Sari la conținut

Postări Recomandate

exista pe acolo, sau macar prin apropiere si vreo cabana? Nu de alta dar eu sunt fara coburi si cred ca va fi dificil sa vin cu cort, saci etc

Acolo e Pensiune cu camping,deci stai linistit ca se rezolva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu nu am cont acolo dar o sa-mi fac

 

si raspunsul e DA :-)

Se pare ca numa noi doi suntem pana acuma :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu cumva sa vina si toata gasca mea plus baietii din jud.Mures.

 

Astazi m-a sunat si "doctorul" ei care a intrat adanc in maruntaiele mobrei ca s avedem de unde e zgomotul ala pe viteza a 5-a. Cica e un pinion cariat pe acolo si s-ar putea ca ala sa fie problema, dar nu e f sigur. Cica maine urca mororul cu totul in duba si-l duce la yamaha pentru diagnosticul final.

 

cu aj Domnului mai este si DStar... pana la urma nu conteaza numarul ci calitatea :smoke:

 

si l-am uitat si pe fast_joe

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi m-a sunat si "doctorul" ei care a intrat adanc in maruntaiele mobrei ca s avedem de unde e zgomotul ala pe viteza a 5-a. Cica e un pinion cariat pe acolo si s-ar putea ca ala sa fie problema, dar nu e f sigur. Cica maine urca mororul cu totul in duba si-l duce la yamaha pentru diagnosticul final.

 

 

 

si l-am uitat si pe fast_joe

E bun atunci, oricum e bine ca aflii diagnosticul final.

Azi mi-a confirmat si @Nemet_Huni ca vrea sa vina si el la intalnire.

Tot ne adunam cativa daca totul merge conform planului :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a [+quote name=IceLord' timestamp='1343763971' post='3193173]

E bun atunci, oricum e bine ca aflii diagnosticul final.

Azi mi-a confirmat si @Nemet_Huni ca vrea sa vina si el la intalnire.

Tot ne adunam cativa daca totul merge conform planului :friends:

Lordule duminica ajung la pensiunea zetevar, langa odorhei... punem tara la cale la o bere

+

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu Duminica dimineata ies de la munca si dorm un pic, dupa care pe la amiaz o tai pana la Bucuresti si ma intorc Luni noaptea (trebuie sa fiu la Otopeni la aeroport pe la 17).

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu Duminica dimineata ies de la munca si dorm un pic, dupa care pe la amiaz o tai pana la Bucuresti si ma intorc Luni noaptea (trebuie sa fiu la Otopeni la aeroport pe la 17).

 

eu stau pana joi... daca ai timp da un semn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau pana joi... daca ai timp da un semn

Luni si Marti sunt liber din cate stiu eu deci se poate sa ne intalnim, eventual da-mi un beep si rezolvam sa ne intalnim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

As cauta o janta de dragstar classic sa mi-o inlocuiesc pe cea subtire de la customul meu. Caut sa obtin lookul de FatBob: are spate de custom, aripa de custom in fata si roata groasa (fata)

http://www.hdforums.com/forum/attachments/dyna-glide-pictures/226309d1326552004-then-and-now-31358_1401rxb4dhob2roh.jpg

 

Faruri imi iau d p ebay

 

So daca are cineva o astfe de roata, astept preturi - dar nu exorbitante pls!!!

 

Ms mult si ride safely!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica vin in Odorhei, daca vrei sa ne intalnim acolo "una scurta" beer.gif (o sa fiu obosit de la intrunire), atunci se poate rezolva. Da-mi un semn si te sun inainte sa ajung. Respect

 

 

eu ajung duminica seara in zona. Asa ca cel mai bine e sa ne auzim la un tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha xvs650 DragStar custom:

 

1) butuc roata fata - 250 Lei

2) CDI - 350 Lei

3) set tuburi inferioare jambe - 350 Lei

4) etrier - 100 Lei

5) lampa stop - 75 Lei

6) amortizor spate + kit lowering DPM (De Pretto Moto) - 300 Lei

 

7) carcasa ornamentala filtru aer DPM completa (cu tot cu filtru de aer si cutia acestuia) - 300Lei post-65527-0-98844600-1344188371_thumb.jpg

8) set spite spate - 200 Lei

10) janta roata spate 3,5 x 15 (36 spite) vopsita electrostatic - 250 Lei

11) mini vitezometru + cablu - 150 Lei

12) inaltatoare furca (+8 cm) cu tot cu tuburi ornamentale - 200 Lei post-65527-0-99453900-1344188499_thumb.jpg

 

Yamaha xvs 1100 DragStar :

 

1) set spite spate - 200 Lei

 

 

Yamaha xv750 Virago:

 

1) cardadan - 125 Lei

 

Preturile sunt negociabile in limita bunului simt, la cerere se pot face poze reperelor solicitate.

 

Telefon contact: 0766.549.197 - Calin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu intalnirea posesorilor de dragstar pe Transalpina, tin sa mentionez faptul ca pe traseul Transalpina nu este semnal Orange,Vodafone (posibil in unele locuri) la fel si Cosmote. Punctul initial de inatalnire e Lacul Oasa si cazarea noi ne-o facem la cort in imprejurimile lacului sau spre Obarsia Lotrului. Detalii pot oferii la 0744 47 53 52.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat si eu azi la cabana (Oasa) si cica n au de niciun fel cazare pe we...si nici curent de fro doua zile. Altceva prin apropiere ? Am mai gasit ceva la vreo 30 km de lac insa mi se pare destul de departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat si eu azi la cabana (Oasa) si cica n au de niciun fel cazare pe we...si nici curent de fro doua zile. Altceva prin apropiere ? Am mai gasit ceva la vreo 30 km de lac insa mi se pare destul de departe.

Sa gasit locatie si este camping si cabana pe nume Obarsia Lotrului in Obarsia Lotrului la 25 de km de lacul Oasa inspre Ranca. Cica este loc destul la camping mai ales ca se anunta weekend mai racoros si poate unii se sperie de asta. Oricum indiferent de vreme eu, @Nemet_huni si @Steliadis bifam prezent. Te bagi @Fast_Joe ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat si eu azi la cabana (Oasa) si cica n au de niciun fel cazare pe we...si nici curent de fro doua zile. Altceva prin apropiere ? Am mai gasit ceva la vreo 30 km de lac insa mi se pare destul de departe.

 

noi am rezervat casute la campingul obarsia lotrului cu 40 de lei casuta. Mai aveau vreo 2 casute ieri sera, am vb cu ICE Lord si am inteles ca vine si el cu gasca tot acolo ... asa ca te asteptam. Noi ne intalnim sambata dimineata la ora 8 la petromu-ul de la intrarea pe A1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...