Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

AHA gata ma !!! tu esti fata aia din prima poza gagica lu Iulica care ma mai uitam asa cu coada ochiului la tine de fapt la fundul tau sa fiu cinstit.

Apropo eu in 89 eram clasa a-1-a , ce mic eram!!! La vremea aia nu ma uitam la fundurile fetelor ma uitam la fetele lor, daca simteam ca sunt compatibil (adica sa o asociez cu o fata familiara) ma indragosteam lulea(asta prin clasa a-3-a asa) , ma indragosteam copilareste (stie toata lumea cum este).

Cam prin clasa a-6-a ... am inceput sa ma uit la fundul fetelor (de fapt atunci a debutat si pubertatea pe mine unele obiceiuri necrestinesti le practic si astazi) si asa am ramas pana in ziua de azi.

NU am sa inteleg niciodata legatura intre Chip si poponeata .... ca daca stau si ma gandesc limpede.. la batranete un mosulica nu se uita la o babuta la coflestura care-i atarna la spate sau la pielea stransa gramada pe piept, se uita la fata, sa fie un chip frumos pentru el no? Deci inseamna ca barbatul la ambele capete ale firului vietii nu se uita la fundul femeii, De fapt ce ne atrage in zona aia de fac femeile astea ce vor din noi barbatii cu fundul..?.. in fine am sa contiunui pana la batranete sa ma uit la fundulete, si in clipa cand am sa incep sa ma uit la fata va anunt.(conteaza si fata desigur)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AHA gata ma !!! tu esti fata aia din prima poza gagica lu Iulica care ma mai uitam asa cu coada ochiului la tine de fapt la fundul tau sa fiu cinstit.

Apropo eu in 89 eram clasa a-1-a , ce mic eram!!! La vremea aia nu ma uitam la fundurile fetelor ma uitam la fetele lor, daca simteam ca sunt compatibil (adica sa o asociez cu o fata familiara) ma indragosteam lulea(asta prin clasa a-3-a asa) , ma indragosteam copilareste (stie toata lumea cum este).

Cam prin clasa a-6-a ... am inceput sa ma uit la fundul fetelor (de fapt atunci a debutat si pubertatea pe mine unele obiceiuri necrestinesti le practic si astazi) si asa am ramas pana in ziua de azi.

NU am sa inteleg niciodata legatura intre Chip si poponeata .... ca daca stau si ma gandesc limpede.. la batranete un mosulica nu se uita la o babuta la coflestura care-i atarna la spate sau la pielea stransa gramada pe piept, se uita la fata, sa fie un chip frumos pentru el no? Deci inseamna ca barbatul la ambele capete ale firului vietii nu se uita la fundul femeii, De fapt ce ne atrage in zona aia de fac femeile astea ce vor din noi barbatii cu fundul..?.. in fine am sa contiunui pana la batranete sa ma uit la fundulete, si in clipa cand am sa incep sa ma uit la fata va anunt.(conteaza si fata desigur)

frumoasa istorie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AHA gata ma !!! tu esti fata aia din prima poza gagica lu Iulica care ma mai uitam asa cu coada ochiului la tine de fapt la fundul tau sa fiu cinstit.

Apropo eu in 89 eram clasa a-1-a , ce mic eram!!! La vremea aia nu ma uitam la fundurile fetelor ma uitam la fetele lor, daca simteam ca sunt compatibil (adica sa o asociez cu o fata familiara) ma indragosteam lulea(asta prin clasa a-3-a asa) , ma indragosteam copilareste (stie toata lumea cum este).

Cam prin clasa a-6-a ... am inceput sa ma uit la fundul fetelor (de fapt atunci a debutat si pubertatea pe mine unele obiceiuri necrestinesti le practic si astazi) si asa am ramas pana in ziua de azi.

NU am sa inteleg niciodata legatura intre Chip si poponeata .... ca daca stau si ma gandesc limpede.. la batranete un mosulica nu se uita la o babuta la coflestura care-i atarna la spate sau la pielea stransa gramada pe piept, se uita la fata, sa fie un chip frumos pentru el no? Deci inseamna ca barbatul la ambele capete ale firului vietii nu se uita la fundul femeii, De fapt ce ne atrage in zona aia de fac femeile astea ce vor din noi barbatii cu fundul..?.. in fine am sa contiunui pana la batranete sa ma uit la fundulete, si in clipa cand am sa incep sa ma uit la fata va anunt.(conteaza si fata desigur)

Indeed, frumoasa poveste :laugh: sa inteleg ca acum nu mai stem :laugh: daca numele are si un chip..pardon, fund :laugh:

Si nu mai sunt cu Iulica!!

Mesaj completat

Sper sa va placa, sunt o serie de printuri de la Harley Davidson. Daca nu sunteti fani, mesajul cel putin trebuie sa va placa!

