Sari la conținut

"ROCK la FOC" editia a III-a 4 - 6 Iulie - Intrunire ROATA DE


ANDREI-PWR
 Share

Postări Recomandate

ROATA DE FOC RC Campina are placerea de a va invita la intrunirea motociclistica, aflata la a treia editie, "ROCK la FOC" organizata in aceasi locatie, la Magureni (RUDA) PH.

Asa cum v-am obisnuit intrunirea se vrea a fi cat mai aproape de vechile intruniri "haiducesti": fara taxe, fara fandoseli, doar voie buna.

Intrunirea va avea loc in perioada 4 iulie ora 12:00 – 6 iulie ora 12:00 2014, in Jud. Prahova, Comuna Magureni, Satul Banului, punctul “Ruda”. Locatia se afla la lizirera unei paduri, cu o priveliste minunata, in afara zonei locuite. Drumul de acces este asfaltat complet. Posibilitatea de cazare este la cort (exclusiv), iar zona de campare este nelimitata.

Vom avea invitate cateva trupe de rock, si nelipsita... trupa mp3. Organizam cateva concursuri, iar restul la fata locului.... sa curga berea si sa sfaraie gratarele. Veti fi intampinati cu tuica si slana afumata, iar sambata, ciolan cu fasole la ceaun... din partea "casei" bineinteles.

Nu in ultimul rand, organizam si o defilare sambata in jurul orei 12.

Revenim in curand cu afis si restul detaliilor.

Va asteptam pe toti cei care vreti sa petreceti alaturi de noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta nu mai ploua, a plouat destul pina acum.

 

Noi ne-am simtit bine.

 

Si oricum, pe cine a deranjat ''citiva stopi''anul trecut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru doritori eu am sa plec vineri de dimineata din Bucuresti pe un traseu ocolitor... Ploiesti, Valenii de Munte, Cheia, centura Brasov, si inapoi pe valea Prahovei pana la locul cu pricina... Poate vrea cineva sa ma insoteasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca plecai sambata veneam si eu din brasov si te insoteam eu ......... mai exact unde este locatia " Ruda " nu stiu sa ajung pana acolo ci doar pana la Magureni ma poate ajuta cineva cu o harta sau niste coordonate gps?

Editat de tmdmitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cite am inteles este asfalt pina la poarta nu? atunci voi veni si eu cu gasca mea.sa ne vedem cu bine.

.

 

Asa este. Asfalt pana la poarta.

 

Anul trecut erau niste insemne pe asfalt, poate vor fi si anul acesta...

 

Le punem la loc zilele astea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru doritori eu am sa plec vineri de dimineata din Bucuresti pe un traseu ocolitor... Ploiesti, Valenii de Munte, Cheia, centura Brasov, si inapoi pe valea Prahovei pana la locul cu pricina... Poate vrea cineva sa ma insoteasca...

 

La ce ora intentionezi sa pleci vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, care pleci de vineri seara ? eu intentionez sa o uschesc pe la 5-6 pm.

 

Domnilor organizatori, din cate citesc aicisa, e un gen de intrunire "old stile" deci ne putem si odihni dupa 12 seara ?

(altfel nu venim cu mandrele) :s4284:

 

Gasim de haleala berechet ? sau venim si cu ceva in traista ?

 

 

 

Hai cu focul de tabara...in acorduri de chitara (aduc ceva la 56 grade :D ) ca poate ne-o fi frig :friends:

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, care pleci de vineri seara ? eu intentionez sa o uschesc pe la 5-6 pm.

 

Domnilor organizatori, din cate citesc aicisa, e un gen de intrunire "old stile" deci ne putem si odihni dupa 12 seara ?

(altfel nu venim cu mandrele) :s4284:

 

Gasim de haleala berechet ? sau venim si cu ceva in traista ?

 

 

 

Hai cu focul de tabara...in acorduri de chitara (aduc ceva la 56 grade :D ) ca poate ne-o fi frig :friends:

 

cu siguranta veti gasi de mancare pentru ca am pregatit o terasa langa un gratar imens. Preturile vor fi decente si incercam sa diversificam oferta cat mai mult. Sambata va fi fasolea cu ciolan, din partea casei pentru motociclisti. Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranta veti gasi de mancare pentru ca am pregatit o terasa langa un gratar imens. Preturile vor fi decente si incercam sa diversificam oferta cat mai mult. Sambata va fi fasolea cu ciolan, din partea casei pentru motociclisti. Va asteptam!

 

ok, deci ne vedem acolo :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...