Sari la conținut

Revelion 2007 - Bulgaria


U R S U
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Poate intereseaza pe cineva o oferta de genul:

 

4 zile de cazare + mic dejun + masa festiva de revelion = 100 EURO, la Hotel in Bulgaria, la mare, langa Nisipurile de Aur.

 

Perioada 30-31-01-02.

 

Eu am facut si anul trecut revelionul acolo si pot spune ca a fost demential.

In apropriere sun bazine cu apa termala, deci poti sta gol in apa calda, chiar daca afara ninge!

 

Bucuresti - Hotel = 275 km, mai putin decat pana in Vama Veche!

 

Carte Verde = 30 USD = 25 EUR

 

Noi am rezervat deja 4 camere, dar mai sunt locuri!

Daca vrea cineva sa vina e binevenit.

Scrieti aici, sau:

 

URSU@Gloria-Brotherhood.ro

Silviu_Dumitriade@yahoo.com

 

0788.267.496

0743.890.848

0722.223.280

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm prezenta 2 persoane - o camera:

 

Mircea Stanciu si Cristina Stanciu

 

Tel: 0788.181.385

 

 

(pt site: www.samuraiders.org si moto.samuraiders.org)

:burnout:

 

Poate ne vedem pe acolo! Inca e in studiu treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre!

 

In primul rand sunt uimit pt cate persoane vor rev la mare in Bg!

 

Hai ca sun sa vedem cate locuri mai sunt!

 

Hotelul se cheama Altantic si are 2-3 stele. Mie mi-a placut, de asta ma si intorc acolo!

 

Voi posta cateva poze de la hotel!

post-1132-1164726071_thumb.jpg

post-1132-1164726137_thumb.jpg

post-1132-1164726243_thumb.jpg

post-1132-1164726338_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca idee generala: din vama sunt autobuze f dese spre orase....nu stiu sa spun pana unde merg, dar e f multa lume care trece vama pe jos si asteapta autobuzul ( e un chiosc unde poti plati si in leva si in lei dar mai bine te abtii la ce preturi au)..

Recomand cu caldura Nisipurile de aur, super frumoasa zona !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sa vedem cum ne confirma maestrul URSU cu rezervarile si apoi ne organizam. Singura chestie cu care risc sa va incurc cu transportul - sa nu cumva sa fiu fortat sa ma intorc pe 2 ianuarie, in loc de 3, din motive de job in asigurari al lu wife, dar cred ca se negociaza si asta cumva.

 

Am fost prin mai la Felix, la bazine de-alea calde descoperite si e super beton sa faci baie in piscina descoperita cand afara ploua torential :burnout: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUCURESTI-GIURGIU-RUSE-RAZGRAD-SUMEN-VARNA-ALTLANTIC=275 km

 

hotel 3 stele, 30-31-01-02 (venire 30,12,2006, plecare 02.01.2007) ... bineanteles ca se mai poate prelungi daca se vrea!

 

Va anunt diseara ce s-a mai intamplat, am anuntat inca 4 camere, asa am vazut pe post!

 

Va tin la curent!

 

100 EUR de pers - cazare 4 zile (3 nopti), 30-31-01-02, + mic dejun + masa festiva de revelion!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sa vedem cum ne confirma maestrul URSU cu rezervarile si apoi ne organizam. Singura chestie cu care risc sa va incurc cu transportul - sa nu cumva sa fiu fortat sa ma intorc pe 2 ianuarie, in loc de 3, din motive de job in asigurari al lu wife, dar cred ca se negociaza si asta cumva.

 

Am fost prin mai la Felix, la bazine de-alea calde descoperite si e super beton sa faci baie in piscina descoperita cand afara ploua torential :burnout: .

 

Si mai tare e sa faci baie cind ninge si toti tremura de frig pe margine bazinului iar tu esti la pielea goala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai tare e sa faci baie cind ninge si toti tremura de frig pe margine bazinului iar tu esti la pielea goala.

Si mai tare de atat e sa faci baie cand ninge si toti tremura de frig pe marginea bazinului iar apa nu e calda. da` numai tu stii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre prieteni, din pacate nu mai sunt locuri!

Am putut lua decat 4 camere si deja un cuplu de la noi nu are cazare! ... Poate ca am venit prea tarziu cu ideea! ... Sigur am venit prea tarziu cu ideea! ... Sper sa nu aruncati cu rosii, dar asta am aflat!

 

Bafta catre alte locatii!

 

Respect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mai e treaba? ce se mai aude? gasisi, bre, nea Ursule, camere? ca fierbem! nu alta...

 

Gata. Nu mai fierbem :burnout: .

Era buna ideea cu Bulgaria, dar vad ca pe net agentiile nu prea abunda cu oferte de revelion in Bulgaria, probabil pentru ca e prea ieftin si nu le iese comision. Oricum, decat sa dau 300 de euro de persoana pentru rev pe Valea Prahovei si sa nu fie nici zapada... mai bine pe strazi ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...