"Nu as lasa-o niciodata pe sotia mea sa mearga cu motocicleta. Cel putin nu pana nu implineste 18 ani" / "Pamantul. Asa cum este vazut din rai" / "Undeva intr-un avion, un barbat se chinuie sa deschida o punga cu alune" / "Lumea este mai mare decat cea in care majoritatea traiesc"

post-45047-1300300968_thumb.jpg

post-45047-1300301339_thumb.jpg

post-45047-1300301515_thumb.jpg

post-45047-1300301574_thumb.jpg

post-45047-1300301677_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una peste alta herleyul este un w.c.-u, tremura tot, se inneaca si la rece si la cald, lucratura pieselor lasa de dorit.. ce mai .. si la pretul ala.. se pare ca si la capitolul asta tot made in japan face legea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una peste alta herleyul este un w.c.-u, tremura tot, se inneaca si la rece si la cald, lucratura pieselor lasa de dorit.. ce mai .. si la pretul ala.. se pare ca si la capitolul asta tot made in japan face legea.

asteptam si alte pareri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptam si alte pareri!

 

 

Pe adresa redactiei,cu mentiunea "pentru concursul vreau sa fiu pion R" !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne mai scrie si Elena ceva... drept sa va spun am emotii cand vad ca a postat, ma intimidez ca fraereul :) si daca tot nu are un iubit cu motocicleta... la vara cand vine prin Buzau promit ca o plimb cu mobra... adica pentru ceva timp ma prefac in iubitul ei si poate raman asa, super !!!!! deabea astept.... cred ca vrea si ea voi ce credeti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne mai scrie si Elena ceva... drept sa va spun am emotii cand vad ca a postat, ma intimidez ca fraereul :) si daca tot nu are un iubit cu motocicleta... la vara cand vine prin Buzau promit ca o plimb cu mobra... adica pentru ceva timp ma prefac in iubitul ei si poate raman asa, super !!!!! deabea astept.... cred ca vrea si ea voi ce credeti ?

Ceva poze nu pui de la plimbarea in Ungaria,te tii de prostii........ :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aladin..stii ca ai haz? :) Am iubit, are si motocicleta si cred ca il cunosti, de-asta am postat si poza cu el. Scuze daca v-am indus in eroare! Si la vara sigur ne vedem pe la intruniri, numai ca sper sa ma plimb singura cu mobra, nu e prea placuta viata de pasager! Daca ma dovedesc a nu fi un pericol pentru mine sau alti soferi, intentionez sa imi iau si eu permisul. Pana atunci, asfalt uscat!

post-45047-1301321482_thumb.jpg

post-45047-1301322140_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aladin..stii ca ai haz? :baldy: Am iubit, are si motocicleta si cred ca il cunosti, de-asta am postat si poza cu el. Scuze daca v-am indus in eroare! Si la vara sigur ne vedem pe la intruniri, numai ca sper sa ma plimb singura cu mobra, nu e prea placuta viata de pasager! Daca ma dovedesc a nu fi un pericol pentru mine sau alti soferi, intentionez sa imi iau si eu permisul. Pana atunci, asfalt uscat!

te-a furat lu Iulica.. gata m-am prins... oricum stau la coada ca vad ca-ti plac motociclistii, :D eu daca te plimb nu te tratez ca pe un simplu pasager.. :) .. oricum in prima poza nu erati impreuna.. se vede clar.. dar nu ma mai bag pe relatia voastra ca nu este frumos... eu raman un baiat plin de viata care fac fetele fericite.

Mesaj completat

Si sa pui si tu la "from" Ramnicul Sarat ca ... nu trebi sa ne fie rusine de unde venimm si cine suntem.

 

si sa-i transmiti iubitului tau ca este un norocos ca te are lg el..

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salut!

Ma numesc Razvan si sunt pasionat de toate lucrurile cu 2 si 4 roti,in ultima vreme in special de cele cu 2.

Momentan sunt MOTO-Scuterist, viitor MOTOCICLIST.

Actual posesor de scuter chinezesc, viitor posesor de YAMAHA FZ750.

Sa revenim la topic atasez niste poze cu mine si "my beast".post-64682-0-20720300-1305050251_thumb.jpgpost-64682-0-81069900-1305050426_thumb.jpgpost-64682-0-79119500-1305050049_thumb.jpgpost-64682-0-15929100-1305050043_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cate ori a luat foc scuterul asta pana acum? :scratch:

 

spor la motociclit !!!

Sincer?

De 2 ori:

-odata la parc dupa ce s-a plimbat dan cu el.

-odata la ciolanu la manastire.

Scuzati off-topicul.

Editat de chinezesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai dreacu sunteti ma cu el, marii baicari !! eu il iubesc pe baietelul asta, unde ma intalnesc cu el il salut si vb, am simtit ca iubeste motociclismul si este pasionat.(deocamdata scuterul)

Oricum incepem sa ne mai stragem pe la parculet ca a venit vara si trebuie sa stam la parc ( sa ne uitam pe trotuar la femei ...) si sunt cu motorul il plimb o tura sa-i bag microbul in corason.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...