand pamantul,dar sunt ultimul an si nu-mi mai permit restante si alte alea alea. Salutari si distractie celor care merg......si felicitari pt initiativa organizatorilor.

 

P.S. La anu ma inscriu si eu

Editat de Vitezistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mama drept in mijlocul sesiunii ati pus intrunirea.As veni mancand pamantul,dar sunt ultimul an si nu-mi mai permit restante si alte alea alea. Salutari si distractie celor care merg......si felicitari pt initiativa organizatorilor.

 

P.S. La anu ma inscriu si eu

 

 

Multumim, si bafta la examane.

 

Am pus intalnirea la o data in care speram sa fie zapada, dar pana acum se pare ca timpul nu prea tine cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va fi zapada si pe drumuri polei sau zapada flescaita nu prea poti merge cu motor solo, decat

riscandu-ti integritatea fizica, decat eventual pt. cei care locuiesc in zona.

Eu ma gandesc sa-mi iau o motocicleta cu atas sa merg la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi anunt de pe acum prezenta. Daca va fi zapada, vin cu masina. As avea totusi cateva intrebari:

- tinand cont ca nu am mai fost la intruniri, am fost intrebat (si nu am stiut un raspuns sigur) daca intrarea este permisa oricui (mai exact, logodnica, cumnatul...). Cred ca nu va fi nici o problema! Intrarea se face pe baza permisului "A"?

- pentru pat, se fac rezervari? mai sunt locuri?

- echipamentul obligatoriu: nu am nici cort, nici izopren nici... (mai erau cateva lucruri pe care nu am sa le cumpar special pt asta). Am sac! E vre-o problema?

 

Cred ca atat... Bafta pt. cei care sunt in sesiune si... distractie frumoasa (la Ice Party ) pt. restul...

 

Sa auzim de bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e sa fie zapada ma luati si pe mine+pretena cu masina???

si chiar asa cu rezervari pt paturi cum facem???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi anunt de pe acum prezenta. Daca va fi zapada, vin cu masina. As avea totusi cateva intrebari:

- tinand cont ca nu am mai fost la intruniri, am fost intrebat (si nu am stiut un raspuns sigur) daca intrarea este permisa oricui (mai exact, logodnica, cumnatul...). Cred ca nu va fi nici o problema! Intrarea se face pe baza permisului "A"?

Oricine are chef de distractie la 0 grade este binevenit.

 

- pentru pat, se fac rezervari? mai sunt locuri?

- echipamentul obligatoriu: nu am nici cort, nici izopren nici... (mai erau cateva lucruri pe care nu am sa le cumpar special pt asta). Am sac! E vre-o problema?

 

:ok: Nu este prea indicat sa vii fara izolir daca dormi in cort. Vor fi paie de cumparat pentru pus sub cort. Mai sunt disponibile 70 de locuri in casute, neicalzite, dar cu priza (poti sa iti aduci un radiator). Pretul pentru paturile neincalzite este de 100.000 lei/noapte.

Editat de emil_rpt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu un pat

cum fac sa il rezerv ! Sa stiu ca atunci cand ajung acolo am unde sta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu un pat

cum fac sa il rezerv ! Sa stiu ca atunci cand ajung acolo am unde sta!!

 

 

Nimic mai simplu. Toata lumea va avea pat (in masura in care va face, sau mai bine zis va aduce)

Terenul este destul de mare si locurile de cort cred ca vor acoperi cerinta.

 

Sau am uitat sa precizam ca va fi o intalnire de motociclisti. :ok: , se poate,

in cazul acesta ne cerem zcuze de la toata lumea.

 

P.S. daca te uiti pe poze http://www.roadpatrol.ro mai atent, o sa vezi "o gramada de paturi".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe site scrie ca aveti 70 de locuri in casute ! pe mine ma intereseaza sa am un loc asigurat intr-o casuta pt ca momentan nu am cort si oricum pe frigu asta nu am de gand sa stau in cort!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...