Sari la conținut

Daca nu ploua Duminica, 24.08, o plimbarica, ceva?


middle_of_nowhere
 Share

Postări Recomandate

Mai asteptam putin, ca nu avem nici o competitie de castigat... vedem ce si cum.

» Post actualizat in 24 Aug 2014 06:29

Deci...in Bucuresti deja e senin. Are careva idee in ce parte s-au dus norii? :)) ca eu vad doar un petec de cer de aici...sa stim.in ce directie o luam.

Colegul din Pitesti, pe acolo cum e?

» Post actualizat in 24 Aug 2014 06:31

Daca inca se arata instabil, ce tura scurta sa bagam? Cheia mica? Desi in afara de bucata aia cu lacuri...e cam boring. Tot e bine, decat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...plm...daca mergem cum ai propus tu(wbmt), e ok la petromul dr la iesire spre jilava. Daca luam ce zicr Lostheaven si mergem catre TF...nu mai e ok acolo. Hai sa be hotaram unde mergem, stabilim impreuna si apoi decidem si statia. Hai ca nu e grav nici 11:15(desi am inteles ca tu trebuie sa fii pana la 15).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt a putea ocoli cu succes ploile din tara, dupa schimbarile climatice de anu acesta, va recomand cu caldura radarul meteo de pe site ul http://www.inmh.ro/images/radarg/index.radar.php Am scapat de multe ori de ploaie alegand alte rute sau reconfigurand traseul dupa directia ploii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e vorba de Valea Lomului - rezervatie naturala la sud de Ruse, perfecta pt o plimbarica de o zi ca alternativa la aglomeratele destinatii din Ro. Aici mai fug cand vreau altceva. Compania-simpatica si normala, sper sa mai bagam si alte iesiri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...