Sari la conținut

Adventure Motorcycling Handbook - de imprumutat


Postări Recomandate

Tocmai am terminat de citit AMH si am decis sa impart experienta cu comunitatea. Sper ca nu se supara Chris Scott.

 

Deci ofer spre imprumut Adventure Motorcycling Handbook. In Bucuresti, pentru ca e alergatura cu posta si nici nu cred ca merita. As dori sa imi fie returnata in 2, maxim 3 saptamani. Cu cat mai repede, cu atat ajunge la mai multa lume.

 

Fiindca vreau ca sansele sa se piarda pe drum sa fie minime, am sa o dau doar forumistilor in care am cat de cat incredere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator _Raul_

Cea mai faina lectura de adventure. Ever.

Nu exista aspect dubios la care sa nu ma fi gandit si pe care cartea in cauza sa nu il fi tratat.

Un must read pentru orice motociclist de aventura

Frumoasa initiativa! Daca as fi in locul celor care o vor primi, primul lucru ar fi sa fac o copie. Mai devreme sau mai tarziu se va dovedi utila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cine chiar o vrea… e $7 sau ceva de genul asta pe Amazon Kindle store… in format electronic… nu trebuie Kindle neaparat, exista readers si pt Win, Mac, iPhone, iPad, droids si altele…

 

LE: Scuze de dezinformare. Are alte carti pt Kindle, asta nu e. Nu stiu de ce imi aminteam ca si asta e.



LLE - vad ca nici alea care erau inainte nu prea mai sunt nici pe us nici uk store… vad doar una acu…

Editat de b374
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai faina lectura de adventure. Ever.

 

E discutabil. Mie de ex mi-au placut mai mult povestirile mai putin "diluate", gen Angola - not like they said, Desert Travels tot de Chris Scott, chiar si Into the world. Prima bucata a cartii, cea cu generalitati, e intr-adevar priceless, dar cea mai mare parte din carte contine informatii specifice despre anumite zone, care nu prea merg "lecturate", ci mai degraba folosite inainte de o expeditie / la fata locului.

 

 

Pt cine chiar o vrea… e $7 sau ceva de genul asta pe Amazon Kindle store… in format electronic… nu trebuie Kindle neaparat, exista readers si pt Win, Mac, iPhone, iPad, droids si altele…

 

LE: Scuze de dezinformare. Are alte carti pt Kindle, asta nu e. Nu stiu de ce imi aminteam ca si asta e.

 

LLE - vad ca nici alea care erau inainte nu prea mai sunt nici pe us nici uk store… vad doar una acu…

 

M-a costat cam 1 milion. Lira-i scumpa si transportul nu-i gratis.

 

Cartea este din nou disponibila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a costat cam 1 milion. Lira-i scumpa si transportul nu-i gratis.

 

D-aia sugeram variantele digitale… dar vad ca nu mai sunt din pacate. Cine e interesat de Morocco Overland poa' sa dea un PM.

 

Intr-o buna zi, cand il vei intalni pe D-zeul motociclistilor, el iti va da un plin gratis pentru asta.

 

unde nu este benzina, nici ulei… acolo se merge pe baza de duh sfant motociclistic si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...