Sari la conținut

Recunoaste personajul


unnamed
 Share

Postări Recomandate

eu n-am nici cea mai mică idee ... :(

International Trial Titles

 

World Championships: 12 Times European Championships: 10 Times Trial des Nations:

6 Times

 

 

 

 

 

 

National Trial Titles Spanish Championship: 8 Times Spanish Cadet Championship ( Males ) 1 Time International Enduro Titles World Championship:

Third (2010)

Second (2011)

First (2012)

 

 

 

 

 

Dakar Rally Female Category: First. (2011,2012) Overall: 39th. (2011,2012) Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in acest caz.. daca nu aveti lipsuri la capitolul imaginatie, postazi o poza. (bibi/vampiria)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, bun. Cand va dati limba la pisica, imi ziceti.

:D

si acum comenteaza pentru BTsport?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu.

:(

Ne-ai innebunit cu un pilot atat de obscur si mai ales ca arhivele AMA par sa fi disparut de pe net. Nici macar niste clasamente din anii 90 nu mai gasesc.

Ma uitam la niste curse din perioada aia, cu fastforward, sa-l vad mai bine pe Sadowski si o singura moaca se potriveste, Jamie James (cu Ducati atunci). Nu am gasit nicio poza concludenta cu el.

min 38:41

 

In rest i-am cam eliminat pe toti si se pare ca a facut echipa cu Edwards . Data viitoare sa nu mai pui piloti de care nu a auzit nimeni :tomato:

Editat de 9fingers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-ai innebunit cu un pilot atat de obscur si mai ales ca arhivele AMA par sa fi disparut de pe net. Nici macar niste clasamente din anii 90 nu mai gasesc. (...)

 

Ti-am pus destele la treaba. Stiam ca ma pot baza pe tine la scotocit. El e.

Dealfel pe poza postata era initial inscriptionat "Jamie" pe combinezon. Am considerat ca e prea usor daca i se vede prenumele, asa ca am alterat-o.

^_^

 

Uite si un mic premiu pentru efortul depus.

 

Van-Veen1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ti-am pus destele la treaba. Stiam ca ma pot baza pe tine la scotocit. El e.

Dealfel pe poza postata era initial inscriptionat "Jamie" pe combinezon. Am considerat ca e prea usor daca i se vede prenumele, asa ca am alterat-o.

^_^

Si zair l-a confundat cu Whitham cu care nu aduce deloc ca trasaturi, dar i se pune si lui tot Jamie. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăla din dreapta e Mamola. Clar :)

 

Cel din stânga e Freddie Spencer ?

corect :D

 

ma gandeam ca poate isi lasase balta castronul anilor precedenti si si a reorganizat podoaba capilara.. mai ales ca in 96 a fost coechipier in wsbk :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

corect

 

Daca tot esti in pana de idei la leapsa.. mai pun eu una de 1 mai.

post-12201-0-87948800-1398933687_thumb.jpg

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai că nu sunt sigur cu Mansell, dar cred că el e (mustață-less). :) Dacă ar fi avut și o rezoluție civilizată poza ... :D « E posibil să fie Damon Hill »

 

@Jorge Lorenzo - dacă ești inspirat, postează tu ceva, că nu mă supăr (nu țin la ordinea ghicitorului) :)

Editat de bibi.audiofil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai că nu sunt sigur cu Mansell, dar cred că el e (mustață-less). Dacă ar fi avut și o rezoluție civilizată poza ... :D « E posibil să fie Damon Hill »

Acum e corect :D El a fost inlocuitorul lui Mansell

 

Cine urca o poza noua? :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...