Sari la conținut

BMW S1000F


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Dupa ce a folosit platforma lui S 1000 RR pentru a crea un super-naked, BMW merge mai departe si, plecand de la aceiasi platforma tehnica, dezvolta un concurent serios pentru segmentul din care face parte, printre altele, Ducati Multistrada. Sa vedem ce va urma.

post-11570-0-51813400-1396511015_thumb.jpg

post-11570-0-35419000-1396511028_thumb.jpg

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a murit instant cand i-am vazut fatzaul

cred ca iti dai seama ca acuma e tapetat ca sa nu se vada liniile de desing

suna interesant, sa vedem ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce a folosit platforma lui S 1000 RR pentru a crea un super-naked, Bmw merge mai departe si, plecand de la aceiasi platforma tehnica, dezvolta un concurent serios pentru segmentul din care face parte, printre altele, Ducati Multistrada. Sa vedem ce va urma.

 

Gixule, parerea mea este ca pana nu se lanseaza/apare modelul oficial/final, nu prea merita facut un topic pe tema asta... vor fi n pareri si discutii, bazate doar pe ce crede fiecare si nu din surse concrete iar cand va aparea modelul respectiv cu date si poze oficiale, va trebui intai sa treci prin zeci de pagini de "vorbarie goala" ca sa intelegi ceva.

Apoi, pt. ca deja sunt destule topicuri BMW, ar fi bine sa le tinem cat de cat grupate, motiv pt care propun sa tinem un singur topic al seriei S (4 cil. in linie 1000cc) de strada. Deja exista unul deschis aici pt. S1000R. Normal, cel pt S1000RR este firesc sa fie la sportive.

 

p.s. scrie si tu BMW asa cum se scrie, cu litere mari, ca sunt de fapt, cum bine stii, niste intiale ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gixule, parerea mea este ca pana nu se lanseaza/apare modelul oficial/final, nu prea merita facut un topic pe tema asta... vor fi n pareri si discutii, bazate doar pe ce crede fiecare si nu din surse concrete iar cand va aparea modelul respectiv cu date si poze oficiale, va trebui intai sa treci prin zeci de pagini de "vorbarie goala" ca sa intelegi ceva.

 

si care-i problema? ne platesti tu internetul? hostingul sau traficul pe server?

 

cand a aparut multistrada ma excitasem destul de rau, pana m-am urcat pe ea... alta motocicleta pentru pitici.

 

tocmai m-am inscris la test cu 1000r , sper sa fie mult mai umana pozitia decat pe s1000rr care-mi provoaca carcei doar daca ma uit la dansul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...