Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am vazut!!! Radu atinge toba cu papucul..

Mesaj completat

Ce "babaciuni" aveam mai demult... cam toata lumea a scapat de "dulapuri" cu mici exceptii.

Mesaj completat

Sunt mai multe de anul asta, este chiar si surubel, o poza cu ultimul accident (3zile urma) la mine la colt aproape saptamanal sunt cate 2 bucati, mai este una cu prietena mea(adica gagicamea) la mult iubitul parculet(adica locul ala unde am atarnat cu toti), mopedul ala era al unui nene care avea casca facuta de el din tabla(promit ca pun si cu el.. ca vine des la pielarul de lg mine) :) , si o poza cu noul meu tuning auto.

Mesaj completat

ma uitai mai bine acum si vazui ca nu prea sunt diferente intre moped si mobra mea, aripa are el am si eu, parbriz are el am si eu, bagaj are al am si eu, culoare albastra avem, ce ne deosebeste? gagica are si el ..mai batrana ce este drept dar are, nu stiu! Chiar nu stiu, eu nu vad nici o diferenta, doar ca... poate nu am protectiile alea de genunchi, si coburi, putem spune ca sunt mopedul este mai dotat? Este ca se vede in poza si o poza face cat 10000 de cuvinte.

Mesaj completat

Am uitat.. RECUNOSC GATA NU MAI SARITI CU GURA, marturisesc:

in ultima poza deabea deabea am ajuns pana la Siriu dinspre Brasov, AU STAT HAYABUSELE ALEA NUMA COADA FRATILOR, pana acolo am reusit sa ma tin primul si am tras pe dreapta ca nu mai puteam.

post-40356-1291565331_thumb.jpg

post-40356-1291565365_thumb.jpg

post-40356-1291565401_thumb.jpg

post-40356-1291565451_thumb.jpg

post-40356-1291565496_thumb.jpg

post-40356-1291565520_thumb.jpg

post-40356-1291565566_thumb.jpg

post-40356-1291565638_thumb.jpg

post-40356-1291565770_thumb.jpg

post-40356-1291565799_thumb.jpg

post-40356-1291566250_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Am vazut!!! Radu atinge toba cu papucul..

Mesaj completat

Ce "babaciuni" aveam mai demult... cam toata lumea a scapat de "dulapuri" cu mici exceptii.

Mesaj completat

Sunt mai multe de anul asta, este chiar si surubel, o poza cu ultimul accident (3zile urma) la mine la colt aproape saptamanal sunt cate 2 bucati, mai este una cu prietena mea(adica gagicamea) la mult iubitul parculet(adica locul ala unde am atarnat cu toti), mopedul ala era al unui nene care avea casca facuta de el din tabla(promit ca pun si cu el.. ca vine des la pielarul de lg mine) ;) , si o poza cu noul meu tuning auto.

Mesaj completat

ma uitai mai bine acum si vazui ca nu prea sunt diferente intre moped si mobra mea, aripa are el am si eu, parbriz are el am si eu, bagaj are al am si eu, culoare albastra avem, ce ne deosebeste? gagica are si el ..mai batrana ce este drept dar are, nu stiu! Chiar nu stiu, eu nu vad nici o diferenta, doar ca... poate nu am protectiile alea de genunchi, si coburi, putem spune ca sunt mopedul este mai dotat? Este ca se vede in poza si o poza face cat 10000 de cuvinte.

Mesaj completat

Am uitat.. RECUNOSC GATA NU MAI SARITI CU GURA, marturisesc:

in ultima poza deabea deabea am ajuns pana la Siriu dinspre Brasov, AU STAT HAYABUSELE ALEA NUMA COADA FRATILOR, pana acolo am reusit sa ma tin primul si am tras pe dreapta ca nu mai puteam.

i-ai pus neoane la audi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
"Am vazut!!! Radu atinge toba cu papucul.."

 

Stiam ca le schimb cu yoshimura rs3 :D

da mai radule mai..... dar tu nu ai ce face cu tobele alea, tu esti bolnav de boala posesiei, tu doar ai vrutsa ai... si atat, din punctul meu de vedere tu nu ai tobe, tot ce ai tu este un scuter rs de 50 din 96, din clipa cand te vad ca si folosesti ce ai atunci mai vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai radule mai..... dar tu nu ai ce face cu tobele alea, tu esti bolnav de boala posesiei, tu doar ai vrutsa ai... si atat, din punctul meu de vedere tu nu ai tobe, tot ce ai tu este un scuter rs de 50 din 96, din clipa cand te vad ca si folosesti ce ai atunci mai vb.

culmea e ca as putea spune acelasi lucru de tine ca de fiecare data cand am iesit nu te vedeam deloc :)

nici macar cand ieseam pe jos nu te vedeam cu motoru deci nici tu nu ai gsxr dupa parerea mea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea e ca as putea spune acelasi lucru de tine ca de fiecare data cand am iesit nu te vedeam deloc :)

nici macar cand ieseam pe jos nu te vedeam cu motoru deci nici tu nu ai gsxr dupa parerea mea :)

Uite cum facem .. EU ma fac ca nu am vazut ce ai scris :P si te mai gandesti ce sa spui ca nu are nici o relevanta postul, Km am facut de 10 ori cat tine asta vara, sunt poze pe forum cu "je" deci... mai gandestete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite cum facem .. EU ma fac ca nu am vazut ce ai scris :) si te mai gandesti ce sa spui ca nu are nici o relevanta postul, Km am facut de 10 ori cat tine asta vara, sunt poze pe forum cu "je" deci... mai gandestete

In caz ca nu ai observat nu primesti nici un premiu si nici macar 1gram de respect din partea nimanui chiar daca faci 1milion de km pe saptamana. Iar simti nevoia sa te dai mare si tare ca ai km.....ca plm...... CUI II PASA? Mie sigur nu. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca nu ai observat nu primesti nici un premiu si nici macar 1gram de respect din partea nimanui chiar daca faci 1milion de km pe saptamana. Iar simti nevoia sa te dai mare si tare ca ai km.....ca plm...... CUI II PASA? Mie sigur nu. :P

Asa este ma dau batut :) important este sa stie natiunea ca avem acasa motociclete puternice si ne uitam toata ziua la ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este ma dau batut :) important este sa stie natiunea ca avem acasa motociclete puternice si ne uitam toata ziua la ele.

Ne uitam, ne mai dam, cum avem timp si bani :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

, ne mai dam,

:)

Mesaj completat

A APARUT O MOTOCICLETA NOUA IN ORAS !!!!

Am mers cu ea si chiar se simte amortizorul de ghidon, si filtri k&N, LA MULTI KM RUDI!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

o poza de acum trei ani cu mine cand i-am dat motocicletas lu Niculaie sa se dea si nu mai venea ...

post-40356-1298821057_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ..cand a spus ca cica intrerupe.. era si normal ca el mersese duar pe zzr si cand a s-a urcat pe ozn-ul meu care rupe lantul...ce sa zica si omul!

Da radule eram trist ca deja avea 10 minute de cand plecase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ..cand a spus ca cica intrerupe.. era si normal ca el mersese duar pe zzr si cand a s-a urcat pe ozn-ul meu care rupe lantul...ce sa zica si omul!

Da radule eram trist ca deja avea 10 minute de cand plecase.

eu faceam infarct :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu faceam infarct :blink:

Am incredere in Neculaie mai ales ca eu scapam rindeaua jos din mana cand trecea cu zzr-ul pe la min pe strada,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...