Sari la conținut

Cu motocicleta la salonul de la Budapesta


robertkiran
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai da secretos mai esti ....

Ok, sper sa nu fie cu suparare, dar eu totusi am decis sa nu ma risc. Asa ca azi am fost la duduia cea draguta de la agentie, i-am dat 312 lei si mi-a facut rezervare la Hotel Expo Congress. Asa ca stau linistit am cazare asigurata, si aproape de expozitie. Cred ca si asta conteaza, parca nu as vrea sa intru in expozitie cu geaca moto, cu casca in mana, mai ales daca o sa fie cald. O sa las tot bagajul la hotel si plec linistit la expo pe jos.

Plecarea la mine va fi vineri 21 martie la ora 6-00 din Pitesti (parca e prea criminal la 5). Poate ne strangem mai multi pe drum. Cei care pleaca mai tarziu sigur ma ajung din urma, pentru ca nu sunt vitezoman. In caz ca ploua, sau e frig rau voi merge cu masinuta. Da poate o fi vreme buna ...

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus secretos, in sensul ca nu ne-ai dezvaluit care e hotelul. Nu a fost nimic cu rautate, sper ca nu m-ai inteles gresit.

Buget, sincer nu prea am "mult", dar am vrut totusi sa fiu mai aproape de salon. Asta a fost motivul pentru care am dat ceva bani in plus. Asta si nu altul...

Sa avem drumuri bune, si poate ne intalnim pe drum, sau acolo si mai povestim, la un suc sau bere ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Ne strangem, platim , povestim, vremea , bunica, hotel ,bani, radare ,vigniete, dar din toata sarabanda asta poate spune cineva clar si cu detalii adresa exacta a locatiei eventual cu coordonate GPS fara trimiteri la WWW sau http ?Pt mine e important acest amanunt. Merci !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Ne strangem, platim , povestim, vremea , bunica, hotel ,bani, radare ,vigniete, dar din toata sarabanda asta poate spune cineva clar si cu detalii adresa exacta a locatiei eventual cu coordonate GPS fara trimiteri la WWW sau http ?Pt mine e important acest amanunt. Merci !

De la ei de pe site dă următoarea adresă: HUNGEXPO Budapest Fair Center

H-1101 Budapest, Albertirsai út 10. (Expo tér 1.)

 

Si amănuntul: by bike from 'Kerepesi út' till Gate no.1,

 

Opening hours:

21-22. March 2014. from 9.00 - 19.00

23. March 2014. from 9.00 - 18.00

Editat de buck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Ne strangem, platim , povestim, vremea , bunica, hotel ,bani, radare ,vigniete, dar din toata sarabanda asta poate spune cineva clar si cu detalii adresa exacta a locatiei eventual cu coordonate GPS fara trimiteri la WWW sau http ?Pt mine e important acest amanunt. Merci !

Am un GPS SMAILOJOY (deci un jaf). Si daca bag Ungaria-Budapesta-strada Expo ter o gaseste. Si coincide si cu ceea ce arata google map. Atat expozitia, cat si hotelul sunt pe strada aia. Sunt sigur (am mers de trei ori pe jos pe strada aia pana acum).

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deloc.tu pe ei;)

N am cum! LC ul e mult peste standardul unei motociclete din clasa ei . Este devansata cu mult fata de ce stim de BMW, Crede ma, m am dat mult la test drive platit si e un vis de motocicleta. Singura chestie care ma face sa stau pe loc e uleiul unic pt trei functii diferite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic - sunte de acord ca in fine a nimerit-o bmwul.daca aduce pretul la o valoare de bun simt ( cam 50 % din ce cere acum ), chiar imi iau una.

 

pana atunci ma uit la startrek ca ala e SF de buna calitate :) .

 

so, budapest ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...