Sari la conținut

Problema pompa de benzina?


JohnnyB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu TNG, dar imi place sa fiu corect ...te rog sa faci o analiza la rece .

Numai bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se stabileste un consum cu o motocicleta/automobilul se aplica pentru toate tipurile de trasee si regimuri de functionare.

foarte fals. intamplator lucrez un pic in domeniu si nu este asa. dar doar ca o mica verificare, vezi la bmw pe site ca, consumurile sunt date la mers constant la 90 si 120 km/h

iar daca lansezi o provocare fi corect. nu pune conditiile tale care sunt in total dezacord cu obiectul provocarii. cica hai la concurs de consum, dar sa ne dam cu 200 pe A1 (apropo, tocmai ai instigat la ceva ilegal).

tu in regimul asta, scoti cei 7 virgula ceva cu care te lauzi? nu cred. daca se face concurs de consum, pai se merge la......consum.

ce faci tu, e ca si cum facem concurs cu care scoate ami putin zgomot cand paseste, dar vrei sa-i atasezi oponentului clopotei de maini si picioare si sa il pui sa mearga si descult pe cioburi.

iar aia cu TNG agresiv, mi-a placut maxim. nu il cunosc personal, cred ca nici intamplator nu l-am vazut vreodata, dar e printre foarte putinii de pe forumul pe care l-as invita la o bere oricand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dedant

 

Daca azi sau maine te pipai si constati ca ai oua si nu mai ai labii, accepta cocursul lui TNG, sau taci. Nu o mai da de gard cu autostrazi si viteze supersonice. Accepta sau recunoaste ca TNG are dreptate.

 

PS Ceea ce am scris eu inseamna acid, agresiv, etc

Editat de choppermaniac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati degeaba 4,5% mi se pare si mie foarte putin dar fezabil daca mergi ca o baba sau o impingi, consumurile date de fabrica difera de cele reale dupa stilul de condus, traseele alese, trafic s.a.m.d. Exista siteuri specializate pentru centralizarea consumurilor cum este si fuelly.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se cearta nimeni.

 

Un om a lansat o provocare, mai realista sau mai putin realista. Celalalt om da din buze la gard si isi cumpara absorbante cu aripioare.

 

Daca m-ar provoca cineva as avea doua posibilitati:

- as raspunde provocarii fiind foarte convins ca am dreptate

- i-as da dreptate omului cu gandul ca poate are dreptate, nu as ocoli ciresul....

Editat de choppermaniac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fals. intamplator lucrez un pic in domeniu si nu este asa. dar doar ca o mica verificare, vezi la bmw pe site ca, consumurile sunt date la mers constant la 90 si 120 km/h

iar daca lansezi o provocare fi corect. nu pune conditiile tale care sunt in total dezacord cu obiectul provocarii. cica hai la concurs de consum, dar sa ne dam cu 200 pe A1 (apropo, tocmai ai instigat la ceva ilegal).

tu in regimul asta, scoti cei 7 virgula ceva cu care te lauzi? nu cred. daca se face concurs de consum, pai se merge la......consum.

ce faci tu, e ca si cum facem concurs cu care scoate ami putin zgomot cand paseste, dar vrei sa-i atasezi oponentului clopotei de maini si picioare si sa il pui sa mearga si descult pe cioburi.

iar aia cu TNG agresiv, mi-a placut maxim. nu il cunosc personal, cred ca nici intamplator nu l-am vazut vreodata, dar e printre foarte putinii de pe forumul pe care l-as invita la o bere oricand. SUBSCRIU ....... si ramane valabil, VREAU sa fac perte din juriu, merita sa fac un drum oriunde se vrea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog daca se poate sa incheiem acest subiect!

Am fost acuzat ca am adus jigniri,si am instigat prieteni la revolta in apararea mea.

Mie imi pare rau ca s-a ajuns aici, si imi cer scuze daca am jgnit pe cineva.

Am vrut doar sa ajut si sa incerc sa ofer din experienta mea,din pacate chiar si lucrurile corecte si oneste uneori sunt interpretate gresit.

 

Cu respect TNG!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...