Sari la conținut

Kronstadt Bikers MC Moto Party 7- 5-7 septembrie Rasnov


Postări Recomandate

deci in sfarsit bem berile alea?? ca inca de la breaza incercam sa dam noroace si nu reusim

:)) Sper. Eu o sa vin la intrunire probabil putin la pranz si seara, in rest vreau sa ma plimb. Dar in 2 zile tre sa ne vedem!

 

biinneeee...te iert doar pt cat stress am sa-ti provoc cand am sa am nevoie de una-alta pt motor de la voi. deci ne vedem la Rasnov, da?

:) Ok, vorbim.

 

In rest este gratar bun la intrunire? Mi-e pofta de niste colacei de carnati :)))

Editat de Ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)) Sper. Eu o sa vin la intrunire probabil putin la pranz si seara, in rest vreau sa ma plimb. Dar in 2 zile tre sa ne vedem!

 

:) Ok, vorbim.

 

In rest este gratar bun la intrunire? Mi-e pofta de niste colacei de carnati :)))

gratar bun,, gulas bun, brrc.. o gramada de prieteni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ales ca anul asta, gratie blagosloveniei mai marelui Gixxu, subsemnatul se ocupa sambata seara cu producerea unor cartofi copti asa cum am facut acum doua sezoane impreuna cu Jeff... pentru ca sfarsitul sezonului moto ,, pentru ca toamna si pentru ca Kronstadt Party


» Post actualizat in 27 Aug 2014 19:22


daca stau sa ma gandesc... a fost cel mai fain moment trait la un festival moto... foc de tabara, cartofi copti ( gustul copilariei ) prieteni, muzica buna si bere rece...reteta perfecta pentru a uita de tot si de toate... just enjoy the ride

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ales ca anul asta, gratie blagosloveniei mai marelui Gixxu, subsemnatul se ocupa sambata seara cu producerea unor cartofi copti asa cum am facut acum doua sezoane impreuna cu Jeff... pentru ca sfarsitul sezonului moto ,, pentru ca toamna si pentru ca Kronstadt Party

» Post actualizat in 27 Aug 2014 19:22

daca stau sa ma gandesc... a fost cel mai fain moment trait la un festival moto... foc de tabara, cartofi copti ( gustul copilariei ) prieteni, muzica buna si bere rece...reteta perfecta pentru a uita de tot si de toate... just enjoy the ride

 

io vin cu untu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ales ca anul asta, gratie blagosloveniei mai marelui Gixxu, subsemnatul se ocupa sambata seara cu producerea unor cartofi copti asa cum am facut acum doua sezoane impreuna cu Jeff... pentru ca sfarsitul sezonului moto ,, pentru ca toamna si pentru ca Kronstadt Party

» Post actualizat in 27 Aug 2014 19:22

daca stau sa ma gandesc... a fost cel mai fain moment trait la un festival moto... foc de tabara, cartofi copti ( gustul copilariei ) prieteni, muzica buna si bere rece...reteta perfecta pentru a uita de tot si de toate... just enjoy the ride

creca eram...cetit...ca nu-mi aduc aminte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ales ca anul asta, gratie blagosloveniei mai marelui Gixxu, subsemnatul se ocupa sambata seara cu producerea unor cartofi copti asa cum am facut acum doua sezoane impreuna cu Jeff... pentru ca sfarsitul sezonului moto ,, pentru ca toamna si pentru ca Kronstadt Party

» Post actualizat in 27 Aug 2014 19:22

daca stau sa ma gandesc... a fost cel mai fain moment trait la un festival moto... foc de tabara, cartofi copti ( gustul copilariei ) prieteni, muzica buna si bere rece...reteta perfecta pentru a uita de tot si de toate... just enjoy the ride

Sa-mi pastrati si mie atunci macar 2 cartofi :D Mi-ati facut o pofta de toate cele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciorba radauteana de pui era chintesenta fenomenologica gastronomic-psihedelica spre extaz... Sper sa aveti si anul asta acelasi colectiv genial de chef-i...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

daca tu esti cine banui ca esti... atuncio incrucxisam o brrc la brasov

» Post actualizat in 28 Aug 2014 17:18

Sa-mi pastrati si mie atunci macar 2 cartofi :D Mi-ati facut o pofta de toate cele...

2 -pentru tine:)

:)

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi deja m-a cuprins pofta , cand citesc ce bunatati au fost, si vor fii acolo,,,,,toate stropite ,,,, :alcy: . Nu am mai participat inca, dar daca nu deranjez, am sa fiu prezent, asa incat sa legam noi prietenii . :hug:

Editat de leloy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.nu exista niciun program.doar sambata de le ora 14 vor fi vreo 3 ore niste concursuri.In rest este petrecere.


» Post actualizat in 03 Sep 2014 07:22
Pentru a ne simti bine cu toti la aceasta petrecere va aducem la cunostinta cateva reguli stabilite de noi privind participarea:
1.Respectati ceilalti participanti de la petrecere si veti fi respectati!
2.ESTE STRICT INTERZISA CIRCULATIA SI TURAREA MOTOARELOR IN INCINTA CAMPINGULUI. ORICE ABATERE ATRAGE EXCLUDEREA DE LA EVENIMENT.
3.Campati ordonat, lasand loc de acces intre corturi si motoare si pt ceilalti participanti.
4.Pastrati curatenia in incinta campingului si in grupurile sanitare.
5.Orice paguba produsa in incinta campingului va fi suportata de catre cel facut responsabil.
6.Fiind o petrecere privata poarta va fi inchisa intre orele 01:00-07:00.
7.Ne rezervam dreptul de a ne selecta participantii la eveniment.
8.Este interzisa introducerea armelor albe sau de foc in incinta campingului. Orice arma gasita va fi confiscata de catre organizatori, fiind restituita proprietarului la parasirea campingului.
9.Orice act de violenta fizica duce la excluderea imediata de la eveniment.
NERESPECTAREA REGULILOR DE MAI SUS DUCE LA EXCLUDEREA IMEDIATA DE LA PETRECERE!!!

» Post actualizat in 04 Sep 2014 07:08

Pt cei care au intrebat, intrarea vineri va fi 25 de lei si sambata 20 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca vin si io...oricum n-am alta treaba... si am chef de o cheia...dar vin singur ca nu sunt in stare sa ma tin dupa cbr-isti/cbr-iste...sunt praf ce mai...

Editat de marcelius78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...