Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu... :rose: nu pot :lol: intelegeti voi ca sunteti baieti destepti! :D

De aceea te-am si intrebat. Noi trei ,tu ,eu si Nicu ,parca am ajuns la o intelegere acum o luna cand ne-am intalnit sus in club :blink: . Eu m-am tinut de intelegere si nu am mai batut nici un apropo ,de atunci , nici la tine ,nici la Nicu,desi slava domnului ,am unde :D .Intelege ce vrei si tu din asta ,dar macar zi-mi ca sa stiu si eu si sa bat apropouri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut nici-o referire la tine!!! Eu stiu ca iti place sa fii in centrul atentiei,insa nu apari numai tu in poze!

Ok ,atunci iti voi multumi cand vei scoate pozele cu mine :D

 

 

Ps:oare sa bat si eu vreun apropo si sa spun ca nu fac referire la tine??? :blink: ....neah ,nu ma pretez la asemenea lucruri josnice :rose: . Si apropo ,ai spus "intelegeti voi ca sunteti baieti destepti" ,iar eu doar ce iti dadusem citatul TAU...era clar ca faceai referire la mine ,dar ma rog ,fie ca tine :lol:

 

Pps:nu ma provoca cu "centrul atentiei" ...te rog... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...frunoase vremuri :P

buna dimineata !ce mai fac bikerii adevarati?one question:cum pot obtine si eu o poza cu tine in format electronic si daca se poate cu autograf?mai ai cazatura aia de honda sau ti ai schimbat o?ultima oara am vazut o pe strada si am crezut ca e un concept moto.................. .by the way ce mai face pretenul tau levese ca nu l am mai vazut pe aici?poate tu o sa mi raspunzi ca silvian ma ignora....il deranjez prea tare.... . :lol: :moron: si acum o poza cu mine ca sa respectam topicul: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata !ce mai fac bikerii adevarati?one question:cum pot obtine si eu o poza cu tine in format electronic si daca se poate cu autograf?mai ai cazatura aia de honda sau ti ai schimbat o?ultima oara am vazut o pe strada si am crezut ca e un concept moto.................. .by the way ce mai face pretenul tau levese ca nu l am mai vazut pe aici?poate tu o sa mi raspunzi ca silvian ma ignora....il deranjez prea tare.... . :lol: :moron: si acum o poza cu mine ca sa respectam topicul: :crack:

Si pana la urma poza cu tine unde e ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite niste pics de la ultima iesire :baldy: de la penultima :haha: de la burnul lui sorin :grinbandit: si una cu toba pe care tre sa o cumpar de la un baiat din bucuresti sa vad daca ma inteleg la pret pt runner. :bigstar:

post-13765-1170238138_thumb.jpg

post-13765-1170238203_thumb.jpg

post-13765-1170238246_thumb.jpg

post-13765-1170238277_thumb.jpg

post-13765-1170238304_thumb.jpg

post-13765-1170238329_thumb.jpg

post-13765-1170238353_thumb.jpg

post-13765-1170238389_thumb.jpg

post-13765-1170238417_thumb.jpg

post-13765-1170238445_thumb.jpg

post-13765-1170238485_thumb.jpg

post-13765-1170238618_thumb.jpg

post-13765-1170238640_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...