Sari la conținut

Accident Constanta


SyDemon
 Share

Postări Recomandate

Haide bre Sy, sunt jeguri indiferent de nationalitate/etnie/culoarea ochilor si bermudelor... Uite si de-ai nostri: http://www.reporterntv.ro/stire/accident-rutier-pe-bulevardul-mamaia Clasicul: "daca prostu' opreste pe prima banda, inseamna ca opreste cu vreaun motiv, de ce sa reduc macar viteza?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S'a suprapus asta peste accidentul celalalt in care copchila aia a traversat prin loc nepermis si motociclistul a decedat .

Alti etnici l'au transat atunci pe un alt motociclist care oprise sa dea o mana de ajutor.

 

Not a good time to be etnic maghiar .. these days

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce fac cei doi fac si romanii si tiganii

 

ma refer la TIGANEALA cu actele , cu cine a condus etc

 

nu este o problema de ETNIE este o problema de GRUP MIC!!!!

 

ce ma deranjeaza insa si politistul a remarcat foarte bine...CUM NU VORBESTE ROMANESTE ...DAR ARE PERMIS........!!!!

 

de aici si ideea DACA NU STIE ROMANESTE ......NU TREBUIE SA AIBE CETATENIE, BULETIN SI PERMIS DE ...ROMANIA!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pannoniachopper, te rog, mai spune-mi despre cei 7 ani de acasa pe care ii aveti "voi"

 

 

P.S. "Va rog, nu mai veniti cu ungurii. Noi avem cei 7 ani de acasa." - Pannoniachopper.

 

P.P.S. Sper sa nu intelegeti ca am ceva impotriva maghiarilor, nu este cazul.

Nici afirmatia mea nu era impotriva voastra, crede ma. Iar daca studiezi putin pozele, dpmdv se vede clar etnia celor din masina. Iarasi...

Editat de Pannoniachopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca este cazul sa fluturam un steag , inutil , despre ce ne fac si cum ne fac ungurii / maghiarii . Prostia nu are nationalitate . Prostul este prost si in limba romana si in maghiara si in engleza . Am prieteni de etnie maghiara si nu am ce sa le reprosez . Sunt oameni , la fel ca noi . Sanatate baiatului . Cu stima .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Da mi si mie un permis pe 500 € :)

Daca erai angajat la permise cu 15 mil salariu si primeai 500 euro in mana ii dadeai si 10 permise. Spun asta doar ca asa sta treaba la noi din pacate.

Sanatate la rider.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptele expuse nu au legatura cu etnia faptuitorilor. Faptul ca au "uitat" brusc limba oficiala ii defineste doar ca oameni. Ca exemplu, de la locul accidentului fug in egala masura reprezentanti ai tuturor natiilor, cu totii in limite rezonabile la fel de breji.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca este cazul sa fluturam un steag , inutil , despre ce ne fac si cum ne fac ungurii / maghiarii . Prostia nu are nationalitate . Prostul este prost si in limba romana si in maghiara si in engleza . Am prieteni de etnie maghiara si nu am ce sa le reprosez . Sunt oameni , la fel ca noi . Sanatate baiatului . Cu stima .

 

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...