Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va salut!

Sper sa cunosc cat mai multi dintre voi.

 

 

post-46465-1271258239.jpg

Salut si la multi km. :) Eu sunt Aladin cu mobra din vinilin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut!

Sper sa cunosc cat mai multi dintre voi.

 

 

post-46465-1271258239.jpg

salut.de obicei sambata la bar la nea' bfour in jurul orei 13:00.asfalt uscat :wacko:

Mesaj completat

:laugh:

asta-i aia de paraie tare mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari si tie !

 

 

 

 

salut.de obicei sambata la bar la nea' bfour in jurul orei 13:00.asfalt uscat :laugh:

Mesaj completat

 

asta-i aia de paraie tare mah?

 

Da , asta e :X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thamne!!!!! ba fratilor stie cineva a cui a fost prima data geaca aia care este surubel cu ea in poza?, primul proprietar.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai uite 2-3 poze

Radule iti multumesc ca ai pastrat pozele facute impreuna cu motoarele,fiind si primele poze pe care le-am facut cand am luat-o.Acum le-am luat si eu.Daca mai ai pune-le aici,sunt amintiri frumoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pastrez cateva poze vechi cu fiecare dintre voi. asta ca sa fiti uimiti cum erati acum ceva timp in urma.

uite spre exemplu asta:

sorin a ajuns mare biker de la zip cu sticla de 0,5 de benzina in torpedo

emi are rr de la sr

eu de la sfera de 125 am ajuns la 1100xx

marinescu si-a luat masina dar macar au in casa o frumusete de ducati monster modelu nou

:cheers:

post-13765-1273136720_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dl. Ninel...niciodata n-am stiut cum va cheama..doar ca ne salutam cand ne vedeam.

Spor la motociclit si sa ne vedem cu bine:)

 

Buna ziua,multumesc pt urarile facute,acesta e numele meu cat despre al dvs.....nu l-am retinut.

Sa ne vedem cu bine si in alte ocazii pe motoare.

Mesaj completat

pastrez cateva poze vechi cu fiecare dintre voi. asta ca sa fiti uimiti cum erati acum ceva timp in urma.

uite spre exemplu asta:

sorin a ajuns mare biker de la zip cu sticla de 0,5 de benzina in torpedo

emi are rr de la sr

eu de la sfera de 125 am ajuns la 1100xx

marinescu si-a luat masina dar macar au in casa o frumusete de ducati monster modelu nou

:cheers:

 

 

Foarte bine ca le-ai pastrat si ca le mai ai,ne schimbam cu timpul si cu trecerea anilor,poate vom schimba si motoarele dar cu siguranta va ramane placerea de a merge pe doua roti si dragostea pt motoare.Asfalt uscat tuturor motociclistilor din Buzau si nu numai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- deci sa inteleg ca tu aveai 125 si surubel 50

- sa inteleg ca Nea Ninel are defapt dreptul sa stea la parc , dar intr-o clipa de neatentie i-a fost furat locul.

- cu parere de rau trebuie sa spun ca doar atunci cand esti calare pe motor esti motociclist, poti sa ai in sufragerie 4 hayabuse sau in garaj dar dc nu mergi cu ele degeaba, astia care au motoare si le tin in vitrina se numesc cum vreti voi, doar motociclist nu, eu ii numesc castraveti.

- Sa stiti ca Radu are mult mai multe poze da ne da asa cu tarita, eu spre ex. vreau sa vad cazaturile pacilea, SIII DORESC SA NU MAI PUI POZE CU X SI Y CARE SA LASAT DE MOTOCICLISM, NU MA INTERESEAZA AIA, NU VREAU SA VAD POZE CU NIMENI, PUNE CU ASTIA CARE AU MOTOCICLISMUL IN SINGE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- deci sa inteleg ca tu aveai 125 si surubel 50

- sa inteleg ca Nea Ninel are defapt dreptul sa stea la parc , dar intr-o clipa de neatentie i-a fost furat locul.

- cu parere de rau trebuie sa spun ca doar atunci cand esti calare pe motor esti motociclist, poti sa ai in sufragerie 4 hayabuse sau in garaj dar dc nu mergi cu ele degeaba, astia care au motoare si le tin in vitrina se numesc cum vreti voi, doar motociclist nu, eu ii numesc castraveti.

- Sa stiti ca Radu are mult mai multe poze da ne da asa cu tarita, eu spre ex. vreau sa vad cazaturile pacilea, SIII DORESC SA NU MAI PUI POZE CU X SI Y CARE SA LASAT DE MOTOCICLISM, NU MA INTERESEAZA AIA, NU VREAU SA VAD POZE CU NIMENI, PUNE CU ASTIA CARE AU MOTOCICLISMUL IN SINGE.

Pai surubel oricum e mare biker, de ce sa nu mai puna poze cu el ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 pun si eu o poza mai veche... pana nea... nu erau hayabuse atunci... m-am limitat si eu la ce se gasea :)

 

ce coarne aveai ma....vad ca acuma ti-au picat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite mai am cateva cu tine :)

Multumesc Radule ca le-ai pastrat.E un cadou frumos din partea ta.

Mesaj completat

 pun si eu o poza mai veche... pana nea... nu erau hayabuse atunci... m-am limitat si eu la ce se gasea :P

Bravo ''Motule'',esti tare omule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 pun si eu o poza mai veche... pana nea... nu erau hayabuse atunci... m-am limitat si eu la ce se gasea :)

Zici ca-i Mot copilul ala!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Uite ce am pozat in Brasov sambata, pe 5.06.2010:

post-49786-1276188507_thumb.jpg

post-49786-1276188536_thumb.jpg

post-49786-1276188563_thumb.jpg

post-49786-1276188599_thumb.jpg

:lol:

 

 

Misto! Pe mine nu m-ai pozat? am trecut si eu p'acolo... Si ca sa vezi coincidenta, chiar l-am vazut pe individ. Chiar de 2 ori, cat timp m-am ratacit prin Brasov :D

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto! Pe mine nu m-ai pozat? am trecut si eu p'acolo... Si ca sa vezi coincidenta, chiar l-am vazut pe individ. Chiar de 2 ori, cat timp m-am ratacit prin Brasov :D

intradevar mare motociclist surubel ,il cunosc si eu atunci era de surubel de 3-4 acum e suruboi de 10-12...hihihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...