Sari la conținut

Întrunire Moto Âşi Festival Rock din Secuime. Ediția a II-a.


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

26-29. iunie, 2014. Vlahiţa.

 

Cluburile Auld Cut MC din Târgu Mureş, Flagellum Dei MC din Târgu Secuiesc, Independent Eagles MC din Odorheiu Secuiesc, KMB Motors MC din Cason şi Rebel Wolves MC din Miercurea Ciuc vă aşteaptă şi în anul 2014 la al II. ediţie al Întrunirii Moto şi Festival Rock din Secuime. Party-ul organizat în anul trecut a devenit una dintre cele mai mari întruniri din ţară – din cauza asta am decis, că în 2014 întrunirea va avea 4 zile: începand cu joi, Vă aşteptam cu formaţii de renume şi distracţie garantată. Şi în anul asta la ştrandul termal Perla Vlahiţei.

 

Concerte superbe începând de joi seara.

Tombolă! Premiul cel mare: o motocicletă!!

2 parade! Una vineri şi una sâmbătă (de 30 de km).

Scăldat la ştrandul termal.

Campionatul de fotbal proiectată online!

Teren de joacă pentru copii.

Cort disco cu spumă.

Cort erotic.

Concurs custom bikes.

Competiţii.

Transimise radio online.

Joc de artificii!

 

Link-uri Facebook:

 

https://www.facebook.com/pages/Szeklerland-Biker-Meeting-and-Rock-Festival/769636766422283

https://www.facebook.com/events/710792932294055/

post-1539-0-29622800-1402489588_thumb.jpg

Editat de Pannoniachopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place denumirea celor de la odorheiu secuiesc: "independent".

o intrebare: cum e campionatul de fotbal proiectata online?

a 2-a intrebare: cortul erotic ce stie sa faca? se baga la jocuri de astea... de artificii?

numele locatiei imi place cel mai mult: Vlahita.

eu n-am cum sa ajung. voiam doar sa va felicit pentru initiativa.

rock on & ride hard! pardon, ride safe... sau pentru unii... sa bea, dar incet, ca-i rece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru urari! Campionatul e proiecat live, langa standuri de bere. Cortul erotic nu poate sa faca nimic, in schimb fetele, care vor fi inauntru, pot. :-D Cazarea se poate rezerva pe numarul de telefon 0731-003412, intrarea este 40 de lei de la joi pana duminica. Iar motocicleta care se poate castiga pe tombola e una japoneza, de mare cm3, inscrisa, cu ITP valabil. Key and go. Va asteptam!!

Editat de Pannoniachopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare/nelamurire: cum de se vorbeste romaneste pe site, cand anul trecut la anuntarea programului intalnirii in limba romana sa fluierat/huiduit de nu am mai auzit nimic????????

Bravo vaua!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Site-ul este bilingv, cum este si intrunirea noastra. Va asteptam pe toti motociclisti din tara, indiferent de etnie, religie, limba vorbita, etc. Si in anul trecut, si in anul asta programele, competitiile, concertele, etc. au fost si vor fi anuntate in doua limbi. Anul asta va canta si o formatie romaneasca, Desperado, tocmai pentru oaspetii nostrii romani. Deci, hai sa lasam chestiile de etnie, nu au loc aici. Suntem motociclisti si asteptam motociclisti la intrunirea noastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fie apa rece sau calda... Cele doua roti se invart la fel si in romaneste si in ungureste asa ca hai sa lasam rautatile deoparte si sa ne bucuram de vajaitul din casti...

Bafta baieti sa aveti parte de vreme faina si lume multa!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CipriAt,tu esti din Medias?Da un tel.ca nu stiu cine esti.Eu vreau sa merg.Te duci.Cred ca vin mai multi din Medias...Adica Sigur vin! Eu deja stiu vreo 5...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata seara s-ar putea sa mai aparem cateva motorete plecate din Brasov. Avem ceva treaba pe acolo si ne gandeam sa ne relaxam la sfarsit de treaba pe la festivalul vostru. Avem unde pune si noi ceva corturi? Multumesc.

Editat de chucki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pleaca cineva la intrunire si trece prin Medias prin jurul amiezii ,si doreste sa mergem impreuna,sa ma sune la 0744230460.eu mi-am facut bagajele.Pot pleca intre 11 si 13! Prefer sa mearga mai tare...Seara faina

» Post actualizat in 29 Jun 2014 12:31

A fost super !!! Vreme buna,motoare foarte multe,multa Rockereala,lume foarte multa,unguroici....:) :) :) Locatie super

Mai venim si la anul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


» Post actualizat in 30 Jun 2014 09:57

http://observator.tv/eveniment/ultima-zi-de-distracie-la-vlahia-129228.html


» Post actualizat in 30 Jun 2014 11:30

Va multumim ca ati fost alaturi de noi!! Am chefuit impreuna timp de 4 zile - peste 4500 de persoane. Va asteptam la strandul termal Vlahita si in 2015!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, va asteptam si in 2015! In total au fost putin peste 4500 de persoane de la joi dupa amiaza pana sambata seara, cand am terminat cu numararea biletelor la poarta. :-) Poze despre zilele vineri-duminica:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.786188448100448.1073741831.769636766422283&type=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte fain!

 

Se pare ca a fost super chef, imi pare rau ca nu am reusit sa ajung anul asta dar la anul cu siguranta nu am sa lipsesc si probabil vom veni in 3 :D

 

Bravo baieti!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...